metro turizm 33 yeni otobüs

metro turizm 33 yeni otobüs

Filosuna 33 otobüs daha ekleyen ve 2013 yılı sonunda 21 milyon yolcuya ulaşmayı hedefleyen Metro Turizm, 2014'te ise bu sayıyı 23 milyon yolcuya çıkarmayı planlıyor..

Avrasya GYO Metro Hotel Apartments projesi için protokol imzaladı!

Avrasya GYO, Metro Turizm Otelcilik ve Petrol Ürünleri Tic. A.Ş'ne ait Edirne'de yapılacak olan '' Metro Hotel Apartments'' projesinin inşaatının yapımına ilişkin protokol imzaladı. 

Avrasya GYO Metro Hotel Apartments projesi için protokol imzaladı!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Metro Turizm Otelcilik ve Petrol Ürünleri Tic. A.Ş'ne ait Edirne ili Merkez ilçesi Kirişhane Mah. Soğukkuyu Mevkii 2261 ada 16 parselde yer alan arsa üzerine yapılması planlanan "Metro Hotel Apartments" projesi için üçlü protokol imzalandı...

Avrasya GYO'nun METRO'nun sermayesindeki payları yüzde 1,33 sınırına ulaştı!  

Avrasya GYO'nun Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,34 TL fiyatından 2 milyon TL toplam nominal tutarlı alış işlemi gerçekleşti. Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A.Ş'nin sermayesindeki payları yüzde 1,33 sınırına ulaştı.

Avrasya GYO'nun METRO'nun sermayesindeki payları yüzde 0,67 sınırına ulaştı!  

Avrasya GYO'nun Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,33-TL fiyatından 2 milyon TL toplam nominal tutarlı alış işlemi gerçekleşti. Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A.Ş'nin sermayesindeki payları yüzde 0,67 sınırına ulaştı.

Dalaman'da 33.8 milyon TL'ye icradan satılık turizm tesis imarlı arsa!

Ortaca İcra Dairesi Müdürlüğü, Muğla ili, Dalaman ilçesi, Kapıkargın Mahallesi 146 ada 30 ve 32 parsellerde yer alan 1.258,45 metrekarelik turizm tesis imarlı arsayı toplam 33 milyon 808 bin 605 TL'ye icradan satıyor...

Billur Güneş Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Billur Güneş Turizm Anonim Şirketi bugün Bayrampaşa'da 33 milyon 110 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Albayrak tarafından kuruldu. 

Alaren Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alaren Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi, Mohamad Samer Aljunyat tarafından 100 bin TL sermaye ile 15 Mart'ta Zeytinburnu, Gökalp Mahallesi, 33.Sokak'ta kuruldu.

Gürkan Metro Turizm Nakliyat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Pendik İstanbul Şubesi açıldı!

Gürkan Metro Turizm Nakliyat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Pendik İstanbul Şubesi, Serhan Gürkan Şube Müdürlüğü'nde 2 milyon TL sermaye ile 18 Aralık'ta Pendik, E-5 Yanyol'da açıldı.

Ever Turizm 10 yılda 33 otel sayısına ulaşacak!

İstanbul ve İzmir'de iki otel ile hizmet veren Ever Turizm, 10 yıl içinde 33 otele ulaşmayı hedefliyor. İstanbul dışında Ankara, Konya, Eskişehir, Edirne ve Çanakkale'de otel yatırımı için mesafe kateden şirket, Van'da da otel planlıyor.

Turizm amaçlı 33 Sahil Sağlık Denetleme Merkezi açılacak!

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü, turizme katkı sağlamak için Türkiye'ye sınır olan sahillerde sağlıkla ilgili denetimleri hızlandırmak için gemi ve yatlara hizmet vermek amacıyla 33 Sahil Sağlık Denetleme Merkezi açılacak.

Metro Hill Turizm ve Otelcilik Limited Şirketi kuruldu!

Metro Hill Turizm ve Otelcilik Limited Şirketi, Muhammet Yiğit Özer tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 25 Mayıs 2015 tarihinde Fatih, Laleli Balabanağa Mahallesi'nde kuruldu.

Avrasya GYO'dan arsa satışı!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Edirne'de yer alan araziyi, 2.200.000 TL+KDV toplam satış bedeli karşılığında Metro Turizm'e sattığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

Kadir Topbaş Arnavutköy'e metro müjdesi verdi!

Kadir Topbaş, 5 yeni metro hattı yapacaklarını belirterek, “33 kilometrelik Halkalı-üçüncü havaalanı, 32 kilometrelik Kemerburgaz-gayrettepe-üçüncü havaalanı, 33 kilometrelik Halkalı-Çatalca ve 15 kilometrelik Sultangazi-Arnavutköy arası metro hattı yapac

metro turizm 33 yeni otobüs

metro turizm 33 yeni otobüs metro turizm 33 yeni otobüs

Stratejik öneme sahip olan karayolu taşımacılığının önde gelen isimlerinden olan Metro Turizm, filosuna 33 otobüs daha ekledi. Yapılan bu yatırımla otobüs sayısını bin 403'e çıkaran Metro günde ortalama bin 550 sefer sayısı, 86 kentte 1.109 acentesi ve 15 bin çalışanı ile üst sıralarda bulunuyor. Türkiye'de araç ve hizmet segmentasyonunu uygulayan ilk firma olan Metro Turizm, Class ve Suit araçlarına son olarak VStyle araçlarını da ekleyerek sektöre yeni bir segmentasyon kazandırdı. Yolcuların konforlu seyahatleri için teknolojik donanımların yanısıra araç içi ikramlarında da öne çıkan farklılıklar oluşturuldu. 

2013 yılı sonunda 21 milyon yolcuya ulaşmayı hedefleyen Metro Turizm, 2014'te ise bu sayıyı 23 milyon yolcuya çıkarmayı planlıyor. 


Türkiye...