salihli bedesten çarşı projesi

salihli bedesten çarşı projesi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Salihli ilçe ziyaretinde Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projelerini inceledi.

Manisa Salihli Kapalı Pazaryeri’ndeki dükkanlar ihaleye çıkıyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Salihli’de inşaatını tamamladığı Yeraltı Otoparkı, Pazaryeri ve Bedesten Çarşısı içerisinde yer alan iş yerleri ihaleye çıkıyor.

Manisa Bedesten Çarşısı'nda son rötuşlar!

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’de Eski Kamyon Garajı üzerinde 19 bin metrekarelik alanda inşa edilen Modern Pazaryeri, Bedesten Çarşısı ve Otopark Projesi’nde son rötuşlar yapılıyor.

Manisa Salihli'nin dev projesinde sona gelindi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’de inşa edilen Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı Projesi'nde sona yaklaşıldı. Eski Kamyon Garajının bulunduğu alanda hayata geçirilen projenin 1 ay içinde açılması planlanıyor.

Manisa Bedesten Çarşısı projesinde sona gelindi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’de Eski Kamyon Garajının olduğu alanda yapımına başlanan Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesinde sona gelindi.

Manisa Bedesten Çarşı projesinde sona gelindi!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Salihli ilçe ziyaretinde Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projelerini inceledi.

Salihli Bedesten Çarşısı'nın inşaatı tamamlanıyor!

Manisa Salihli'de hayata geçirilen Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı inşaatında çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. 

Salihli Modern Pazaryeri ve Bedesten Çarşısı'nın inşaatı başladı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğiyle inşa edilecek olan Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı'nın inşaatı başladı.

Salihli Bedesten Çarşısı projesi için ilk kazma vuruldu!

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli için projelendirilen Modern Pazaryeri, Otopark ve Bedesten Çarşısı Projesine ilk kazma vuruldu.

Manisa Yeni Bedesten Çarşısı için yıkım başladı!

Manisa'nın Salihli ilçesinde eski kamyon garajının bulunduğu alana yapılacak olan Modern Pazaryeri, Yer Altı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı inşaat alanı içerisinde kalacak olan, iş yerlerinin yıkımına yüklenici firma tarafından başlandı.

133 yıllık Salihli Çarşı Camii restore ediliyor!

AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Manisa’nın Salihli ilçesinde 1881 yılında ibadete açılan 133 yıllık Çarşı Camii’nde restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi. Yurttaş’a AK Parti Salihli ilçe başkanı Fatih Azak ve Yıldız Çarşısı esnafı eşli

Erzincan'da Büyük Çarşı'nın önündeki kaldırımlar ve merdivenler yenileniyor!

Erzincan Belediyesi şehir merkezinde bu güne kadar gerçekleştirdiği 10 iş merkezinde çevre düzenlemesi çalışmalarına çevre düzenlemesi çalışmalarına ilave olarak şimdide Büyük Çarşı'nın önündeki kaldırımları ve merdivenleri yeniliyor...

Terra Ataşehir Çarşı 2016'da teslim edilecek!

KentArt İnşaat Alaşehir'de yaptığı Terra Ataşehir Çarşı'da yer alacak 229 dükkanı satışa çıkardı Projede dükkanlar iki seçenekli olarak 150 bin TL ve 135 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Terra Ataşehir Çarşı'da metrekare küçüldü dükkan gideri azaldı!

Modüler sistemle İstanbul Finans Merkezi Ataşehir'de inşa edilen Terra Ataşehir Çarşı, tamamı köşe, minik dükkânlar ile kendi işinin patronu olmak isteyen girişimcilere ekonomik avantajlar sunuyor...

salihli bedesten çarşı projesi Haberi

salihli bedesten çarşı projesi


Salihli ilçesinde Eski Kamyon Garajı üzerinde çalışmaları yapılan Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesinin yapım imalatlarında sona gelindi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de Salihli ilçe ziyaretinde, tek alanda hayata geçen ve ilçenin 3 önemli sorununu çözüme kavuşturacak olan projede incelemeler yaptı. Salihli Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, yüklenici firma yetkililerinden projenin son durumu hakkında bilgiler alan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, projedeki çalışmaların hızlandırılması ve ileride herhangi bir sorun yaşanmaması için titizlikle projenin sürdürülmesi talimatını verdi.

“Salihli, büyükşehir havasına bürünecek”


Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelerinde hayata geçirilen yatırım ve projelerin Salihli Belediyesi’nin bütçesinden daha büyük yatırımlar olduğunu belirten Başkan Zeki Kayda, “Devasa projeler, Salihli’mizde hayata geçiyor. Salihli Belediyesi’nin toplam bütçesini aşan bir parayla...