26 / 05 / 2022

Ödemiş projeleri 2015

Ödemiş projeleri 2015

Ödemiş Belediyesi merkeze uzak mahallelerdeki vatandaşların sosyal yaşantılarına katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Emirli Mahallesi 'nden sonra Kazanlı Mahallesi 'nde de halı saha çalışmaları yapıyor.

Ödemiş Salı Pazarı için ilk kazma vuruldu!

Ödemiş Belediyesi’nin vizyon projeleri arasında yer alan Salı Pazarı için ilk kazma vuruldu. Proje 8 ay içerisinde tamamlanacak.

Mehmet Özhaseki'den Ödemiş projelerine destek!

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile projeleri değerlendirdi.

İzmir Ödemiş’in vizyon projeleri hayata geçiyor!

Ödemiş Belediyesi kentin gelişimi için hazırladığı yeni projeleri hayata geçirecek. Yeni Projeler arasında Hanımlar Lokali, Macera Parkı, Geleneksel Yarış Alanı, Düğün Salonu gibi sosyal yaşantıya katkı sağlayacak projeler yer almakta.

İşte İzmir Ödemiş'in 2016 vizyon projeleri!

İzmir Ödemiş Belediyesi kentin gelişimi için Hanımlar Lokali, Macera Parkı, Geleneksel Yarış Alanı, Düğün Salonu gibi sosyal yaşantıya katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor. İşte Ödemiş'in 2016 vizyon projeleri...

3. havalimanı 2015'in en büyük projesi!

Dünya Bankası’nın verilerine göre Türkiye, 2015 yılında 44.7 milyar dolar ile kamu-özel ortaklığı kapsamında en fazla tutarda özel sektör yatırımı gerçekleştiren ülke oldu. Türkiye’yi liderliğe İstanbul Yeni Havalimanı ve Gebze-İzmir Otoyolu projeleri taşıdı.

Ödemiş'te 1 yılda 601 yapıya inşaat ruhsatı verildi!

Nüfusu 130 bine ulaşan İzmir Ödemiş'te lokomotif sektörler arasında yer alan inşaat sektörü, 2015 yılını hareketli geçirdi. İlçe genelinde bir yılda 601 yapı ruhsatı verildi.

Gerede Belediyesi 2015'te yapılan projeleri yayınladı!

Gerede Belediye Başkanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından “2015 yılı yapılanlar” başlığı adı altında 12 maddelik bir bildiri yayınladı...

Pana Yapı'nın projeleri Recexpo Fuarı'nda tanıtıldı!

Türkiye’nin yeni ve prestijli gayrimenkul firmalarından Pana Yapı, markalı konut projeleriyle yurtdışında da adından söz ettirmeye devam ediyor. Pana Fikirtepe projeleri Bakü RecexpoFuarı 2015'de görücüye çıktı.

2015 Aralık'ta satışa çıkacak konut projeleri!

1 Kasım 2015 Erken Genel Seçimleri sonrasında canlanan inşaat sektörü, yıl bitmeden yeni projelerini satışa sunmaya hazırlanıyor. İşte İstanbul'da satışa çıkacak olan 2015'in son projeleri...

2015 yılında villa projeleri için ruhsat başvurusu azaldı!

İnşaat firmaları bu yıl villa projeleri için ruhsat başvurusunu azalttı. Geçen yıl 15 bin 115 villa için ruhsat alınırken sayı bu yıl 10 bin 525’e geriledi. Bahçe hayali ise projelerde kat bahçesiyle giderildi.

EMİN Şirketler Grubu Emlak 2015 Fuarı'na katıldı!

Emlak 2015 Fuarı'nın en renkli standlarından birisi de EMİN Şirketler Grubuna Stantta "Elbirliği" sistemiyle konut satışına dair bilgilendirmelerin yanısıra şirketin imzasını taşıyan Kurtköy ve Beylikdüzü'ndeki projeleri de tanıtılıyor.

Kuzu Effect ve Kuzu Kumru projeleri görücüye çıkıyor!

Kuzu Grup’un Ankara’da inşaatına devam ettiği Kuzu Effect ve Kuzu Kumru projeleri 18 Kasım 2015 günü görücüye çıkıyor.

AB Grup projeleri Emlak 2015 Fuarı'nda görücüye çıkıyor!

Türkiye gayrimenkul sektörünün öncü şirketlerinin yer alacağı Emlak 2015 Fuarı, 4 Kasım 2015 Çarşamba günü CNR Expo'da başlıyor.

Ödemiş projeleri 2015 Haberi

Ödemiş projeleri 2015


Ödemiş Belediyesi merkeze uzak mahallelerdeki vatandaşların sosyal yaşantılarına katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Gençlerin spor etkinlerine katkı sağlamak için okul bahçelerine voleybol sahası ve oyun grupları yerleştiren belediye, Emirli Mahallesi'nden sonra Kazanlı Mahallesi'nde de halı saha çalışmaları yapıyor.

Mahalle sakinlerinin taleplerini değerlendiren ve çalışmaları yerinde inceleyen Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, ilçenin her köşesindeki vatandaşlara eşit hizmet götürme sözünü yerine getirmek için çalıştığını söyledi. Badem, "Merkeze uzak bölgelerdeki vatandaşlarımızın ve gençlerimizin spor yapmaları için halı saha projelerimizi uygulamaya başladık. İlk olarak Emirli mahallemizde 1500 metrekare alanda halı saha ve giyinme kabinlerinin bulunduğu bir spor kompleksi yapıyoruz" dedi.

Kazanlı Mahallesi'nde yapılacak halı sahanın Bozcayaka ve Balabanlı mahallelerine yakın olmasından dolayı geniş bir kitleye hitap edeceği bildirildi. Yeni...