Karşıyaka 360 ne zaman teslim

Karşıyaka 360 ne zaman teslim

İzmir İl'i Karşıyaka İlçe'sinde inşa edilen projenin satışları Kasım ayının 15'inden sonra belirlenecek. Proje 20 katlı 3 blok ve 18 katlı 1 bloktan oluşuyor. Peki Karşıyaka 360 ne zaman teslim?

Karşıyaka 360 Konutları'nda teslimler 2016 yılında yapılacak!

Mopsan İnşaat tarafından inşa edilen proje Yüksek Vadi Evleri'nin etabı olarak yükseliyor. Projenin inşa çalışmaları devam ediyor. İzmir Karşıyaka 360 Konutları'nda teslimler 2016 yılında yapılacak.

Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin inşaatı ne zaman bitecek?

Karşıyaka Devlet Hastanesi inşaat projesine ayrılan ödenek ve projenin ne zaman bitirileceği meclis gündemine taşındı. MHP'li Osmanoğlu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Karşıyaka Stadı inşaatının ne zaman tamamlanacağı TBMM'de!

Karşıyaka Stadının inşaatının ne zaman tamamlanacağına ve stadı bulunmayan spor kulübü sayısına ilişkin TBMM gündemine taşındı. CHP'li Polat, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Karşıyaka Stadı'nda yeni gelişme!

 Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, "KSK'nin özlemle beklediği stadına kavuşabilmesi için ne gerekiyorsa yapılacak. Stat Karşıyaka'nın geleceğidir" dedi.

Ankara Karşıyaka Mahallesi 1/100 ölçekli imar planı askıda!

Yenimahalle Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü; Ankara İli Karşıyaka Mahallesi'ne ait 1/1000 ölçekli imar planı askıya çıkardı. Karar bugünkü Resmi Gazete yayınlandı.

Bingöl Karşıyaka'da imar tepkisi!

Ticari alan ve kat değişikliği için Bingöl Belediyesi’ne başvuruda bulunan Karşıyaka Mahallesi vatandaşları başvurularının imar komisyonu tarafından incelemediğini belirterek, tepki gösterdi.

Kurtköy 360 satılık daire!

Hanesel Yapı ile Demirbaş Yapı imzasıyla inşa edilen Kurtköy 360 projesinde yaşam başladı. Peki projede daire fiyatları ne kadar? İşte Kurtköy 360 satılık fiyatları...

Taksim 360 teslimleri ne zaman?

Taksim 360 projesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçiriliyor. Taksim 360 projesi 952 bağımsız birimden meydana geliyor. 

Karşıyaka Livin'İzmir ne zaman teslim?

Livin'İzmir projesi Cengiz İnşaat tarafından İzmir Karşıyaka'da hayata geçiriliyor. Peki Karşıyaka Livin'İzmir ne zaman teslim edilecek?

Taksim 360 daire ve ofis fiyatları!

Taksim 360 projesi Çalık Gayrimenkul ve Gap İnşaat tarafından İstanbul Beyoğlu Tarlabaşı'da inşa ediliyor. Taksim 360 daire ve ofis fiyatları ne kadar?

Tarlabaşı 360 ne zaman bitecek?

Sıfır faizle 60 ay taksitlendirme yapılan Taksim 360 Evleri'nde konutlar 333 bin dolardan, rezidans daireler 450 bin dolardan satışa sunuluyor. Peki Tarlabaşı 360 ne zaman bitecek?

Taksim 360 ne zaman teslim?

Karma konseptte dizayn edilen Taksim 360 projesi kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor. Projede sıfır faizle 60 ay taksitli ödeme avantajı sağlanıyor. Peki Taksim 360 ne zaman teslim?

Folkart'tan Karşıyaka Spor Kulübü'ne yanıt!

Karşıyaka Futbol Kulübü, Folkart Yapı ile imzalanan sözleşmeye rağmen HB Pehlivanoğlu İnşaat'ın reklamının yer aldığı formayla maça çıktı. Folkart yönetimi olayla ilgili yanıt verdi.

HB Pehlivanoğlu İnşaat, Karşıyaka Spor'un sponsoru!

HB Pehlivanoğlu İnşaat, Karşıyaka Spor Kulübü'ne sponsor oldu. HB Pehlivanoğlu İnşaat'ın Yönetim Kurulu Şevket Pehlivan'ın 2017-18 sezonunda kulübe 3 milyon TL vermeyi taahhüt ettiği açıklandı.

Karşıyaka 360 ne zaman teslim

Karşıyaka 360 ne zaman teslim Karşıyaka 360 ne zaman teslim

Daire seçeneklerinin 1 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği proje 4 blok şeklinde yükseliyor. Proje Mopsan İnşaat tarafından inşa ediliyor.


Satışların Kasım ayının 15'inden sonra belirleneceği proje İzmir İl'i Karşıyaka İlçe'sinde inşa ediliyor. Proje lokasyon bilgisine göre otoyol bağlantısı yakınında, Bülent Ecevit Bulvarı üzerinde inşa ediliyor.


Fiyta listesinin henüz belirlenemediği projedeki dairelerde körfez manzarasına cepheleri bulunacak. İnşa çalışmalarının devam ettiği proje  20 katlı 3 blok ve 18 katlı 1 bloktan oluşuyor.


Karşıyaka 360 ne zaman teslim?

Yüksek Vadi Evleri'nin etabı olarak yükselen projede teslimler 2016 yılında yapılması planlanıyor. Projenin tamamı 2 bin 500 adet daireden meydana gelecek. 


Sosyal alanları arasında projede restoran, yüzme havuzu, cafebar, market, eczane,  mağazalar, kuaför,  fitness center, fast food, çocuklar için...