01 / 04 / 2023

seha yapı kanyon park teslimat

seha yapı kanyon park teslimat

Konya Kanyon Park Evleri fiyatları 260 bin TL'den başlıyor. Teslimleri 2019 yılında yapılacak olan Kanyon Park projesi Konya Yazır Mahallesi'nde hayata geçirildi...

Seha Yapı Türkiye’nin en çok konut projesi yürüten ilk 10 şirketi arasında!

Seha Yapı, Türkiye’nin en prestijli ekonomi yayınlarından olan Capital ve Ekonomist dergileri tarafından gerçekleştirilen "Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri" ödül töreninde ülkemizin en çok konut projesi yürüten ilk 10 şirketi arasında yer alarak ödül kazandı. 

Seha Yapı’dan tarihi kampanyaya tam destek!

Anadolu’nun büyüğü Seha Yapı konut piyasasını canlandıracak tarihi kampanyaya tam destek veriyor, Zermeram’ın 2. etabında peşinde yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

Seha Yapı 7 Renk Selçuklu fiyat listesi!

Seha Yapı 7 Renk Selçuklu projesinde lansman öncesinde fiyat avantajı sunuluyor. Peki fiyatlar ne kadar? İşte Seha Yapı 7 Renk Selçuklu fiyat listesi...

Seha Yapı 4 projesiyle Konya Gayrimenkul Fuarı'da boy gösterecek!

Seha Yapı Zermeram, 3. İstanbul, 7 Renk Selçuklu ve Seha Kanyonpark Evleri projesiyle Konya Gayrimenkul Fuarı’na katılacak...

Konya Kanyon Park Konutları teslim tarihi!

Kanyon Park Evleri projesi Seha Yapı tarafından Konya Yazır Mahallesi'nde hayata geçirildi. Konya Kanyon Park Konutları teslim tarihi ne zaman?

Konya Kanyon Park Evleri ödeme planı!

Konya Kanyon Park Evleri ödeme planı kapsamında 60 ay vade farksız ödeme avantajı bulunuyor. Proje Seha Yapı tarafından Konya Yazır Mahallesi'nde inşa ediliyor...

Seha Yapı en çok proje üreten 6. şirket oldu!

Seha Yapı, Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri ödül törenine Türkiye'nin en çok proje üreten 6. şirketi ödülüne layık görüldü. 

Seha Yapı Kanyon Park daire fiyatları!

Seha Yapı Kanyon Park daire fiyatları 260 bin TL'den başlıyor. Kanyon Park Evleri 60 ay vade farksız ödeme imkanıyla Konya'da inşa ediliyor...

Seha Kanyon Park peşin fiyatları!

Seha Kanyon Park peşin fiyatları 260 bin TL'den başlıyor. 60 ay sıfır faiz imkanı sunulan Kanyon park projesi Seha Yapı imzası taşıyor...

Zermeram Konya'da şimdi al teslimde öde!

İttifak Holding’in inşaat sektöründeki markası Seha Yapı'nın hayata geçirdiği Zermeram Konya'da şimdi al teslimde öde kampanyası başladı.

Konya Kanyon Park'ta 60 ay 0 faiz imkanı!

İttifak Holding’in inşaat sektöründeki markası Seha Yapı imzası ile hayata geçirilen Kanyon Park projesinde daire fiyatları 260 bin TL'den başlıyor. Projede 60 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. 

ASAF İş Ortaklığı yeni projelere odaklandı!

Al Zamil, Seha Yapı,Adese ve Fuzul Yapı ortaklığı ile kurulan ASAF İş Ortaklığı yeni projeler hayata geçirmek için çalışmalara devam ediyor. 

Seha Yapı'dan karma konseptli yeni proje geliyor!

İttifak Holding’in inşaat sektöründeki markası Seha Yapı, yeni projeler hayata geçirmeye devam ediyor. Seha Yapı, Konya'da  karma bir konut projesi yapmayı planlıyor.

seha yapı kanyon park teslimat Haberi

seha yapı kanyon park teslimat

Seha Yapı imzası taşıyan Kanyon Park Evleri projesinde dairelerin Temmuz 2019 tarihinde teslim edilecek. Kanyon Park projesinde 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 daire tipleri bulunuyor. 

Kanyon Park Evleri projesi 26 bin metrekare inşaat alanına sahip. Toplam 98 adet daire ve 7 adet ticari alana yer verilen Kanyon Park Evleri Konya Yazır Mahallesi'nde hayata geçirildi.

Konya Kanyon Park Evleri fiyatları!

Konya Kanyon Park Evleri fiyatları 260 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Kanyon Park projesinde daire sahiplerine katlanır camlı balkonlarda yerden ısıtma, her dairede 5’li ankastre set, katlanır cam balkon sistemleri, her daireye özel 1 adet depo alanı, daireye özel 1 araçlık kapalı otopark gibi ayrıcalıklar sağlanıyor.   

Seha Yapı Merkez adresi : Musalla Bağları Mahallesi Kule Caddesi Kule Plaza Kat : 33 No: 56 Selçuklu / Konya...