Panasonic Türkiye Genel Müdürü

Panasonic Türkiye Genel Müdürü

KISA bir süre önce Türkiye'de Viko'yu satın alan Panasonic, Türkiye'de yatırımlara devam edecek. Panasonic Türkiye Genel Müdürü Ahmet Telatar, Türkiye'nin Panasonic için öncelikli ülkelerden olduğunu vurguladı...

Watsons Türkiye 2020'de 30 yeni mağaza açacak!

Perakende kozmetik sektöründe önemli bir yere sahip olan Watsons Türkiye Genel Müdürü Mete Yurddaş, 2020 yılında 30 yeni mağaza açacağını belirtti...

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğüne Ait Taşınmazların İdaresine İlişkin Yönetmelik!

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğüne Ait Taşınmazların İdaresine İlişkin Yönetmelik bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğüne Ait Taşınmazların İdaresine İlişkin Yönetmelik!

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğüne Ait Taşınmazların İdaresine İlişkin Yönetmelik bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Pfizer Türkiye gayrimenkul sektörüne mi giriyor?

Pfizer Türkiye Genel Müdürü Cem Açık, fabrikanın gayrimenkul değerine vurgu yaptı. Açık, ''Ortaköy’deki fabrikamızda hâlâ ciddi üretimimiz var. Fabrikanın yerini gayrimenkul olarak değerlendirmeyi düşünmedik''

Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü'ndeki büfe kiraya veriliyor!

Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü kampüsü içerisinde yer alan büfe kiraya verilecek. Kiralama işi “Kapalı Teklif Usulü” ve “Pazarlık Usulü” ile ihale edilecek. 

Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü'ndeki işletme kiraya veriliyor!

Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü kampüsü içerisinde yer alan büfe alanı kiraya verilecek. Kiralama işi “Kapalı Teklif Usulü” ve “Pazarlık Usulü” ile ihale edilecek. 

Ali Türker Knauf Türkiye'nin yeni genel müdürü oldu!

İnşaat sektöründe 24 yıldır üst düzey yöneticilik pozisyonlarında görev alan Ali Türker, 1 Mart 2019 tarihi itibariyle Knauf Türkiye Genel Müdürü olarak atandı.

Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü'ndeki işletme kiraya verilecek!

Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü kampüsü içerisinde yer alan işletme kiraya verilecek. Kiralama işi “Kapalı Teklif Usulü” ve “Pazarlık Usulü” ile ihale edilecek. 

Türkiye Petrolleri Genel Müdürülüğü'ndeki işletme kiraya veriliyor!

Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü kampüsü içerisinde bulunan büfe alanı ve merkez çay ocakları kiraya verilecek. Kiralama işi “Kapalı Teklif Usulü” ve “Pazarlık Usulü” ile ihale edilecek. 

Hasan Yalçın, Türkiye Müteahhitler Birliği Genel Sekreteri oldu!

Türkiye Müteahhitler Birliği Genel Sekreterliği görevini 16 Ocak 2019 tarihi itibariyle Hasan Yalçın üstlendi...

Türkiye Finans Ümraniye Genel Müdürlük binası Avrupa’nın en iyisi seçildi!

Türkiye Finans'ın İstanbul Ümraniye’deki yeni Genel Müdürlük binası ile Avrupa’nın en iyisi seçildi. 

REIDIN Türkiye Konut Piyasası Genel Bakış Ocak 2018 Raporu!

REIDIN, gayrimenkul sektörleri ile ilgili derinlikli ve güncel veri, analiz ve araştırma bilgilerine 2018 Ocak ayı raporunu ekledi. İşte REIDIN, Türkiye konut piyasası Ocak ayı genel bakış raporu...

Türkiye’nin inşaat sektöründeki başarısı memnuniyet verici!

Sika Türkiye Genel Müdürlüğü’nü yürütmekte olan Bora Yıldırım'ı,Ortadoğu Bölge Müdürü olarak atadı. Yıldırım, Türkiye’nin inşaat ve yapı malzemeleri sektöründeki başarısından duyduğu memnuniyeti de dile getirdi..

Panasonic Türkiye Genel Müdürü Haberi

Panasonic Türkiye Genel Müdürü

KISA bir süre önce Türkiye'de Viko'yu satın alan Panasonic, Türkiye'de yatırımlara devam edecek. Panasonic Türkiye Genel Müdürü Ahmet Telatar, Türkiye'nin Panasonic için öncelikli ülkelerden olduğunu vurguladı. Telatar, "Viko'nun 460 milyon dolara satın alınması kararı, ülke ölçeğinde de önemli bir yatırıma işaret etmektedir. Bu yıl Panasonic'in endüstriyel ürünlerle ilgili operasyonlarını yürüten Dubai Ofisi de kapanarak Türkiye'ye taşındı. Dolayısıyla Ortadoğu'nun endüstriyel iş organizasyonu ve ürün portföyünü Türkiye'den yönetmeye başladık" diye konuştu. 


Beyaz eşya büyüyecek Türkiye'de özellikle otomotiv ve inşaat sektörüne yönelik kurumsal çözümler geliştirmeyi hedeflediklerini kaydeden Telatar, "Bu sene segmenti farklılaştırarak daha çok 3D, LED ve akıllı TV'lere konsantre olduk. 


2014'te yüzde 5-10 arasında büyüme hedefimiz var" değerlendirmesini yaptı. Dünyada özellikle beyaz eşya sektöründe büyümeyi hedeflediklerini anlatan Telatar, kendi markalı ürünlerini geliştirdiklerini belirtti....