Nurol GYO genel kurulu

Nurol GYO genel kurulu

Nurol GYO'nun 8 Nisan 2021 tarihinde yapılan 2020 yılı olağan genel kurul toplantı sonucunda alınan kararları onaylandı.

Nurol GYO 2020 yılı genel kurul toplantı sonucu!

Nurol GYO'nun 8 Nisan 2021 tarihinde yapılan 2020 yılı olağan genel kurul toplantı sonucunda alınan kararları onaylandı.

Nurol GYO bağımsız yönetim kurulu adaylarını seçiyor!

Nurol GYO tarafından Mehmet Hilmi Özkazanç ve Necdet Gürbüztürk'ün 8 Nisan 2021 Perşembe günü yapılacak şirket olağan genel kurul toplantısında bağımsız yönetim kurulu üyesi adayları olarak ortakların onayına sunulmasına karar verildi.

Nurol GYO 2020 yılı olağan genel kurul toplantısı 8 Nisan'da!

Nurol GYO 2020 yılına ait olağan genel kurul toplantısı 8 Nisan 2021 Perşembe günü saat 14:00'de yapılacak... 

Nurol GYO'nun genel kurul sonuçları tescillendi!

Nurol GYO'nun 2019 yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün düzenlendi. 

Nurol GYO 2020 yılı için bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Nurol GYO'nun 2020 yılı hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi için PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin seçilmesine ve bu seçimin Genel Kurul'un onayına sunulmasına karar verildi.

Nurol GYO 15 pay sahibinin hakkını 2.2 milyon TL'ye aldı!

Nurol GYO Olağan Genel Kurul toplantısına katılıp gündem maddesine olumsuz oy vererek muhalefet şerhini toplantı tutanağına işleten 15 pay sahibinin tamamı ayrılma haklarını kulladı 1 milyon TL nominal değerli pay Nurol GYO tarafından 2.2 milyon TL bedel karşılığında devralındı...

Nurol GYO 2018 yılı olağan genel kurul toplantısı 30 Mayıs'ta!

Nurol GYO 2018 yılına ait olağan genel kurul toplantısı 30 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 14:00'da yapılacak... 

Nurdoğan Topuz, Nurol GYO Genel Müdürü oldu!

Nurdoğan Topuz, Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na Genel Müdürü olarak atandı. 

Samim Hatipoğlu Nurol GYO'dan ayrıldı!

Samim Hatipoğlu 17 Kasım 2015 tarihinde göreve başladığı Nurol GYO Genel Müdürlüğü görevinden istifa etti.

Nurol GYO genel kurul bildirisini yayınladı!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamaya göre Nurol GYO genel kurul bildirisini yayınladı.

Nurol GYO 2017 hesap dönemi için bağımsız denetim şirketini seçiyor!

Nurol GYO PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin seçilmesine ve bu seçimin Genel Kurul'un onayına sunulmasına karar verdi.

Nurol GYO’nun 3 projesinde yeni etaplar satışta!

Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu, ana kiracısı İş Bankası olan yanıbaşında otel ve AVM bloğu olan Nurol Park Ofis’i sıfır peşinatla satışa sunduklarını belirtti.

Nurol GYO'nun Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Çimen oldu!

Satış ve pazarlama alanında uluslararası deneyime sahip olan Cüneyt Çimen, Nurol GYO'daki yeni görevine Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak 5 Ekim 2015 tarihi itibariyle başladı.

Nurol GYO genel kurulu Haberi

Nurol GYO genel kurulu

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 8 Nisan 2021 tarihinde yapılan 2020 yılı olağan genel kurul toplantı sonucu alınan kararlar hakkında açıklama yaptı.

Nurol GYO'nun 2020 yılı hesap dönemine ait Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Bağımsız Denetçi Raporları onaylandı. 2020 yılı hesap dönemine ait finansal tablolar kabul edildi. 2020 yılı hesap dönemine ait yasal kayıtlarında net dağıtılabilir dönem karı bulunmaması dolayısıyla, kar dağıtımı yapılmaması kabul edildi. Yönetim Kurulu üyeleri ibra edildi. Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi yapıldı ve görev süresi belirlendi. Yönetim Kurulu üyelerine verilecek ücret ve/veya huzur hakları belirlendi. Yönetim Kurulu'nca 2021 yılı için yapılan Bağımsız Denetim Şirketi seçimi onaylandı.

Nurol GYO'nun KAP açıklaması:
2020 yılı hesap dönemine ait Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Bağımsız Denetçi Raporları onaylandı.

2020...