Pera Palace Sitesi teslim tarihi

Pera Palace Sitesi teslim tarihi

Pera Palace Yıldız Evler Kayseri fiyatları 210 bin TL'den başlıyor. 26 dairenin yer aldığı Pera Palace Yıldız Evler projesinde tüm daireler 3+1 olarak tasarlandı...

Mardan Palace Hotel kapatılacak mı?

1.4 milyar dolara mal olan Antalya’daki Mardan Palace Hotel, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı oda satışlarının tamamını durdurdu.

Pera Palace Yıldız Evler Kayseri fiyatları!

Pera Palace Yıldız Evler Kayseri fiyatları 210 bin TL'den başlıyor. 26 dairenin yer aldığı Pera Palace Yıldız Evler projesinde tüm daireler 3+1 olarak tasarlandı...

HTL Gayrimenkul Danışmanlığı ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

HTL Gayrimenkul Danışmanlığı ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi, Nilsun Tümer Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 14 Aralık'ta Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Teknik Yapı Deluxia Palace Sitesi'nde kuruldu.

Jumeirah Group ikinci oteli için Bodrum'u seçti!

Dubai Holding’in lüks otelmarkası Jumeirah Group, Pera Palace Hotel Jumeirah’tan sonra Türkiye’deki ikinci otelini Bodrum’da hizmete aldı otel markası aldı.

Gerald Lawless: Jumeirah Bodrum Palace lüks turist için çekim merkezi!

Türkiye’de ilk kez Pera Palace Hotel Jumeirah ile faaliyete başlayan dünyanın en lüks otel gruplarından olan Jumeirah’in ikinci oteli Jumeirah Bodrum Palace, dün kapılarını konuklara açtı.

Bodrum Golden Savoy otelini Dubai Emiri işletecek!

123 yıllık tarihi Pera Palace oteliyle Türkiye'ye ilk adımını atan Ortadoğu'nun en güçlü otelcilik şirketi Jumeirah Group, şimdi de rotasını Ege'ye çevirdi.

Pera Palace Hotel Jumeirah, Hollywood ödülü aldı!

Dünyanın saygın ve ödüllü gezi rehberi Fodor’s Travel, Pera Palace Hotel Jumeirah’ı, “Hollywood İhtişamını Yaşatan En İyi 10 Otel”inden biri olarak olarak seçti.

Pera Palace Jumeriah Dünyanın en lüks tarihi oteli seçildi!

Pera Palace Hotel Jumeirah, dünyada turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan "World Luxury Hotel Awards" 2014'te, En Lüks Tarihi Otel ünvanını kazandı. Dünya'nın en ikonik 10 oteli arasına girdi.

En Lüks Tarihi Otel Pera Palace Hotel Jumeirah seçildi!

Pera Palace Hotel Jumeirah, dünyada turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan “ World Luxury Hotel Awards ” 2014’te, En Lüks Tarihi Otel ünvanını kazandı.

Pera Palace Hotel Jumeirah En Lüks Tarihi Otel seçildi!

Pera Palace Hotel Jumeirah, dünyada turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan “World Luxury Hotel Awards” 2014’te, En Lüks Tarihi Otel ünvanını kazandı.Pera Palace Hotel Jumeirah en lüks tarihi otel seçildi.

Pera Palace Hotel'in geliri restorasyon çalışmasından sonra yüzde 50 arttı!

DEMSA Group’un sahibi Demet Sabancı Çetindoğan, “Pera’yı yeniledik. İç mekânı yeniden kendi dönemine uygun olarak giydirdik Restorasyonun ardından yüzde 50 gelir arttı. Sadece pastane girişi yüzde 30 yükseldi” dedi...

Pera Palace'ın 410 numaralı odası artık Ahmet Ümit'in adını taşıyor!

Pera Palace Otel’in 410 numaralı odası artık ünlü yazar Ahmet Ümit'in adını taşıyor. Bu odada tek gece konaklamanın bedeli 245 euro. Ümit'in komşusu Agahta Christie’nin odası ise tam 345 euro...

Pera Palace Hoteli'nde Ahmet Ümit odası açılacak!

Yazar Ahmet Ümit'in ismi, Pera Palace Hoteli'nin 410 numaralı odasına verilecek. Hotelden yapılan açıklamada, 19. yüzyıldan bu yana pek çok ünlü isme ev sahipliği yapan hotelin, ünlü konuklarının ismini, odalarına vererek ölümsüzleştirdiği hatırlatıldı...

Pera Palace Sitesi teslim tarihi

Pera Palace Sitesi teslim tarihi Pera Palace Sitesi teslim tarihi


Kayseri Yıldız Evler'de yükselen Pera Palace Yıldız Evler projesi Özkayseri İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Pera Palace Yıldız Evler projesi 26 adet daireden meydana geliyor.


Pera Palace Yıldız Evler projesinde tün daireler 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Pera Palace Yıldız Evler'de dairelerin büyüklüğü 160 metrekare olarak belirlendi.


Pera Palace Yıldız Evler Kayseri fiyatları 210 bin TL ile 240 bin TL arasında değişiyor. Pera Palace Yıldız Evler projesinde daire teslimleri 1 yıl sonra yapılacak.
Tel: 0352 232 69 52

Web: www.okiinsaat.com

Gülcihan...