28 / 05 / 2022

Ödemiş halı saha projesi

Ödemiş halı saha projesi

Ödemiş Belediyesi merkeze uzak mahallelerdeki vatandaşların sosyal yaşantılarına katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Emirli Mahallesi 'nden sonra Kazanlı Mahallesi 'nde de halı saha çalışmaları yapıyor.

Arspor Halı Saha İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arspor Halı Saha İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Gaziosmanpaşa’da 500 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Akdere kuruldu.

ANFA 40 adet gayrimenkulünü kiraya veriyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA Genel Müdürlüğü; şehir içerisinde yer alan çay bahçesi, futbol, basketbol ve halı saha, kafe, büfe ve dükkanları ihaleyle kiraya verecek. 40 adet taşınmazın ihalesi 15 ve 16 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. 

Şırnak'ta 10 bin 200 konut inşa edildi!

AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, Şırnak il ve ilçelerinde 10 bin 200 civarında konut ve 506 iş yeri, 63 halı saha, 25 çok amaçlı basketbol sahası, 7 gençlik merkezi, 498 okul binası ve 21 pansiyon yapıldığını söyledi.

Adana'ya 26 milyon liralık yeni yatırım!

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, kentin 7 ilçesine, yarı olimpik yüzme havuzu, gençlik merkezi, halı saha ve spor salonlarından oluşan 23 yeni proje hayata geçireceklerini açıkladı.

Kuveytli dernek Şanlıurfa'da 3 okul yapacak!

Kuveyt merkezli Necat Yardım Derneği, Şanlıurfa'da 12 derslikli lise, sekizer derslikli birer ilkokul ve ortaokul ile 1 halı saha inşa edecek.

Gölbaşı İkizce'de halı saha inşaatına başlandı!

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, İkizce Mahallesi’nde inşaatına başlanan halı saha alında incelemeler gerçekleştirdi.

Halı saha işletmecilerinin kira isyanı!

Bursa Halı Saha İşletmecileri ve Sportif Faaliyetler Derneği Başkanı Yüksel Bulut yaptığı açıklamada pandemi sebebiyle çoğu işletmecinin kira ödemesi yapmadığını ancak 1 Haziran itibarıyla yer sahiplerinin kiraları talep ettiğini belirtti.

Beyoğlu'ndaki halı saha yurt mu olacak?

İBB ve Beyoğlu Belediyesi’nin CHP’li Meclis üyesi Süleyman Solmaz yaptığı açıklamada, “Beyoğlu’nda yapılaşma yoğunluğu fazla, yeşil alan çok az. Depremde kullanılacak boş alan ihtiyacı var” dedi.

Bayrampaşa Belediyesi'nden halı saha kiralama ihalesi!

Bayrampaşa Belediye Başkanlığı,Yenidoğan Mahallesi ve Kocatepe Mahallesi'ndeki halı sahaları ihaleye çıkarıyor...

Gültepe Spor Tesisi için bugün düğmeye basılıyor!

Konak Belediyesi, içinde spor salonu, halı saha, spor ve kurs odalarının yer alacağı Gültepe Spor Tesisi için bugün düğmeye basıyor.

Fatih Cundi Parkı ve Sosyal Tesisi'nde son durum!

Küçük Ayasofya Mahallesi’nde daha önce halı saha olarak hizmet verilen alana yeni bir sosyal tesis inşa ediliyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir'den yeni halı saha!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi vatandaşlara spor alışkanlığı kazandırmak maksadıyla halı saha yapım çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Seyitgazi'de halı saha inşaatı devam ediyor!

Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın Ayvalı Mahallesi’nde yapımına başlanan halı saha inşaatında incelemelerde bulundu.

Ödemiş halı saha projesi Haberi

Ödemiş halı saha projesi


Ödemiş Belediyesi merkeze uzak mahallelerdeki vatandaşların sosyal yaşantılarına katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Gençlerin spor etkinlerine katkı sağlamak için okul bahçelerine voleybol sahası ve oyun grupları yerleştiren belediye, Emirli Mahallesi'nden sonra Kazanlı Mahallesi'nde de halı saha çalışmaları yapıyor.

Mahalle sakinlerinin taleplerini değerlendiren ve çalışmaları yerinde inceleyen Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, ilçenin her köşesindeki vatandaşlara eşit hizmet götürme sözünü yerine getirmek için çalıştığını söyledi. Badem, "Merkeze uzak bölgelerdeki vatandaşlarımızın ve gençlerimizin spor yapmaları için halı saha projelerimizi uygulamaya başladık. İlk olarak Emirli mahallemizde 1500 metrekare alanda halı saha ve giyinme kabinlerinin bulunduğu bir spor kompleksi yapıyoruz" dedi.

Kazanlı Mahallesi'nde yapılacak halı sahanın Bozcayaka ve Balabanlı mahallelerine yakın olmasından dolayı geniş bir kitleye hitap edeceği bildirildi. Yeni...