02 / 12 / 2022

kapalı çarşı

kapalı çarşı

Dolardaki son dakika gelişmeleri yatırımcılar tarafından an be an merak ile takip ediliyor. Dolar kuru, ABD enflasyon rakamlarının açıklanması ile birlikte yurt içi piyasalarda yükselmeye başladı. Peki, dolar düştü mü, yükseldi mi? 1 dolar ne kadar oldu? Bugün dolar kuru kaç lira?

Dolar sınır tanımıyor! Rekor üstüne rekor kırıyor! İşte 22 Temmuz 2022 dolar kuru...

Yatırımcıların ve vatandaşların belki de bir numaralı yatırım aracı olan dolar kurundaki hareketlilik devam ediyor. Peki 1 dolar ne kadar? İşte 22 Temmuz 2022 dolar kuru…

Tarihi Kapalıçarşı’nın çatısında restorasyon başladı!

554 yıllık Kapalıçarşı’nın çatısı yenileniyor. Çalışmalara başlanan restorasyon Fatih Belediyesi'nin işbirliği ile gerçekleşecek.

Kapalıçarşı’da ilk kiremitler döşenmeye başladı!

554 yıllık Kapalıçarşı’nın 7 ay önce başlayan restorasyonunda ilk kiremitler döşenmeye başladı. 3 aşamada gerçekleştirilecek restorasyonun çatı ve alt yapı çalışmalarının bu yılın sonunda bitirilmesi planlanıyor.

Ünye Kapalı Çarşı için son ihale yapıldı!

Ünye’de mevcut pazaryerinde yapılacak yeni meydan ve kültür sarayı projesi nedeniyle esnaflar için yeni inşa edilen ve 246 adet işyerinden oluşan Kapalı Çarşı’nın 4 oturumdan meydana gelen son ihalesi Ünye Belediyesi Meclis salonunda gerçekleştirildi.

Kapalıçarşı alışveriş ve kira kontratında TL'ye geçti!

Kapalıçarşı Esnafları Derneği, "Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın çağrısı doğrultusunda bundan böyle Kapalıçarşı'da yapılacak alışverişlerin ve kira kontratlarının Türk lirası ile gerçekleştirileceğini ilan ederiz" dedi.

Kapalıçarşı'nın çatı restorasyonu 2017'de tamamlanacak!

AK Parti’li Başkan Mustafa Demir, Posta Gazetesi'ne verdiği röportajda Kapalıçarşı'yla ilgili açıklamalarda bulundu. İşte o röportaj..

Kapalıçarşı pazar günleri açık olacak!

Turist sayısının azalması sonrası zor günler geçiren Kapalıçarşı'da pazar günleri de hizmet verilecek.

Malatya İnönü Kapalı Çarşısı esnafı tapularına kavuştu!

İnönü Kapalı Çarşısı içerisinde bulunan 33 bağımsız dükkânın tapuları Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır tarafından hak sahiplerine teslim edildi.

Kapalıçarşı'daki restorasyonda 40 milyon TL harcanacak!

Bir yanda devam eden restorasyon çalışmaları bir yanda da kapanan dükkanlar... Gündemden düşmeyen Kapalıçarşı’yla ilgili merak edilenleri Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir anlattı.

Eyüp Sabri Tuncer'in yeni mağazası Kapalıçarşı'da!

Eyüp Sabri Tuncer İstanbul'daki ikinci mağazasını Kapalıçarşı Sandal Bedesteni'nde açtı. Mağaza hafta içi ve cumartesi günleri, saat 9.00 – 19.00 arası müşterilerine hizmet veriyor.

Kapalıçarşı'nın restoresi 400 milyon TL'yi bulacak!

Kapalıçarşı’nın Başkanı Ahmet Kökler, çarşı batıyor iddialarına sert çıktı. Kökler, “Turizmde yaşanan sıkıntı burayı da etkiledi ancak adam dükkânını kiralardan dolayı kapatıyor. Karamsarlık yaratmanın manası yok. Kapalıçarşı batmaz” dedi

Kapalıçarşı'da tarihi doku bozuldu mu?

Fatih Belediyesi'nin 556 yıllık Kapalıçarşı için hazırladığı projede Sandal Bedesteni başta olmak üzere tarihi hanların avluları tamamen iptal edildi ya da küçültüldü. İşte İBB raporuna yansıyanlar...

Kapalıçarşı'da 600 dükkan kapandı!

İstanbul Kapalıçarşı’da mağazalar turizmde yaşanan sıkıntılar nedeniyle teker teker kepenk indiriyor. 3 bin 600 dükkandan 600’e yakını kapanırken, ay sonunda bu rakamın 1000’i, yıl sonunda ise 1500’i bulması bekleniyor.

Kapalıçarşı, Anıtlar Kurulu'nun onayıyla restore ediliyor!

Dünyanın en eski alışveriş merkezi olarak bilinen ve yılda 92 milyon kişinin ziyaret eden Kapalıçarşı’nın restorasyonu çatıda yapılan onarım çalışmasıyla başladı.

kapalı çarşı Haberi

kapalı çarşı

Dolar kuru ABD Merkez Bankası Fed’in enflasyon rakamlarını açıklanmasının ardından yurt içi piyasalarda yükselmeye başlamıştı. Şimdi ise dolar 18 lira bandında yerinde seyir ediyor. Bu belirsizlik içeren durumda ise vatandaşlar "Dolarımızı bozduralım mı? Dolar kaç lira? Dolar düşecek mi? Dolar bozduralım mı, alalım mı? Dolar yükselmeye devam edecek mi? Dolar kaç TL?" gibi soruların cevaplarını merak ediyor.

14 Ağustos 2022 Dolar - TL kuru ise yatırımcıların ve vatandaşların merak ettiği önemli konular arasında yer alıyor. Piyasalarda bugün dolar bugün ne kadar? Piyasalardaki durum ne? Dolardaki son durumları vatandaşlar, ekonomist ve uzmanların ağızlarından dinlemeyi tercih ediyorlar.

14 Ağustos 2022 Dolar - TL'deki son dakika gelişmeleri milyonlarca kişi araştırılıyor. Piyasaların merak ile beklediği enflasyon rakamlarının duyurulması sonrası dolar yurt içi piyasalarda yükselişe geçmişti.  Açıklanan verilerin...