Konak alt geçidi kapalı mı

Konak alt geçidi kapalı mı

İzmir'de dün akşam 30 dakika yağan yağmur, yine bildik manzaralara neden oldu. Kent merkezi sular altında kalırken, Konak alt geçidini yağmur suları bastı, rüzgarın da etkisiyle ağaçlar devrildi

İzmir Altınyol'a taşıt altgeçidi yapılacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınyol'a taşıt alt geçidi ve kavşaklar yapılarak ulaşım rahatlatılacak. Ulaşım Planlama Şube Müdürü Fatma Garip Dilber, yapılacak yatırımlara dair sunum gerçekleştirdi....

Kütahya'da alt geçidi inşaatının geç bitirilmesi gündemde!

Kütahya kent merkezinde yapılan bir alt geçidin geç bitirilmesi nedeniyle ortaya çıkan zarara ilişkin TBMM gündemine taşındı. CHP'li Kasap, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

İzmir'de kent meydanı çalışmaları sürüyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Mithatpaşa Karayolu Alt Geçidi üzerinde oluşturduğu ve yeşil dokusu, farklı peyzaj uygulamaları ve oyun gruplarıyla bölgeye önemli bir değer katacak meydan çalışmalarının yüzde 65’ini tamamladı.

Konak Tramvay Hattı'nda sona gelindi!

Yaklaşık 13 kilometre uzunluğundaki Konak Tramvay hattının Mithatpaşa Alt Geçidi üzerinde kalan son 50 metrelik kısmı da 1 hafta içinde tamamlanacak. Tramvay hattında deneme sürüşlerinin Şubat ayı içerisinde başlaması planlanıyor.

İzmir Konak'ta inşa edilen alt geçit deniz suyuyla doldu!

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Konak'ta Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'ndaki trafiği rahatlatmak için yaptığı alt geçidin deniz suyuyla dolması imalat hatasından kaynaklandığı bildirildi.

İzmir Konak'ın kaldırımları yenileniyor!

İzmir'in Konak ilçesi Murat Reis Mahallesi, 258 sokakta alt yapı çalışması için kazılan kaldırımlar, 1 ay sonra yenilendi.

İzmir Konak'ta çevre düzenleme çalışmaları sürüyor!

İzmir'in Konak ilçesi Murat Reis Mahallesi, 258 sokakta alt yapı çalışması için kazılan kaldırımlar, 1 ay sonra yenilendi.

İzban hattı alt geçidi bitmedi!

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni Anadolu Caddesi’ne bağlayacak 100 metrelik yol bir türlü yapılamadı. Büyükşehir Belediyesi’nin İZBAN hattının altına acilen geçit yapması gerektiğini söyleyen vatandaşlar, “Alt geçit olmadığı 4-5 kilometre dolaşmak zorunda kalıyoruz” dedi.

İzmir Mithatpaşa Alt Geçit projesinin imar planı var mı?

Şehir Plancıları Odası İzmir Şubesi, ismi “15 Temmuz Demokrasi Meydanı” olarak değiştirilen Mithatpaşa Alt Geçidi projesinin onaylı imar planı olmadığını açıkladı.

Burdurlu muhtardan alt geçit talebi!

Burdur’da 14 yıl önce yapılan üst geçidin vatandaş tarafından kullanılmadığını söyleyen Muhtar Adnan Altınkurt, "Üst geçit kullanılmadığı için birçok kaza oluyor. Bunları önlemek için alt geçidi bir an önce tamamlamalıyız" dedi.

İzmir'de denizin kaçak olarak doldurulması ile ilgili soruşturma başlatıldı!

Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’ndaki taşıt alt geçidi inşaatında gerekli yasal onay alınmadan denizi dolduran sorumlular hakkında 3621 sayılı kıyı kanununa muhalefetten işlem yapılacağı bildirildi.

İzmir Konak 19 Mayıs Mahallesi'ndeki yaya üst geçidi yenilenecek mi?

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelerdeki yaya üst geçitlerini yenilerken, Konak 19 Mayıs Mahallesi'ndeki yaya üst geçidinin kaderine terk edildiğini belirten vatandaşlar, 30- 40 yıldır kullandıkları yaya üst geçidinin yenilenmemesine tepki gösterdi.

Aksaray, Hamidiye'deki kentsel dönüşümle canlanacak!

MHP Aksaray İl Başkanı Av. Ayhan Erel; " Efor kavşağı alt geçidi ile Hamidiye mahallesi kentsel dönüşüm projelerini bu hizmet kervanına katması Aksaray'ı daha güzel ve yaşanır hale getirecektir. " dedi.

Konak alt geçidi kapalı mı Haberi

Konak alt geçidi kapalı mı


İzmir'de dün akşam 30 dakika yağan yağmur, yine bildik manzaralara neden oldu. Kent merkezi sular altında kalırken, Konak alt geçidini yağmur suları bastı, rüzgarın da etkisiyle ağaçlar devrildi


Meteoroloji Bölge Müdürlüğü dün öğle saatlerinde şiddetli sağanak yağmur ve su baskını tehlikesi uyarısı yaptı. Akşam saat 17.30'da ise gök gürültülü sağanak, mesai çıkışındaki İzmirlileri zor durumda bıraktı. Bornova'dan başlayıp kent geneline yayılan yağış, ana arterlerdeki yollarda su taşkınlarına neden oldu. Yağmura yakalanan vatandaşlar balkon ve saçak altlarına sığındı. Konak Alt Geçidi yine yağmur sularıyla dolarken, trafik felç oldu. Alsancak'ta Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Olgunlaşma Enstitüsü'nün bahçesindeki bir ağaç devrildi ve park halindeki araçlara zarar verdi. Bölge sakinleri, ağaçların çürüdüğü gerekçesiyle daha önce Orman Bölge Müdürlüğü'ne bilgi verdiklerini ancak önlem alınmadığını öne...