03 / 10 / 2023

kocasinan satılık arsa

kocasinan satılık arsa

Kayseri İli Kocasinan Belediye Başkanlığı, Kayseri Kocasinan Saraybosna ve Beyazşehir mahallelerinde yer alan 2 adet arsayı satışa çıkardı. 

Kayseri Kocasinan Belediyesi'nden 11.5 milyon TL'ye satılık 10 arsa!

Kayseri Kocasinan Belediyesi, Kayseri ili, Kocasinan ilçesi, Mithatpaşa, Pervane ve Şeker mahallelerinde yer alan 10 adet arsayı 11 milyon 555 bin TL'ye satıyor...

Kocasinan Belediyesi'nden 15.3 milyon TL'ye icradan satılık 3 arsa!

Kayseri İli Kocasinan Belediye Başkanlığı, Pervane, Yenidoğan ve Kötügöller'de bulunan 3 arsayı 15 milyon 300 bin TL'ye satıyor. Gayrimenkullerin ihalesi 15 Eylül 2020 günü gerçekleşecek.

Kayseri Kocasinan'da 24 milyon TL'ye satılık arsa!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kayseri Kocasinan'da yer alan arsayı  24 milyon TL bedelle satışa çıkardı. 

Kayseri'de 17.8 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanlığı, Kayseri Kocasinan'da yer alan 4 adet gayrimenkulü 17 milyon 800 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Kayseri Kocasinan'da satılık 17 gayrimenkul!

Kocasinan Belediyesi, ilçenin farklı noktalarında yer alan  17 adet taşınmazı konut ve arsalarda 24 ay vade seçeneği ile 27 Ağustos Salı günü gerçekleştirilecek. 

Kayseri'de satılık arsa: 2 milyon 399 bin 769 liraya!

Kayseri Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğünden: Kayseri'de bulunan arsa 26 Şubat 2013 tarihinde gerçekleştirilecek ihalede satışa çıkacak

Milli Emlak'tan 29 bin 250 TL'ye satılık arsa fırsatı! Bu tarihi sakın kaçırmayın!

Milli Emlak'tan 29 bin 250 TL'ye satılık arsa fırsatı... Tek tek açıklanan bu tarihi sakın kaçırmayın...

En çok satılık konut ve arsa aranan iller hangileri?

Gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingatcom'un açıkladığı verilere göre, En çok satılık konut ve arsa aranan iller belli oldu. Peki en çok satılık konut ve arsa aranan iller hangileri?

İcradan ucuza satılık arsa ve daireler fiyatıyla şaşırtıyor!

Basın İlan Kurumu tarafından güncel olarak icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza ev almak isteyen on binlerce kişi icradan satılık ilanları yakından inceliyor.

İFM'de 121.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul Anadolu 20. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul îli, Ümraniye İlçesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, 3328 Ada, 7 Parselde yer alan 6 bin 741 metrekare  yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmazı 121 milyon 250 bin TL'ye icradan satıyor...

Tekirdağ Ergene'de 6.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa ve fabrika binası!

Çorlu 4. İcra Dairesi Müdürlüğü, Tekirdağ İli, Ergene İlçesi, Marmaracık Mahallesi, Çorlu Suyu Kumluca mevkii, 892 ada, 1 parselde kayıtlı 4 bin 32 metrekarelik arsa ve fabrika binasını 6 milyon 623 bin 877 TL'ye icradan satılıyor...

Ordu Büyükşehir'den 10.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu İlçesi Şahincili (Karşıyaka) Mahallesi'nde yer alan arsa ihale ile satılıyor. İhale 25 Temmuz'da gerçekleşecek..

Antalya Manavgat'ta 18 milyon TL'ye satılık arsa!

Antalya İli Manavgat İlçesi Çolaklı Köyü'nde yer alan turizm tesis alanı imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 16 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Elazığ Merkez'de 16 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ Merkez'e bağlı Şahinkaya Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 23 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Çorum Belediyesi'nden 9 milyon TL'ye satılık arsa!

Çorum Belediyesi, Gülabibey Mahallesi'ndeki arsa ihale ile satılıyor. Arsa için ihale 18 Mayıs'ta yapılacak..

Küçükçekmece'de 20 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Küçükçekmece İlçesi Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından Halkalı Merkez'deki arsa ihale ile 20 milyon TL'ye satılıyor..

Sivas Kılavuz Mahallesi'nde 8 milyon TL'ye satılık arsa!

Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı tarafından Kılavuz Mahallesi'ndeki arsa satılıyor. Arsa için ihale 13 Şubat'ta gerçekleşecek..

Elazığ Hankendi Köyü'nde 3.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Elazığ Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü tarafından, Elazığ Merkez Hankendi Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta gerçekleşecek..

Arnavutköy'de 15.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Arnavutköy'deki konut imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta yapılacak..

kocasinan satılık arsa Haberi

kocasinan satılık arsa

Kayseri İli Kocasinan Belediye Başkanlığı, Kayseri Kocasinan Saraybosna ve Beyazşehir mahallelerinde yer alan 2 adet arsa için satış ihalesi düzenliyor.  Satışa çıkarılan arsalar 2 bin 530 metrekare ve 3 bin 810 metrkare olarak belirlendi.

Muhammen bedellerin 5 milyon TL ve 9 milyon TL olarak açıklandığı arsalar için ödenmesi gereken geçici teminat bedeleri 150 bin TL ve 270 bin TL olarak belirlendi.

Yatırımcılar tarafından merakla beklenen ihaleler 15 Eylül 2022 tarihinde saat 15:05 ve 15:15'te  Kayseri Kocasinan Belediyesi, Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.

TAŞINMAZLAR SATILACAKTIR
Kayseri İli Kocasinan Belediye Başkanlığından:
Madde 1- İhalenin Konusu: Belediyemize ait aşağıda bilgileri verilen, 2 (İki) adet
taşınmaz satış ihalesidir.

Madde 2- İhalenin Tarihi, Saati, Yeri ve Evrakların Teslim Süresi: Söz konusu
taşınmazların ihalesi yukarıdaki tabloda belirtilen tarih...