Komagene yurtdışında şube mi açacak

Komagene yurtdışında şube mi açacak

Bu yıl 1.050 şubeye ulaşmayı hedefleyen Komagene, yeni iş modeli geliştirdi. Komagene; bu yıl sonuna kadar 10 bin TL+KDV franchise bedeli almayacak. Üstelik açılışta da bayiye 100 kilo çiğ köfte hediye edecek.

Türk markalar yurt dışına 553 şube açacak!

Büyüme rotasını yurtdışına çeviren Türk şirketleri, masterfranchise vererek hızla şubeleşiyor. Halihazırda yurtdışında şubesi olanların yanında henüz yurtdışı şubesi bulunmayan markalar da bu yıl farklı ülkelerde toplamda 553 şube açmaya hazırlanıyor.

Pizzabulls Londra'da da şube açacak!

Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan Pizzabulls, şube sayısını 47’ye yükseltti. Yurtiçinde ve yurtdışında franchising sistemiyle yeni şubeler açacak. Yatırım bedeli 90 bin dolar...

Hospitadent her yıl 10 şube açmayı hedefliyor!

Halen 10 şubesi bulunan diş kliniği zinciri Hospitadent, artık daha hızlı büyümeyi hedefliyor. Şirket, bu yıl üçü yurtiçinde biri de yurtdışında dört şube açacak. Önümüzdeki yıllarda ise franchise verilerek her yıl 10 şube açılması hedefleniyor.

1453 Osmanlı, 50 şube açacak!

Doğu ve Batı'nın yemek kültürünü birleştirerek evrensel bir menü oluşturan restoran konsepti 1453 Osmanlı, önümüzdeki dönemde franchise vererek büyümeyi hedefliyor. Bu amaçla da 2018 yılında yurtiçinde ve yurtdışında toplam 50 şube açmayı planlıyor.

Bursa Kebap Evi yurtdışında 3 yeni şube açacak!

Bursa Kebap Evi yatırımlarına yurtdışında devam edecek. Firma, Fransa-Metz, Dubai ve Abu Dabi'de 3 yeni şube açacak.

Pizzabulls Londra'da şube açıyor!

Pizzabulls yurtdışında ilk mağazasını İngiltere'nin Londra şehrinde açıyor. Pizzabulls açmayı planladığı 5 şube için toplamda 500 bin sterlin yatırım yapacak.

MÜSİAD, yurtdışında 12 şube açacak!

MÜSİAD'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, yurt dışında şubeleşme çalışmalarına hız veren MÜSİAD, önümüzdeki 6 ay içinde dünyanın farklı noktalarında 12 şube daha açacak.

Komagene bu yıl yurtdışında 35 şubeye ulaşmayı hedefliyor!

Bu yıl 1.050 şubeye ulaşmayı hedefleyen Komagene, yeni iş modeli geliştirdi. Komagene; bu yıl sonuna kadar 10 bin TL+KDV franchise bedeli almayacak. Üstelik açılışta da bayiye 100 kilo çiğ köfte hediye edecek.

Yurtdışında şube açan Türk markaları devlet teşviklerinden yararlanabiliyor!

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, yurt dışında şube açan pek çok Türk markası bulunduğunu kaydetti. Bezci " "Bunlar devlet teşviklerinden yararlanabiliyorlar. Mağaza, kuruluş ve kira masraflarının bir kısmını devlet karşılıyor." dedi.

Sultanahmet Köftecisi yurtdışında 60 yeni şube açacak!

Türkiye'nin asırlık Tarihi Sultanahmet Köftecisi, İngiltere, Almanya ve Hollanda'da yaklaşık 60 şube açacak. Anlaşmaya göre şubelerde çalışanlar ise Türkiye'den gidecek.

Sütiş Burj Halife'ye şube açacak!

Sütiş'in ikinci kuşak yöneticisi Emre Kocadağ, yurtiçi ve yurtdışında yaptığı yatırımlarla markaya ivme kazandırdı. Yakında Burj Halife'nin altında şube açacaklarını söyleyen Kocadağ, "Araplar ürünlerimizi çok seviyor" dedi

HD İskender Suudi Arabistan’ da şube açacak!

Bünyesinde HD İskender, HD Döner, Pidem, Tadım Pizza ve Burger House bulunan HD Group, 140 şubesiyle hizmet veriyor. HD Group Başkan Yardımcısı Kaan Demirağ, “Başlangıçta yurtdışında iki şube açmayı hedefliyoruz” dedi...

Döner Stop yurtdışında şube açacak!

Sabancı ailesinden bağımsız ilk girişiminde restorancılığa yönelen Şevket Sabancı 'nın torunu Can Köseoğlu, Döner Stop markası ile yurt içinden sonra yurt dışına da açılmayı planlıyor....

Komagene yurtdışında şube mi açacak Haberi

Komagene yurtdışında şube mi açacak

Türkiye’nin en büyük etsiz çiğ köfte franchising ağı olan Komagene, bir yandan yurt içinde 1.000 şubenin üzerine çıkma planları yaparken bir yandan da yurt dışında büyümeyi planlıyor. Bu yıl sonuna kadar Türkiye’de 1.050, yurt dışında 35 şubeye ulaşmak isteyen şirket, yurt içinde yeni iş modeliyle büyüyecek. Yıl sonuna kadar bayilik için 10 bin TL+KDV bedelini almamaya karar veren şirket, açılışta da 100 kilo çiğ köfte hediye edecek.

Komagene Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Tekdemir, “Sadece kurulum ve işletme giderlerini karşılayarak Komagene franchise işletmesi olabilme imkanı sunuyoruz. Yeni iş modelimizle Türkiye’nin en fazla talep alan franchise ağına sahibiz. Komagene franchising sistemi, 20-40 bin TL arası bir bütçe ile sürekliliği olan ciddi bir gelir sağlanmasına olanak sağlıyor. 2016 hedefi olarak Türkiye’de 870 olan...