05 / 07 / 2022

Mahall Bomonti İzmir projesi

Mahall Bomonti İzmir projesi

Mahall Bomonti İzmir projesinde sıfır faizle cazip ödeme imkanı sunuluyor. Türkerler İnşaat imzası taşıyan Mahall Bomonti projesi İzmir Konak'ta yükseliyor...

Türkerler Mahall Bomonti İzmir fiyat tablosu!

Türkerler Mahall Bomonti İzmir fiyat tablosu kapsamında daireler minimum 406 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Mahall Bomonti İzmir projesinde daireler için 72 ay, ofisler için 84 ay sıfır faizle ödeme yapılabiliyor...

Mahall Bomonti İzmir'e Doğuş Grubu imzası!

Türkerler Holding'in İzmir'deki en büyük gayrimenkul yatırımı Mahall Bomonti İzmir projesi çok değerli bir ortaklığa imza attı.

Mahall Bomonti İzmir lansmanı 13 Temmuz'da!

Enerji, sağlık, doğalgaz ve inşaat başta olmak üzere ülkemiz ekonomisine pek çok alanda değerli katkılar sağlayan Türkerler Holding, İzmir’de yer alan Mahall Bomonti projesini basına lanse edecek. 

Mahall Bomonti İzmir Konutları 72 ay sıfır faizle!

Mahall Bomonti İzmir projesi Türkerler İnşaat tarafından 1+0'dan 3+1'e kadar konut seçenekleriyle inşa ediliyor. Mhaal Bomonti Evleri İzmir projesinde teslimler 2019 yılında yapılacak...

Mahall Bomonti İzmir’e Koleksiyon dokunuşu!

Detaylı, zarif ve incelikli tasarımlara sahip mobilyalarıyla yaşanılası mekanlar yaratan Koleksiyon, Türkerler Holding tarafından geliştirilen Mahall Bomonti İzmir gayrimenkul projesi için çok özel bir daire hazırladı.

Mahall Bomonti İzmir satılık daire!

İzmir Konak'a bağlı Halkapınar Mahallesi'nde yükselen Mahall Bomonti İzmir projesi 470 adet konut, 572 adet ofis ve 30 ticari üniteden meydana geliyor. Mahall Bomonti İzmir satılık daire fiyatları 329 bin TL'den başlayarak değişiyor.

Mahall Bomonti İzmir, Sign of the City Awards 2016'da finale kaldı!

İzmir’in yeni cazibe merkezi Mahall Bomonti İzmir, Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul yarışması, “Sign of the City Awards 2016” yarışmasında “En İyi Ticari Projeler” ve “En İyi Rezidans” kategorilerinde finale kaldı.

Hayallerdeki yaşam merkezi: Mahall Bomonti İzmir!

Türkerler Holding tarafından İzmir'de projelendirilen 'Mahall Bomonti İzmir' hayallerdeki yaşam merkezini gerçeğe dönüştürmek isteği ile inşa edildi.

Mahall Bomonti İzmir projesi görücüye çıktı!

İZMİR'in Konak ilçesindeki tarihi şaraphane arazisini bir yaşam alanına çevirecek Mahall Bomonti İzmir projesinin tanıtımı yapıldı. Kazım Türker, arazide yer alan 9 fabrika binasının aslına uygun olarak restore edileceğini belirtti.

Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 10 indirim ve 0.69 faiz fırsatı!

Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 10 indirim, 60 ay vade ve yüzde 0.69 faiz oranı ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Mahal Bomonti İzmir ofislerde erken teslim fırsatı!

Farklı seçeneklerde balkonlu ve teraslı aynı zamanda teknolojik donanımlı Mahall Bomonti ofislerinde erken teslim ve yüzde 18 KDV firmadan fırsatı sunuluyor. 

Mahall Bomonti'de yüzde 0.59 faiz ve 120 ay vade fırsatı!

Türkerler Holding'ten Mahall Bomonti İzmir’de, herkesi ev ve ofis sahibi yapacak kampanya başlatıldı. Mahall Bomonti İzmir'de 4 bin 150 TL’den başlayan taksitlerle uzun vade ve düşük faizle ev ve ofis sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Mahall Bomonti'de aylık taksitler 4 bin 150 liradan başlıyor!

