OTİ Holding yatırımları

OTİ Holding yatırımları

2013'te 2.5 milyon turiste hizmet verip 2.2 milyar $ ciroya ulaşan OTİ Holding, bu yıl da yüzde 20 büyümeyi hedefliyor. Şirket, Tayland'daki Türk turist sayısını da 20'ye katlayacak.

Sabancı Holding'ten yurt dışı çimento yatırımları için 87 milyon Euro sermayeli yeni şirket!

Hacı Ömer Sabancı Holding, Hollanda'da yerleşik 87 milyon euro sermayeli yeni bir şirket kurulmasına karar verildiğini açıkladı. 

Akman Holding’in Kanada’daki konut ve otel yatırımları hız kesmedi!

Akman Holding’in Toronto'da 130 milyon dolarlık yatırım planladığı Regal Plaza Kompleksi Nisan 2021'de satışa sunulacak.

Eroğlu Holding inşaat yatırımlarına hız kesmeden devam edecek!

Eroğlu Holding'in cirosu 2019 sonunda 1 milyar dolara ulaşacak. Perakende alanında Colin’s ve Loft markalarıyla faaliyet gösteren holdingin inşaat sektöründeki yatırımları da devam ediyor.

Aksoy Holding'ten 200 milyon euroluk otel ve marina projesi!

200 milyon euro yatırımla Bodrum’da 75 villadan oluşan lüks 'Epique Island' projesini hayata geçiren Aksoy Holding’in CEO’su Batu Aksoy, yeni yatırımları açıkladı.

Global Yatırım Holding'in gayrimenkul satışı iptal edildi!

Global Yatırım Holding, bağlı ortaklığı Ardus Gayrimenkul Yatırımları AŞ'nin hisseleri ile tüm gayrimenkul yatırımlarının Okullu Gıda AŞ'ye satışına ilişkin sözleşmenin iptal edildiğini açıkladı.

Başaran Yatırım Holding, yeni yatırımlara hazırlanıyor!

Trabzon’da aile işi fındıktan doğan, bugün inşaattan tekne yapımına ve turizme kadar birçok sektörde yatırım yapan Başaran Yatırım Holding, havacılık ve finans sektöründe yeni yatırımları hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Çağdaş Holding'ten Bitez'e yeni proje!

Turizm ve inşaat başta olmak üzere 8 farklı sektörde faaliyet gösteren Çağdaş Holding, yıl içinde de yeni yatırımları hayata geçirmek üzere çalışmalarına başladı.

Akfen Holding'in yatırımlarına 200 milyon dolarlık öz kaynak!

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, enerji sektöründeki yenilenebilir enerji yatırımları için EBRD ve IFC ile sözleşme imzaladı. ''Ortaklık kapsamında sağlanacak 200 milyon dolarlık öz kaynağı projelerimiz ile önümüzdeki dönemde hayata geçireceğimiz projelerde kullanacağız''dedi.

Doğanlar Yatırım Holding'ten kınama mesajı!

Mobilya, enerji, inşaat, gıda ve güvenlik sektörlerinde yatırımları bulunan Doğanlar Yatırım Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, darbe girişmelerini kınayan mesajını yayınladı.

Esas Holding şirket alma çalışmalarını hızlandırdı!

Havacılık, perakende ve eğlence, sağlık, gıda, gayrimenkul ve lojistik olmak üzere altı temel sektörde yatırımları bulunan Esas Holding bünyesine yeni şirketler satın alma yönündeki çalışmalarına hız verdi.

Vefa Holding nano teknolojiyi yapı sistemlerine uygulayacak!

Vefa Holding, AR-GE yatırımları ve inovatif ürünleriyle bulunduğu sektörde dikkatleri çekiyor. Vefa Holding gayrimenkul alanında yepyeni bir teknolojiyle insanlara özel binalar yapmaya hazırlanıyor.

Babacan Holding projelerini Emitt 2016’da turizmcilerle buluşturdu!

Gayrimenkul, turizm ve enerji alanında yatırımları bulunan Babacan Holding 28 -31 Ocak 2016 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Emitt 2016’da Prime Suits ve Prime Palace projelerini tanıttı.

Kibar Holding'den Küçükbakkalköy'e rezidans ve otel!

Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, gayrimenkul sektöründeki yatırımları Capital dergisine anlattı. Kibar, Küçükbakkalköy'deki arazisine otel, iş merkezi ve rezidans yapacağını açıkladı.

OTİ Holding yatırımları Haberi

OTİ Holding yatırımları

2013'te 2.5 milyon turiste hizmet verip 2.2 milyar $ ciroya ulaşan OTİ Holding, bu yıl da yüzde 20 büyümeyi hedefliyor. Şirket, Tayland'daki Türk turist sayısını da 20'ye katlayacak.


OTİ Holding hedef büyüttü. 2013'te 2 milyon 500 bin turiste hizmet veren şirket, 2012'ye oranla yüzde 27 büyüyerek 2 milyar 200 milyon dolar ciroya ulaştı. Yurtdışı cirolarının baz alındığı global Türk şirketleri sıralamasında üçüncü olan OTİ, bu yıl da yüzde 20 büyüme hedefliyor. OTİ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş, Türkiye'nin yanı sıra Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Polonya, Mısır, Tayland ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde toplam 20 iştirak ve 4 binin üzerindeki çalışanları olduğunu, 5 kıtadaki 52 destinasyonda hizmet verdiklerini söyledi. 


OTEL SAYIMIZ 4'E ÇIKTI 

Bektaş, "1992'den bu yana yenilikçi vizyon ve kalite anlayışımızla turizme...