26 / 06 / 2022

Mehmet Altınışık

Mehmet Altınışık

Elit Yaşam Müteahhitlik Emlak İnşaat Taahhüt Kuru Temizleme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi 245 bin TL sermaye ile, 4 Şubat 2015'te, Mehmet Altınışık Şube Müdürlüğü'nde açıldı.

Dünyanın en ünlü bankası altın fiyatları için 3 aylık tahmini açıkladı! Altın yatırımcıları gözlerini çevirdi

ABD Merkez Bankası Fed'in faiz kararı sonrası ünlü yatırım bankası Goldman Sachs altın fiyatları için 3 aylık ila 6 aylık tahminlerini paylaştı.

Hükümetten flaş altın adımı! Borsa İstanbul nezdinde 'Emtia Pazarı' kuruldu

Hükümetin yüksek dolar ve enflasyona karşı mücadele için atılacağını açıkladığı adımlara bir yenisi daha eklendi. Sermaye Piyasası Kurulu, 'Borsa İstanbul nezdinde 'Emtia Pazarı' kurulmuş olup, altın sertifikası ihracına ilişkin çalışmalara başlanmıştır' açıklaması yaptı.

Yastık altındaki altınları kılıfa sokun, dışarı bile çıkarmayın! Yeni tahmin uykularınızı kaçıracak

Altında kısa vadede çözüm görmeyen analistler, güvenli liman ihtiyacının derinleşmesiyle birlikte altın fiyatlarının 1100 TL'lere çıkacağını savunuyor.

Altın fiyatlarında tarihi rekor kırılacak! Haziran dönüm noktası olacak

Altın fiyatları yüksek enflasyon rakamları ve küresel jeopolitik riskler nedeniyle baskılanmaya devam etse de rekor kırmak için gün sayıyor. Piyasada çeyrek ve gram altında oluşan beklentiler altına yatırım yapacaklar tarafından dikkatle izleniyor.

Altın ve dolarda kritik süreç! Kısa süreli düşüşler olabilir!

Piyasa Uzmanı Tunç Şatıroğlu haftalık piyasa değerlendirmesini yaptı. Dolarda yaşanan artışa ilişkin ilgi çeken yorumlar yapan Şatıroğlu, önümüzdeki haftalarda kısa süreli düşüşlerin yaşanabileceğini belirtti! İşte dolar ve altın yatırımcılarını ilgilendiren o kritik yorum...

Piyasayı sallayan çeyrek altın fiyatı haberi! Bu veriler açıklandığında almadıysanız artık unutun

Altın fiyatları küresel jeopolitik riskler ve Merkez Bankalarının faiz artırımlarına ilişkin "şahin" açıklamaları nedeniyle beklenen sıçramasını henüz yapmadı. Piyasada ise altının dikey hareketlilik dönemine gireceği an kollanıyor. Bu veri altın fiyatlarını uçuracak!

Piyasa Kahini İslam Memiş altın ve dolar için kritik fiyatı açıkladı! Piyasanın kırmızı çizgisi budur

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, altın ve dolardaki sırları açıkladı. Memiş, bu sefer altın ve doların kırmızı çizgisini açıkladı. İşte detaylar…

Piyasa Kahini İslam Memiş gram altın için 2 farklı fiyat verdi! İşler bu kez biraz daha karışık

Altının gramı 970'li liraları gördü. Açıklanan resmi rakamlara göre, altın 2 gün gibi kısa bir sürede bile 5 liralık bir yükseliş gösterdi. Peki yatırımcıların gözdesi altının yükselişi devam edecek mi? Enflasyona endeksli tahvil piyasaya sürülecek mi? İşte İslam Memiş'in açıklamaları...

Dolar ve altın fiyatları ne olacak diye beklerken sürpriz patlama! İlk kez gündeme getirildi şaşkınlık yarattı

Dolar ABD Merkez Bankası'nın faz artırımı sonrası yükselişe geçmiş altın fiyatları da baskı altındayken piyasalarda hareketliliğe neden olan sürpriz bir çıkış geldi. Avrupa Merkez Bankası Yönetim Kurulu'nun şahin ismi ilk kez faiz artırımından bahsetti.

Yastık altında altını olanlar uyuyamayacak! Hesabını yanlış yapanın parası pul olur

Türk insanının güvenli liman olarak gördüğü ve zor günler için yastık altında tuttuğu altınlar için düğmeye basıldı. Hükümet o altınların yastık altında durmasındansa kayıt altında ve bankacılık sisteminde dolaşmasını istiyor. Yatırımcı altın fiyatlarındaki oynaklığı dakika dakika izliyor.

Analistlerden hiç bir yerde bulamayacağız altın tavsiyesi! Sonra kaçırdık demeyin

Altında kısa süreli düşüş ardından önce yükseliş sonra ise yata seyir meydana geldi. Analistler, yatırımcıların altın almaya devam etmesini çünkü altının hala en güvenli yatırım aracı olduğunu vurguluyor.

Altının defteri dürülecek! İslam Memiş'ten altın fiyatlarında büyük yanılgı uyarısı

ABD'de enflasyon nisanda beklentileri aştı. Ülkede yıllık enflasyon, 41 yılın zirvesinden gerilemesine rağmen yüzde 8,3 ile piyasa beklentilerinin üzerinde gerçekleşti. ABD enflasyon rakamları dolar ve altın fiyatlarında da hareketliliğe neden oldu.

Yastık altında gram altın, çeyrek altın ve Cumhuriyet altını olanlar dikkat! Altın fiyatlarında flaş gelişme...

Yastık altından gram altın, çeyrek altın ve Cumhuriyet altını olanlar altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğunu merak ediyor. Altının gram fiyatı güne 921,48 liradan başladı. Gün içerisinde gram altın değer kazanırken çeyrek altın fiyatı, Cumhuriyet altın fiyatları kaç lira oldu?

Mehmet Altınışık Haberi

Mehmet Altınışık

Elit Yaşam Müteahhitlik Emlak İnşaat Taahhüt Kuru Temizleme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi Mehmet Altınışık Şube Müdürlüğü'nde, 245 bin TL sermaye ile, 4 Şubat 2015'te kuruldu.


Elit Yaşam Müteahhitlik Emlak İnşaat Taahhüt Kuru Temizleme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi iş konusu;İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç)


Elit Yaşam Müteahhitlik Emlak İnşaat Taahhüt Kuru Temizleme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi adres: Sultanbeyli, Battalgazi Mahallesi, Bosna Bulvarı,...