Türkerler Holding imzalı Mahall Bomonti İzmir projesinde ayda 4 bin 150 liradan başlayan taksitlerle uzun vade ve düşük faizle ev ve ofis sahibi olunabiliyor.

Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 0.59 faiz kampanyası! 

Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir projesiyle herkesi ev ve ofis sahibi yapacak. Mahall Bomonti'de yüzde 0.59 faiz ve 120 ay vade ile ev sahibi olmak mümkün...

Mahall Bomonti İzmir’den dört 4’lük yeni yıl kampanyası!

Başta enerji ve inşaat sektörü olmak üzere Türkiye’nin en güçlü grupları arasında yer alan Türkerler Holding’in, Mahall Bomonti İzmir projesinde dört 4’lük yeni yıl kampanyası başladı.

Mahall Bomonti projesi için ÇED süreci başladı!

İzmir Halkapınar'da hayata geçirilen Mahall Bomonti projesi için ÇED süreci başladı.

Türkerler Holding Göztepe’ye 4. kez sponsor oldu!

Türkerler Holding,  Göztepe Kulübü  ile 4. Kez sponsorluk anlaşmasına imza attı. Göztepe, Süper Lig’de bu sezon formasında  göğüste “Türkerler” şortta ise "Mahall bomonti İzmir” logoları ile oynayacak...

Mahall Bomonti'de yüzde 30 indirim! 60 ay 0 faiz!

Mahall Bomonti İzmir'de yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında yüzde 30 indirim ve 60 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.

Türkerler Holding, Evim Türkiye Fuarı’na 3 projeyle katılıyor!

Türkerler Holding, 8–10 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılarak, Mahall Bomonti İzmir, Mahall Ankara ve İstanbul Çiftçi Towers projelerini tanıtacak...

Mahall Bomonti İzmir’de ofisler Aralık ayı sonuna kadar yüzde 8 KDV avantajlı!

İzmir’in en merkezi konumunda inşa edilen ve bomontiada, tiyatro ve opera salonu, alışveriş ve yaşam ayrıcalıklarıyla şehrin yeni çekim merkezi olmaya aday Mahall Bomonti İzmir’de ofisler Aralık ayı sonuna kadar yüzde 8 KDV avantajı sunuyor. 

Mahall Bomonti İzmir ofislerinde yüzde 8 KDV avantajı!

İzmir’in en merkezi konumunda yükselen Mahall Bomonti projesinde KDV avantajlı yılsonu kampanyası devam ediyor. Yeni sahiplerini bekleyen ofislerde yüzde 8 KDV fırsatı sunuluyor.

Cem Adrian, Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı!

Ünlü müzisyen, besteci ve yapımcı Cem Adrian, Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı. İzmirliler’i çok sevdiğini belirten Adrian, İzmir’e yaptığı yatırımın heyecanını paylaştı...

Mahall Bomonti İzmir projesi Haberi

Mahall Bomonti İzmir projesi

Mahall Bomonti Evleri'nde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor. Türkerler İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Mahall Bomonti projesi 470 daire, 572 ofis ve 30 ticari üniteden oluşuyor. 
 

İzmir Konak'ta konumlandırılan Mahall Bomonti İzmir projesi üç blok olarak planlandı. Projede daire sahiplerine spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness, sauna, yüzme havuzu gibi olanaklar da olacak.
 

Mahall Bomonti İzmir konut fiyatları 2017!

 

1+0 daire fiyatları  480 bin TL 1+1 daire fiyatları  652 bin TL 2+1 daire fiyatları 
  1 milyon 46 bin TL 3+1 daire fiyatları  1 milyon 323 bin TL'den başlıyor

Mahall Bomonti İzmir projesinde konutlar için 72 ay, ofisler için 84 ay sıfır faizle ödeme imkanı sunuluyor. Mahall Bomonti İzmir projesinde teslimler Haziran 2019 tarihinde yapılacak. Türkerler Mahall Bomonti İzmir...