premier kampüs ofis satış

premier kampüs ofis satış

Premier Kampüs Ofis’in 2. etabı satışa çıktı. Sadabad korusuna karşı yükselen, akıllı bina sistemleri ve sosyal alanları ile rakiplerinden ayrılan proje önü hiç kapanmayacak yemyeşil bir alana bakıyor.

Premier Kampüs Ofis satış!

Fer Yapı girişimi ile yükselen Premier Kampüs Ofis satış fiyatları metrekare birim bazlı olarak 2 bin 790 dolardan başlıyor...

Kampüs Ofis'te bir haftada ofislerin yüzde 30'u satıldı!

Türkiye'nin ilk kampüs ofis projesi olan Premier Kampüs Ofis'te 1 hafta içerisinde ofislerin yüzde 30'u satıldı...

Premier Kampüs Ofis satış!

Premier Kampüs Ofis satış fiyatları açıklandı, projenin metrekare birim fiyatı 2 bin 970 dolar olarak belirlendi

Premier Kampüs Ofis Kağıthane Projesi!

Premier Kampüs Ofis Kağıthane Projesi 'nde metrekare birim fiyatı 2 bin 970 dolardan başlıyor. Projede küçük boy ofislerin alanları 40 ila 300 metrekare, orta boy ofislerin alanları 800 ila 1000 metrekare arasında değişiyor...

Premier Kampüs Ofis satılık!

Ofis, mağaza, restoran ve cafenin yer aldığı Premier Kampüs Ofis satılık ofislerin metrekare birim fiyatı 2 bin 970 dolardan başlıyor...

Fer Yapı Kampüs Ofis satış ofisi!

Lansmanının 26 Nisan tarihinde gerçekleşeceği Fer Yapı Kampüs Ofis satış ofisi İstanbul Kağıthane'de yer alıyor...

İş dünyası Premier Kampüs Ofis'i sevdi!

Türkiye’nin ilk Kampüs Ofis projesi, konusunda dünya lideri şirketleri ile beraber, eğitim alanının en prestijli markalarından biri olan Bilgi Üniversitesi’ne de ev sahipliği yapacak

Premier Kampüs Ofis projesinde bahar kampanyası!

FerYapı güvencesiyle Türkiye’nin ilk yatay kampüs ofis mimarisiyle Kağıthane’de hayata geçirilen 'Premier Kampüs Ofis’ baharı yeni kampanyasıyla karşılıyor. Proje 58 bin 120 metrekare ofis alanı ve 4 bin metrekare ticari alana sahip.

Premier Kampüs Ofis, doğru yatırımın adresi!

Geleceğin binalarını inşa eden FerYapı, şimdi de kampüs ofis kavramının Türkiye’deki ilk örneğini, doğru yatırımın adresi Kağıthane’de hayata geçiriyor. Proje karlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Fer Yapı kampüs ofis kavramını Türkiye'ye getiriyor!

Fer Yapı, akıllı ve çevreci konseptiyle dünya trendi kampüs ofis kavramının Türkiye'deki ilk örneğini, 'Premier Kampüs Ofis'le Kağıthane'de hayata geçiriyor.

Kağıthane Premier Kampüs Ofis ne zaman teslim?

150 milyon yatırım bedeliyle Kağıthane'de hayata geçirilen Kağıthane Premier Kampüs Ofis ne zaman teslim? Projedeki ofisler küçük - ortak - büyük olarak tasarlandı.

Premir Kampüs Ofis'te teslimler Şubat ayında!

FerYapı tarafından İstanbul Kağıthane'de hayata geçen 'Premier Kampüs Ofis'te teslimler şubat ayında yapılacak. 392 adet ofis ve 43 adet ticari alanı bulunan proje akıllı ve çevreci konsepti ile dikkat çekiyor.

Premier Kampüs Ofis'te kiralama süreci devam ediyor!

FerYapı, kiralamaların başladığı 'Premier Kampüs Ofis'i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmalarda son asamaya gelinen projede teslim öncesi satışlar devam ederken, bir yandan da kiralama süreci başladı.

Premier Kampüs Ofis teslim edilmeye hazırlanıyor!

Kurulduğu 2010 yılından bu yana 'İstWest', 'iTower', 'Mai Residence', 'Parima Ofis' ve 'Premier Kampüs Ofis' gibi geleceğin projelerine imza atan FerYapı, kiralamaların başladığı 'Premier Kampüs Ofis'i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor

Premier Kampüs Ofis'te teslimler Aralık 2015'te başlıyor!

Kurulduğu 2010 yılından bu yana 'İstWest', 'iTower', 'Mai Residence', 'Parima Ofis' ve 'Premier Kampüs Ofis' gibi geleceğin projelerine imza atan FerYapı, kiralamaların başladığı 'Premier Kampüs Ofis'i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor.

Premier Kampüs Ofis projesi Aralık'ta teslim!

'Kampüs ofis' rüzgarı Fer Yepı'yla İstanbul'a geldi. Şirket Premier Kampüs Ofis projesini yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor. Premier Kampüs Ofis'te kiralamalar da Propin ve CBRE tarafından gerçekleştirilmeye başlandı.

Premier Kampüs Ofis’te kiralamalar başladı!

Geleceğin projelerine imza atan FerYapı, kiralamaların başladığı ‘Premier Kampüs Ofis’i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmalarda son aşamaya gelinen projede teslim öncesi satışlar devam ederken, bir yandan da kiralama süreci başladı.

Fer Yapı Premier Kampüs Ofis kampanyası!

Fer Yapı Premier Kampüs Ofis kampanyası için son 5 gün kaldı. Fer Yapı tarafından hayata geçirilen projede ofislerin büyüklükleri 25 bin metrekareye kadar birleştirilebiliyor. Ofislerin teslimleri bu yıl sonunda yapılacak.

Premier Kampüs Ofis'ten ödeme avantajları için son 5 gün!

Fer Yapı tarafından hayata geçirilen Premier Kampüs Ofis projesi 150 milyon TL yatırım bedeline sahip. Premier Kampüs Ofis'ten ödeme avantajları için son 5 gün kaldı.

premier kampüs ofis satış Haberi

premier kampüs ofis satış

Türkiye’nin ilk kampüs ofis projesi Premier Kampüs Ofis’te 2. etap 36 ay sabit kur avantajıyla satışa çıktı. Sadabad korusuna karşı yükselen, akıllı bina sistemleri ve sosyal alanları ile rakiplerinden ayrılan proje önü hiç kapanmayacak yemyeşil bir alana bakıyor.


FerYapı’nın İstanbul Kâğıthane’de hayata geçirdiği Premier Kampüs Ofis’in 2. etabında ’36 ay sabit kur’ uygulaması avantajı sunuluyor,  taksitler ise ofisin satın alındığı günkü kurdan tamamlanıyor. Türkiye’de bir ilki temsil eden projede ofis fiyatları 113 bin dolardan başlıyor. Peşin alımda yüzde 12 indirim ise cazip bir seçenek olarak sunuluyor. Leed Gold sertifikasına aday olan projede ayrıcalıklı bir iş yaşamına sahip olmak isteyenler, banka kredisine ihtiyaç duymadan, FerYapı finansmanıyla ofis sahibi olma fırsatını elde ediyor.


Kâğıthane gizli kalmış bir nimet

Premier Kampüs Ofis projesinin Kâğıthane’de 20...