Mimar Necati Bahçeci cenazesi ne zaman

Mimar Necati Bahçeci cenazesi ne zaman

Mimar Necati Bahçeci 25 Ekim 2015 tarihinde vefat etti. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ahmet Hamdi Akseki Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra Kütahya Sabuncupınar Köyü'nde defnedilecek.

Devlet Bahçeli'nin Karabağ'da yaptıracağı okulun projesi tamamlandı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ bölgesinin Şuşa kentinde yaptıracağı okulun projesi tamamlandı. Okul projesinin mimarı Yusuf Ziya Günaydın, projenin detaylarını paylaştı...

Mimar çift, Bodrum'da 44 metrekarelik konteyner ev yaptı!

İç mimar Tayfur Girgin ve eşi  Özveri Girgin, Ankara’daki evlerini kapatarak Bodrum’da mandalina bahçesi içerisinde 44 metrekarelik bir konteyner evde yaşamaya başladı.

Seedarc Mimarlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Seedarc Mimarlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Alaaddin Sadıkoğlu ve Feridun Bahçeci ortaklığında kuruldu.

Queen City Turizm Acenteliği ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Queen City Turizm Acenteliği ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Fatih'te 20 bin TL sermaye bedeli ile Umut Verdi Bahçeci tarafından kuruldu... 

Kırşehir, kentsel dönüşümle daha iyi yerlerde olacak!

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, hazırladıkları projelerle ve kentsel dönüşümle Kırşehir'in gelecek yıllarda daha iyi yerlerde olacağını söyledi. 

Kırşehir 3. Etap TOKİ konutlarının sahipleri belirlendi!

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, TOKİ 3. etap konutlarının sahiplerinin kura ile belirlendiğini açıkladı.Bağbaşı kentsel dönüşüm alanındaki 2 bin 712 konutluk projede sona gelindi. 

Kırşehir güvenle imar edildi!

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, halkın kendisine gösterdiği güven sayesinde şehri birlikte imar ettiklerini ifade etti.

Bahçeci Gayrimenkul Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bahçeci Gayrimenkul Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Arnavutköy'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Zafer Bahçeci tarafından kuruldu. 

Balıkesir'de 68 bin konut dönüştürülecek!

BALTOK Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bahçeci Balıkesir’in sıkışık kent dokusunun artık kenti zorladığını, birçok şehirde olduğu gibi Balıkesir'de de kentsel dönüşüm ihtiyacının görmezden gelinemeyeceğini söyledi. 

Kırşehir Uzun Çarşı projesi çalışmaları devam ediyor!

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çeşitli programlar ve düzenlediği ziyaretlerle halkın içinde olmaya devam ediyor.

Kırşehir Bağbaşı TOKİ 3.Etap'ta kazı çalışması başladı!

Kırşehir Bağbaşı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yapılan TOKİ 3. Etap'ta temel kazı işlemi start aldı. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, projeyle ilgili bilgi verdi.

Yaşar Bahçeci: Kırşehir Anadolu’nun parlayan yıldızı oldu!

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Belediye Meclis üyelerine göreve geldiği 2009 yılından 2017 yılına kadar Kırşehir’e hizmet adına yaptığı projeleri anlattı

Evinizi güney cepheli alın!

Yeni Haber Gazetesi'nin köşe yazarı olan Hakan Bahçeci bugünkü yazısında bir evin cephesinin önemini vurguladı. İşte o haber...

Mimar Necati Bahçeci cenazesi ne zaman Haberi

Mimar Necati Bahçeci cenazesi ne zaman

Mimar Necati Bahçeci 25 Ekim 2015 tarihinde vefat etti.


Cenazesi 26 Ekim 2015 tarihinde bugün öğle namazına müteakip Ahmet Hamdi Akseki Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra Kütahya Sabuncupınar Köyü'nde...