28 / 06 / 2022

Nişantaşı City\'s

Nişantaşı City\'s

Kamil Özçoban, cadde kiralarına güçlerinin yetmediğini belirterek ABD'li marka Kenneth Cole'u AVM'lerde açacaklarını söyledi

Nişantaşı'na sağlıklı evler geliyor!

İstanbul Çekmeköy'de hayata geçirdiği konut projesiyle adından söz ettiren DAP Yapı şimdi de Nişantaşı'nda yeni bir projeye imza atıyor. 60 bin metrekare koru alanına komşu proje Amerikan Hastanesi'nin karşısında yer alacak. 

Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü'nün imar planı değişikliği mecliste!

Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü'nün bulunduğu arazide yapılan imar planı değişikliği çalışmalar meclis gündemine taşındı. CHP'li Başarır, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

DAP Yapı Nişantaşı projesi yıl sonunda başlıyor!

Hayata geçirecekleri yeni projelerle  ilgili açıklama yapan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, DAP Yapı Nişantaşı projesinin yıl sonunda başlayacağını söyledi.

Nişantaşı’nın ünlü alışveriş caddesi koronavirüs sonrasına hazırlanıyor!

Yerli ve yabancı lüks markaların gözdesi olan İstanbul Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde yenileme ve dönüşüm çalışmaları başladı. Yapılacak meydan düzenlemesiyle alanın kültür-sanat etkinlikleri için yeni bir adres olması planlanıyor.

DAP Nişantaşı projesinin ruhsatı alındı!

Dap Yapı tarafından Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü'ne yapılacak olan projedeki 92 konut ve 1 ticari işletmenin ruhsatı alındı...

Hande Ataizi Nişantaşı’ndan ev bakıyor!

Türk oyuncu ve sunucu Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ile mayıs ayında nikah masasına oturacak. Oyuncu ve sevgilisi şimdilerde Nişantaşı’nda büyük bir ev arıyor.

Şişli ve Nişantaşı yeniden cazibe merkezi olacak!

Şişli’nin ışığının söndüğünü iddia eden DSP Şişli Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, ''Nişantaşı’nın ışığı sönmüş vaziyette. Birçok marka, Nişantaşı’nı terk etmiş vaziyette. Biz istiyoruz ki Nişantaşı’nın ışığını tekrar yakalım'' dedi.

Nişantaşı’nda 400 milyon liraya satılık 5 yıldızlı otel!

İstanbul’un gözde semtlerinden olan Nişantaşı’nda 5 yıldızlı bir otel için internete satılık ilanı verildi. 400 milyon lira istenen otelin ünlü bir aileye ait olduğu söyleniyor.

Hande Ataizi Nişantaşı'nda kiralık dükkan arıyor!

Kanal D’nin merakla izlenen 4 Kadın Zamanı’nın sunucularından olan Hande Ataizi, ticarete adım atıyor. Sunucunun, şu sıralar Nişantaşı civarında kiralık dükkan aradığı iddia edildi.

DAP Yapı Nişantaşı projesin imar planı askıda!

Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü’nün 26 dönümlük arazisinin imar planı askıya çıkarıldı. DAP Yapı tarafından proje geliştirilecek arazi üzerinde konutlar için 10, ticari alanlar için 5 kat sınırı getirildi.

Marmara Üniversitesi Nişantaşı arsa ihalesinin 2.oturumu 21 Mart'ta!

Emlak Konut, Marmara Üniversitesi'nin Nişantaşı arazisini satışa çıkardı. Arsa ihalesinin 1. oturumu 15 Mart'ta yapılmıştı. İhalenin kesin kazananın belli olacağı 2. oturum ise 21 Mart'ta yapılacak. Söz konusu arsanın toplam büyüklüğü yaklaşık 20 bin 677 metrekare büyüklüğünde...

Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453'e taşındı!

Ağaoğlu İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Maslak 1453'te yaşam başladı. Nişantaşı Üniversitesi, Maslak 1453'e taşındı. Üniversite kampüsü hizmete girdi.

Müjde Ar yeğenine Nişantaşı'ndan ev aldı!

Türk sinema ve dizi oyuncusu Müjde Ar, kardeşi Mehtap Ar'ın oğlu Söz'e ev aldı. 26 yaşına giren Söz'ün doğum günü hediyesi Nişantaşı'nda 300 bin dolarlık ev oldu.

Nişantaşı City\'s Haberi

Nişantaşı City\'s

Park Bravo'nun Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Özçoban, cadde kiralarına güçlerinin yetmediğini belirterek ABD'li marka Kenneth Cole'u AVM'lerde açacaklarını söyledi
Park Bravo'nun Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Özçoban, Türkiye'ye getirdiği ABD'li marka Kenneth Cole'u AVM'lerde açacaklarını artık caddelere güç yetmediğini söyledi. Özçoban, "Talep artıyor ama 5 cadde var ve bina sayısı belli. O kiraları perakendeci artık karşılayamaz" dedi. ABD'li hazırgiyimci Kenneth Cole markasının ilk mağazasını Nişantaşı City's AVM'de açan Park Bravo Group ikinci mağazayı da Akmerkez'de hizmete soktu. Bu yıl sonuna kadar iki mağaza daha açabileceklerini belirten Park Bravo Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Özçoban, "İki mağazayı da AVM'lerde açmayı planlıyoruz. Cadde düşünmüyoruz" dedi. Caddelerdeki kiraların tavan yaptığını ve bu kiraların maliyetini kaldıramadıklarını belirten Özçoban, "İstanbul'da 5 cadde var ve bina...