13 / 08 / 2022

pamukovada hangi yatırımlar yapılacak

pamukovada hangi yatırımlar yapılacak

İlçelerdeki asfalt çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Pamukova’da 14 kilometrelik arterdeki çalışmalarını tamamladı. SASKİ eliyle altyapı ve içmesuyunda proje çalışmalarının sonlandığı güzergâhlar için gelinen noktada 24 bin ton asfalt kullanıldı.

Kayseri'de 2020'de hangi yatırımlar yapılacak?

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri'de 2020 yılında yapılacak yatırımları masaya yatırdı.

Sakarya'da hangi yatırımlar yapıldı?

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kurban Bayramı vesilesiyle kentte hayata geçirilen yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Adana'ya hangi ulaşım yatırımları yapıldı?

CHP Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen, Adana İli'ne yapılan ve yapılması planlanan ulaşım yatırımlarını meclis gündemine taşıdı..

Kayseri Melikgazi'de hangi yatırımlar yapılacak?

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi daire müdürleri ile yapılan toplantı ile 2017 çalışma yılı programında yer alan yatırımların sırası ile uygulama planının oluşturularak 2017 yılı planlamanın yapıldığını söyledi.

Gayrimenkul yatırımları en çok hangi kentlerde kazandırdı?

Gayrimenkul yatırımları en çok hangi kentlerde kazandırdı, kira gelirinde hangi il öne çıktı? Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle hazırlanan REIDIN Emlak Endeksi’nin 5 yıllık sonuçları işte bu sorulara cevap veriyor.

Gaziantep Nizip'te hangi yatırımlar yapılacak?

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Nizip’in yatırımlar ve projelerle kalkınan bir ilçe olacağını söyledi. Şahin yaklaşık 3 saat süren toplantıda muhtarlardan gelen talep ve istekleri dinledi.

Gölcük'te hangi yatırımlar yapıldı?

Gölcük Belediyesi, tüm ilçeye yönelik ana hizmetlerin yanında şehrin her köşesine, ihtiyaca göre farklı tesisler de inşa ediyor, işte Gölcük'te hayata geçirilen o yatırımlar...

Manisa'da 2016'da hangi yatırımlar yapılacak?

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Yılmaz Gençoğlu Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılında yaptığı yatırımların yanı sıra 2016’da yapacağı çalışma ve projeleri anlattı.

Sakarya'da hangi yatırımlar yapılacak?

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ile bir araya geldi, Başkan Toçoğlu yeni yatırımlar ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

İzmir'e 2015'te hangi yatırımlar yapıldı?

İzmir Büyükşehir Belediyesi, bir önceki yıla göre yatırımlarını yüzde 29 oranında artırarak 2015’te yaklaşık 1.6 milyar liralık harcama gerçekleştirdi. Büyükşehir’in 12 yıllık yatırım tutarı ise 9.5 milyar liraya ulaştı.

Kula'da 2016 yılında hangi yatırımlar yapılacak?

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Kula Belediyesi Kula'nın geleceğini inşa etmeye devam ediyor. 2016 yılında yapılacak olan yatırımların altyapı çalışmalarını yapmaya devam ediyor.

Tekirdağ Süleymanpaşa'ya hangi yatırımlar yapılacak?

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesine yapılacak olan yatırımlar Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında Süleymanpaşa Belediyesi toplantı salonunda görüşüldü, İşte Süleymanpaşa’da yapılan çalışmalar ve yapılacak yatırımlar...

2014'te hangi yatırımlar gerçekleşti?

2014 yılının ikinci üç aylık dönemi, 30 Mart yerel seçimlerinde çıkan sonuçlarının da etkisiyle Türkiye ekonomisinde yeni bir istikrar dönemini başlattı. 2014'te Türkiye'de yatırımlar arttı...

pamukovada hangi yatırımlar yapılacak Haberi

pamukovada hangi yatırımlar yapılacak


Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Pamukova’da başlatılan asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor. Kısa süre önce ilçeyi ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Pamukova’da 110 bin tonluk asfalt atağı başlattıklarını hatırlatmış, devam eden projeleri yerinde incelemişti. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada ise, ilçenin toplam uzunluğu 50 kilometre olan ana cadde ve sokaklarının baştan aşağı sıcak asfalt ile buluşturulacağı ilan edilmişti.


Altyapıdan Sonra Sıra Asfaltta

İlçede asfaltsız yol bırakmamak adına başlatılan çalışmaları değerlendiren Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Şehrimizin güneyinde bulunan Pamukova’da Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’ne bağlı ekipler önemli projeleri noktaladılar. SASKİ tarafından daha önce başlatılan 47 kilometrelik kanalizasyon hattı ve 10 kilometrelik yağmur suyu hattının inşası tamamlandı. Şuan yaklaşık 7,5 milyonluk yatırımla 80 kilometre içmesuyu hattı...