17 / 08 / 2022

profilo inşaat

profilo inşaat

Profilo ve Ekşioğlu Teksan İnşaat tarafından inşa edilen Panorama Towers projesinde daireler 180 bin TL ile 800 bin TL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor. Teslimler hemen gerçekleşiyor...

Şanlıurfa Haliliye Profilo Ortaokulu inşaatı devam ediyor!

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Haliliye İlçesinde yapımı devam eden 32 derslikli Profilo Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulundu. Küçük’e İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ve yüklenici firma yetkilileri eşlik etti....

ERG İnşaat Deriner Barajı'nı inşa ediyor

Vural Erbilgin'in başkanlığını yaptığı ERG İnşaat; planlama, proje, makine, inşaat ve montaj konularında faaliyet gösteriyor

İndirimle moral bulan inşaatçı kampanyaya hız verdi

Vergi ve alım satım harçlarında yapılan indirimlerle moral bulan inşaat sektörü satışları canlandırmak için kampanyaya hız verdi.

Koray İnşaat Kral Hüseyin adına hastane yapacak

Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketleri arasında yer alan Koray İnşaat, Ürdün'de 185 milyon dolarlık bir hastanenin inşaatı için anlaşma imzaladı.

Yeşil İnşaat, 'çok satış, az kâr' mantığını uyguladı

Uzun süredir konut satışlarında durgunluk yaşayan inşaat sektörü, son aylarda art arda sunulan ucuz projelerle hareketlenmeye başladı.

Koray İnşaat Ürdün'de hastane yapacak

Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketleri arasında yer alan Koray İnşaat, Ürdün'de 185 milyon dolarlık bir hastanenin inşaatı için anlaşma imzaladı.

Vakıflar, Üsküdar'da kat karşılığı inşaat yaptıracak

Vakıflar, Üsküdar İlçesi, Selamiali Mahallesi'nde bulunan 154 metrekarelik alana kat karşılığı inşaat işi yaptıracak.

İnşaat sektörüne İş ve İşçi Sağlığı Eğitimi

İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD), inşaat sektörü ve inşaat malzemeleri sanayisinin AB'ye uyumunu ve işbirliğini hedefleyen EUbuild Projesi çerçevesinde şirketlere yönelik `OHSAS 18001: İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğiti

En zenginler inşaat ve gayrimenkul şirketleri

Forbes'in En Zengin 100 Türk listesinde inşaat ve gayrimenkul şirketleri ağırlıkta.

Talimane'deki rezidans inşaatında kaza tehlikesi

Talimhane'deki rezidans inşaatından yola akan çamur, Dolapdere'ye inen yokuşu buz pistine çeviriyor. Önlem alınmazsa facia yaşanabilir.

Vakıflar'dan Çanakkale'de kat karşılığı inşaat

Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Çanakkale ilinin Ayvacık ilçesinde bulunan 629,24 metrekarelik arsaya kat karşılığı inşaat yaptıracak.

Ünlü sanatçılara kaçak inşaat davası

İmara aykırı inşaat yaptıkları gerekçesiyle Şener Şen ve Ali Poyrazoğlu'nun da aralarında bulunduğu 27 kişi mahkemelik oldu.

Sultanlar İnşaat eleman arıyor

Sultanlar İnşaat, üniversite mezunu, toplu konut inşaatı muhasebesinde en az 5 yıl deneyimli, genel muhasebe, finans, personel özlük işlemleri konularında tecrübeli, muhasebe sorumlusu alacak

profilo inşaat Haberi

profilo inşaat

İstanbul Kartal'da hayata geçirilen Panorama Towers Rezidans'ta daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Toplam 168 konutun yer aldığı proje, 15 katlı 2 bloktan meydana geliyor.
İçinde yaşamın başladığı Panorama Towers Kartal'da 22 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Projede ödemeler peşin ya da yüzde 25 peşinat ödenip geri kalan tutar anlaşmalı bankadan temin edilen kredi ile gerçekleşiyor.
Satışların yüzde 60'ının gerçekleştiği Kartal Panorama Towers'da 64 metrekare 1+1 daireler 160 bin TL ile 220 bin TL arasında, 100 metrekare 2+1 daireler 250 bin TL ile  350 bin TL arasında, 140 metrekare 3+1 daireler 450 bin TL ile...