Malatya icralık fabrika

Malatya icralık fabrika

Malatya İcra Dairesi Müdürlüğü, Malatya ili, Yeşilyurt ilçesi, Cihadiye Mahalle/Köy, 216 ada, 6 parselde yer 1 katlı yem fabrikası binasını ve arsayı toplam 17.2 milyon TL'ye icradan satıyor...

Malatya'da 6.5 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Malatya İli, Battalgazi İlçesi, Eski Malatya Mahallesi'nde yer alan fabrika vasıflı gayrimenkul 6 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Malatya OSB'de fabrika sayısı artacak!

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya’da yatırım yapmak isteyen firma sayısının her geçen gün arttığını söyledi. Tüfenkci, “OSB’de 363 olan fabrika sayısı iki sene sonra 600’lere çıkacak” diye konuştu.

Malatya Yeşilyurt'ta 3.4 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Malatya İli, Yeşilyurt İlçesi, Fatih Mahallesi'nde yer alan fabrika vasıflı gayrimenkul icradan satışa çıkarılıyor. Satışa konu olan fabrika için 3 milyon 487 bin 830 TL bedel isteniyor.

Malatya Vagon Onarım Fabrikası’nın özelleştirilmesi durduruldu!

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya Vagon Onarım Fabrikası’nın (VOF) özelleştirilmesinin durdurulduğunu açıklayarak, fabrika alanının Lojistik Ticaret Merkezi’ne dönüştürüleceğini belirtti.

Malatya Yeşilyurt'ta 5 milyon 210 bin TL'ye icradan satılık fabrika!

TC Malatya İcra Dairesi Malatya İli Yeşilyurt ilçesinde bulunan fabrikayı satışa çıkardı. Fabrikanın toplam bedeli 5 milyon 210 bin TL olarak belirlendi.

Malatya’ya hızlı tren ve 2. üniversite geliyor!

Türkiye’ye 10 maddelik Cumhuriyet Bayramı Müjde Paketi’ni açıklayan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Malatya’ya da Hızlı tren, 2’nci üniversite, kayısıya teşvik ve yeraltı kaynaklarının işlenmesi için fabrika sözü verdi.

2016 yılında icralık işyeri ve fabrikada patlama olacak!

Esnafın nakide ihtiyacı, icralık işyeri ve fabrika sayısını artırdı. Bankalar, borcunu ödeyemeyen girişimcinin bin 300'e yakın işyeri ve fabrikasını satılığa çıkardı. Yetkililer, asıl icralık gayrimenkul patlamasının 2016'da yaşanacağına dikkat çekiyor.

Malatya Hekimhan'da icradan 3.8 milyon TL'ye fabrika!

Malatya Hekimhan'da bulunan maden sahası, Hekimhan İcra Dairesi tarafından 18 Ağustos 2015 günü saat 10:20 ile 10:30 arası açık artırma usulüyle satılıyor.

'İstanbul'daki arsa bedeli ile Malatya'da fabrika kurulur'

İSO Meclisi’nin ziyaret ettiği Malatya’ya 3 yeni yatırım için kollar sıvandı. İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, “Girişimci torunların, dedelerinin memleketlerine dönme vakti geldi” dedi. İşte açıklamalar...

Malatya’da arsa fiyatına fabrika kurulabiliyor!

İstanbul Sanayi Odası Meclisi’nin ziyaret ettiği Malatya’ya 3 yeni yatırım için kollar sıvandı. İSO Meclis Üyeleri Mesan ve Çağdaş Çorap için Malatya OSB’de yer tahsisi yapılırken, Erensan da yatırım olanaklarını inceliyor..

Mert Gıda, Malatya'daki fabrika binasını sattı!

Mert Gıda Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş., Malatya'da bulunan fabrika binasını müştemilatı ile beraber 2.500.000 TL'ye sattığını Kamuyu Aydınlatma Platformu aracılığıyla duyurdu.

Malatya OSB'de, Grup İnşaat Makine'ye ait fabrika 3 milyon TL'ye icradan satılık!

T.C. Malatya 1. İcra Dairesi, Malatya ili merkez ilçeye bağlı Cihadiye köyü sınırları içinde kalan Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan ve Grup İnşaat Makine'ye ait olduğu belirtilen fabrikayı 3 milyon 52 bin 476 TL'den satışa çıkardı. Satış, 30

Malatya OSB'de 3 milyon TL'ye icradan fabrika!

T.C. Malatya 1. İcra Dairesi, Malatya ili merkez ilçeye bağlı Cihadiye köyü sınırları içindeki Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikayı 3 milyon 52 bin 476 TL'den satışa çıkardı. İlk satış, 14 şžubat 2012 Salı günü gerçekleştirilecek

Malatya icralık fabrika

Malatya icralık fabrika Malatya icralık fabrika

Malatya İcra Dairesi Müdürlüğü tarafından, Malatya ili, Yeşilyurt ilçesi, Cihadiye Mahalle/Köy, 216 ada, 6 parselde yer alan 1 katlı yem fabrikası binası ve arsa toplam 17.2 milyon TL'ye icradan satışa çıkarıldı. İcra ihalesi 11 Mart 2020 tarihinde saat 11:00'de gerçekleştirilecek.

İlan metni:
T.C. MALATYA İCRA DAİRESİ
2018/34881 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI 
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Malatya İl, Yeşilyurt İlçe, 216 Ada, 6 Parsel, CİHADİYE Mahalle/Köy
1 Katlı Yem Fabrika Binası ve Arsa niteliğinde Taşınmaz Malatya Büyükşehir Yeşilyurt Merkez ilçe Belediyesi Sınırları ve. Malatya 2. OSB imar planı içerisinde , her türlü alt ve üst yapı hizmetlerinden azami ölçüde faydalanmakta olup,
İmarı : E= 0,70 H maks =...