06 / 07 / 2022

NEF projeleri taksit

NEF projeleri taksit

NEF'in ödüllü şehir merkezi projeleri NEF Çekmeköy, Basınekspres, Bahçelievler ve Ortayaka'da yüzde 10 indirime ek 120 ay için yüzde 0,98 kredi fırsatı başladı. Projede 2 bin 900 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.

Nef City 82'de sıfır faiz ve 49 ay taksit fırsatı!

Nef City 82'de yılın son fırsatı başladı. Arsa yatırımı yapmak isteyenlere sıfır faiz ve 49 ay taksit fırsatı sunuluyor. 

Nef Reserve projeleriyle bambaşka bir Bodrum! 

Her biri denize sıfır konumda bulunan ve dünyaca ünlü mimarların imzasıyla inşa edilen Nef Reserve projeleri, Yalıkavak, Gölköy ve Hebil koylarında yükseliyor...

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda vade farksız 50 taksit avantajı!

Nef imzasıyla İstanbul Kandilli'de yükselen Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda 180 ay vade ve  yüzde 0.99 faiz fırsatının yanında vade farksız 50 taksit avantajı sunuluyor. 

Nef'in 2020 ciro hedefi 1,5 milyar lira!

Nef yurtdışında yeni konut projeleri hayata geçirmek ve yurt markası Novu'yu Türkiye'de büyütmek istiyor. Ama asıl heyecan verici hikaye Foldcity...

Eski eviniz gidiyor, yeni bir NEF olarak dönüyor!

Nef Ev Değiştirme Kampanyası devam ediyor. Nef Ev Değiştirme Kampanyası kapsamında Nef Ortayaka, Nef Çekmeköy, Nef Bahçelievler ve Reserve Kandilli projeleri yer alıyor. 

NEF projelerinde 120 ay 0,98 faiz fırsatı!

NEF'in ödüllü şehir merkezi projeleri NEF Çekmeköy, Basınekspres, Bahçelievler ve Ortayaka'da yüzde 10 indirime ek 120 ay için yüzde 0,98 kredi fırsatı başladı. Projede 2 bin 900 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.

NEF projelerinde yüzde 10 indirime ek 120 ay için 0,98 kredi fırsatı!

NEF, şehir merkezindeki ödüllü projeleri Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’da büyük avantaj dönemi başlattı.

Nef iki projesini sigortalattı!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Nef, Nef Reserve Kandilli ve Nef Reserve Gölköy projeleri için ‘Bina Tamamlama Sigortası’ yaptı.

Nef Ataköy 22'de 810 hak sahibine tapuları teslim edildi!

İstanbul’un öncü projeleri arasında yer alan Nef Ataköy 22 projesinde, ödemelerini tamamlayarak tapu almaya hak kazanan 810 ev sahibine tapuları teslim edildi.

Nef'le kazanç vakti!

31 Ekim'e kadar devam edecek olan Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası'na Nef, Çekmeköy, Bahçelievler, Basınekspres ve Nef Reserve Kandilli projeleri ile dahil oldu...

NEF'in yeni projeleri yolda!

Türk gayrimenkul sektörünün önemli geliştiricileri arasında yer alan Nef, 2018'in ilk çeyreğinde cirosunu, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 36.5 artırarak 453 milyon liraya yükseltti. 

Nef, Şimdi Al 2019'da Öde kampanyasına dahil oldu!

Nef, Emlak Konut GYO önderliğinde başlayan "Şimdi al 2019’da öde" kampanyasına, Basınekspres, Topkapı, Kağıthane ve Sancaktepe’de yer alan projeleriyle katılıyor. Kampanya kapsamında, Nef projelerinden yüzde 5 peşinatla ev alanlar, taksit ödemeye 2019’da başlıyor.

Nef Bahçelievler Evleri ödeme planı!

Nef Bahçelievler Evleri ödeme planı kapsamında sıfır faizle 60 ay taksit imkanı sunuluyor. Nef Bahçelievler'de fiyatlar 564 bin TL'den başlıyor...

NEF projeleri taksit Haberi

NEF projeleri taksit

NEF'in ödüllü şehir merkezi projeleri Nef Çekmeköy, Basınekspres, Bahçelievler ve Ortayaka'da yüzde 10 indirime ek 120 ay için yüzde 0,98 kredi fırsatı başladı. 

NEF, şehir merkezinde bulunan  ödüllü dört projesinde yeni kampanya başlattı. Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’da yüzde 10 indirime ek 120 ay için yüzde 0,98 kredi fırsatı sunuluyor. 

NEF'in Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’da 2 bin 900 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor. 

Nef Ortayaka projesi:

Dünyaca ünlü Türk Mimar Emre Arolat tarafından tasarlanan Nef Ortayaka projesinde daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi. Projede ortak yaşam alanları ve dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılar tarafından tasarlanan Foldhome odaları da bulunuyor. 

TEM ile E-5'in ortasında yükselen proje Haliç'e 5...