İstanbul ofis kiralama

İstanbul ofis kiralama

İstanbul’da metrekare bazında ofis kiralamaları 2019 üçüncü çeyrekte, yılın ikinci çeyreğine göre yüzde 62,05 artış gösterdi. Üçüncü çeyrekte kiralamaların yüzde 33,56’sı Anadolu yakasında, diğer kısmı ise Avrupa yakasında gerçekleşti....

Ortak ofis kullananların sayısı 5 milyonu aşacak!

İş hayatının dijitalleşmesi ile ofiste geçirilen zamanın azalması klasik ofis anlayışını değiştirdi. Birçok insan yeni nesil çalışma mekanı olan ortak çalışma alanlarına yöneliyor.

İstanbul A sınıfı ofis arzı 3,36 milyon metrekareye ulaştı!

Türkiye Gayrimenkul Pazarı üzerine veri, analiz ve yorumları içeren ve her çeyrek dönem yayınlanan Pamir & Soyuer Türkiye Gayrimenkul Sektörü raporu yayınlandı. 2017 ikinci çeyreğinde İstanbul A sınıfı ofis arzı, bu çeyrekte pazara giren Nidakule Levent ile 3,36 milyon metrekareye ulaştı.

İstanbul'da ofis kiralamaları bir önceki çeyreğe göre yüzde 7 arttı!

Gayrimenkulün her alanında müşterilerine stratejik hizmet sunan dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman&Wakefield, 2014’ün ilk çeyreğini değerlendirdiği raporunu yayımladı. aştı. Ofis kiralamaları bir önceki çeyreğe göre yüzde 7 arttı.

İstanbul'da ofis kiraları ucuzladı!

AA muhabirinin REIDIN Ofis Kira Endeksi sonuçlarından derlediği bilgiye göre yılın üçüncü çeyreğinde İstanbul genelinde ofis kira değerlerinde hem üst hem de alt fiyat segmentinde gerileme oldu...

İstanbul ofis pazarı Kovid-19'dan nasıl etkilendi?

İstanbul Ofis Pazarı’nda 2020 üçüncü çeyrek raporu yayınlandı. Rapora göre, bütün piyasalarda gündemin ana maddeleri olan COVID-19 Salgını ve ekonomik göstergelerin gölgesinde geçti.

Ofis pazarına Kovid-19 güncellemesi!

İstanbul Ofis Pazarı Genel Bakış 3. Çeyrek 2020 raporu yayınlandı. Rapora göre, ofis piyasasında Covid-19'un negatif etkileri görülüyor. İstanbul genelinde ortalama kira rakamları Türk lirası bazında 101,49 TL'den 102,43 TL'ye yükseldi.

Ofis pazarı COVID-19'un etkisinde geçti!

İstanbul Ofis Pazarı Genel Bakış 2. Çeyrek 2020 raporu yayınlandı. Rapore göre, ofis kullanıcılarının büyük kısmı yarı zamanlı fiziken ofisten çalışmayı ve buna bağlı olarak ofis alanlarının optimizasyonunu değerlendirmeye başladı.

İstanbul'un en yüksek ofis kirası hangi bölgede?

PROPIN İstanbul Ofis Pazarı Genel Bakış 2020 1. Çeyrek raporu yayınlandı. Rapora göre, En yüksek kira rakamının MİA’da yer alan Levent ve Zincirlikuyu Esentepe-Gayrettepe bölgelerinde talep edildiği belirtildi...

Skyland İstanbul, sınırsız ofis seçeneği ile kiralama avantajı sunuyor!

Eroğlu Gayrimenkul'ün projelerinden Skyland İstanbul, istenildiği gibi tasarlana bilen sınırsız ofis seçeneği ve kiralama alternatifleriyle iş yaşantısına yeni bir soluk katıyor…

İstanbul'da en yüksek ofis kirası nerede?

PROPIN İstanbul Ofis Pazarı Genel Bakış 4. Çeyrek 2019 Raporu'na göre; MİA’da yer alan Levent, 2019 dördüncü çeyrek dönemde talep edilen en yüksek kira rakamının görüldüğü yer oldu. 2019 ikinci çeyrekte en yüksek rakamı 33 ABD Doları /metrekare /ay olduğu gözlendi...

Luxury İstanbul Ofis ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Esenyurt Şubesi kuruldu!

Luxury İstanbul Ofis ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Esenyurt Şubesi 200 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

İstanbul'da en pahalı ofis kirası Levent'te!

PROPIN İstanbul Ofis Pazarı  2019 2. Çeyrek Genel Bakış Raporu'na göre; MİA’da yer alan Levent, 2019 ikinci çeyrek dönemde talep edilen en yüksek kira rakamının görüldüğü bölge oldu. 2019 ikinci çeyrekte en yüksek rakamı 35 ABD Doları /metrekare /ay olarak gözlendi.

Anchor Turizm Ofis Kiralama Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Anchor Turizm Ofis Kiralama Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Güldiker tarafından kuruldu.

İstanbul'da en yüksek ofis kirası Levent'te!

Propin tarafından hazırlanan ve 2019 Ocak, Şubat ve Mart aylarını kapsayan "İstanbul Ofis Pazarı Genel Bakış 2019 Birinci Çeyrek Raporu" yayınlandı. Rapora göre, talep edilen en yüksek kira rakamı 35 ABD Doları /m²/ay’la MİA’da yer alan Levent Bölgesi’nde görüldü...

İstanbul Ofis Piyasası'nda son durum ne? 

Colliers Türkiye 2019 1. Çeyrek 2019 İstanbul Ofis Piyasası raporunu yayınladı. Peki İstanbul Ofis Piyasası'nda son durum ne? 

Workist Ofis Kiralama Yönetim Danışmanlık ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Workist Ofis Kiralama Yönetim Danışmanlık ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

Mall Of İstanbul ofis bloğunun dğerlemesi yapıldı!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Mall Of İstanbul projesinin ofis bloğunun dğerlemesi yayınlandı...

İstanbul ofis kiralama

İstanbul ofis kiralama İstanbul ofis kiralama

Cushman & Wakefield “Türkiye Pazar Analizleri 2019 Üçüncü Çeyrek” raporunu yayınladı.  İstanbul Finans Merkezi’nin devreye girmesi ile beraber, şehirdeki ofislere olan taleplerin de ivme kazanacağı öngörülüyor.

Ticari gayrimenkul danışmanlık pazarının küresel pazarda liderlerinden olan Cushman & Wakefield’in ofis, perakende, sanayi ve lojistik sektörlerine yönelik hazırladığı ‘Türkiye Pazar Analizleri Üçüncü Çeyrek Raporu’, ekonomik olarak toparlanma sürecine girildiğinin mesajını verdi.

Türkiye ekonomisinin 2019 ikinci çeyrekte yüzde 1,5 ile beklenenden daha düşük bir daralma göstererek toparlanma sürecine girmesi ve enflasyonunun yaklaşık 3 yıl sonra en düşük seviyesine ulaşarak bu Eylül ayında yüzde 9,26 ile tek haneye düşmesi, hem tüketicide hem de yatırımcıda güven oluşturdu.

AVM alan büyüklüğü 80 bin metrekarelik yeni arz ile 12,99 milyon metrekareye ulaştı. Diğer taraftan ofis, sanayi ve lojistik alanlarındaki yeni...