Nef Koruköy ne zaman satılacak

Nef Koruköy ne zaman satılacak

NEF'in en prestijli projelerinden olan Nef Çekmeköy projesinin 3. etabı olan Nef Koruköy projesi Eylül ayında satışa çıkacak...

Nef Koruköy Eylül'de satışta!

NEF'in en prestijli projelerinden olan Nef Çekmeköy projesinin 3. etabı olan Nef Koruköy projesi Eylül ayında satışa çıkacak...

Nef Ortayaka fiyatları ne kadar?

Nef Ortayaka fiyatları ne kadar? sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor. Projede lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor.

Nef Ortayaka lokasyon!

Nef Ortayaka lokasyon bilgileri haberimizde yer alıyor. Satışların başladığı projede fiyatlar NEF Ailesi'ne özel 299 bin TL'den başlıyor. 

Nef Newyork projesi ne oldu?

Nef Newyork projesi ile ilgili bir açıklama yapan Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, "Boyumuzun ölçüsünü aldık."dedi.

Brentford London Nef ne zaman teslim?

Nef Brentford London projesi 73 daireden meydana geliyor. Peki Brentford London Nef ne zaman teslim edilecek?

NEF Gölköy teslim!

NEF tarafından Bodrum'un Yalıkavak İlçesi'nde inşa edilen NEF Gölköy projesinde 5,35 TL sabit Euro kuru avantajı başlatıldı. Peki, projede daire teslimleri ne zaman yapılacak? İşte NEF Gölköy teslim tarihi...

Nef Bahçelievler ne zaman teslim?

Nef Bahçelievler projesinde alanları 60 ile 270 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 niteliğinde daireler yer alıyor. Peki Nef Bahçelievler ne zaman teslim?

NEF, Karaçay Gençlik Spor'un sponsoru oldu!

İnşaat sektöründe faliyet gösteren NEF,  "Umudun Takımı" Karaçay Gençlik Spor Kulübü'ne ana sponsor oldu. NEF bugün en az dünya devlerine sponsor olmak kadar değerli ve yıllar boyu devam edecek bir sponsorluğa imza atıyor. 

NEF Kandilli ev fiyatları!

Timur Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen NEF Kandilli projesinde 48 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Peki, NEF Kandilli ev fiyatları ne kadardan başlıyor?

NEF Kandilli ne zaman teslim?

Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen NEF Kandilli projesinde fiyatlar 1 milyon 900 bin TL'den başlıyor. Peki NEF Kandilli ne zaman teslim?

Nef Ormantepe teslimleri ne zaman?

NEF Çekmeköy projesinde ikinci etabı olarak tasarlanan Çekmeköy Nef Evleri'nde fiyatlar 330 bin TL'den başlangıç gösteriliyor..

Nef Koruköy Konut Projesi!

Nef Koruköy Konut Projesi İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy'de hayata geçirildi. Proje Nef Çekmeköy'ün 3. etabı olarak yükselecek...

Nef Koruköy nerede?

NEF Çekmeköy'ün 3. etabı olarak projelendirilen Nef Koruköy projesi çok yakın zaman içerisinde satışa çıkacak. 

Nef Koruköy ne zaman satılacak

Nef Koruköy ne zaman satılacak Nef Koruköy ne zaman satılacak

Türkiye'nin en güvenilir şirketlerinden olan Nef, Çekmeköy'de yeni projesine başladı. Nef Çekmeköy projesi 3 etap şeklinde inşa ediliyor.

Nef Çekmeköy'ün son etabı olacak Nef Koruköy projesinin Eylül ayında satışa çıkacağı açıklandı. Firma, 474 konuttan oluşan Çamlıtepe ve 409 konuttan oluşan Ormantepe etaplarında ise satışları tamamladı.

Nef Koruköy Evleri'nin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, gölet, zen bahçesi, barbekü alanı, seyir terasları, hobi bahçeleri, macera parkı bulunuyor.

Merkezi konumda yükselen Nef Koruköy projesi Yenidoğan Metro İstasyonu'na 1 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 26 kilometre, 15 Temmuz Köprüsü'ne 28.6 kilometre, FSM Köprüsü'ne 27.2 kilometre, YSS Köprüsü'ne 50.4 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Nef Koruköy projesinde satış fiyatları açıklandığı zaman haberimizin içerisinde yer alacak...

Nef Koruköy iletişim:
Adres: Nişantepe Mahallesi, Figen Sokak, 34794 Çekmeköy/İstanbul
Web:...