site satılık evler

site satılık evler

Site hayatında özellikle büyük şehirlerde gün geçtikçe daha çok ailenin tercih ettiği bir yaşam tarzı bulunuyor. Son yıllarda özellikle büyükşehirlerde yükselen konut projelerinin özellikleri ve sundukları imkanlar, konforlu yaşamın kapılarını aralıyor.

Bankalardan ucuza satılık evler!

Bankaların takibe düşen kredi miktarı rekor seviyelere ulaşırken yaşanan bu olumsuzluk konut stoklarında da yükselmesine yol açtı...

İcradan piyasa fiyatının altında satılık evler!

İcra yoluyla el konulan evleri daha uygun fiyata almak isteyen kişiler ''İcradan ev veya konut nasıl alınır?'' sorusunun cevabını araştırıyor. İşte icradan ev ve konut satın alırken dikkat edilmesi gerekenler...

Bu fırsat kaçmaz! İcradan ucuza satılık evler!

İcradan ev almak eskisinden daha da kolaylaştı. İcradan satılan arsa, daire, dükkan, tarla gibi gayrimenkuller alıcılara ucuz fiyatlarla satılıyor...

Bu fırsat kaçmaz! İcradan 55 bin TL'ye satılık evler!

İcradan satılan arsa, daire, dükkan, tarla gibi gayrimenkuller yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. 55 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan evlerin ihalesine isteyen herkes katılabiliyor.

Dünyanın en pahalı satılık evleri!

Dünyanın dört bir yanında yüz milyonlarca dolarlık evler satılığa çıkıyor. Bazı evler fiyatları nedeniyle 3-4 yılda alıcı bulabiliyor. İstanbul'daki Tophane Müşiri Zeki Paşa Yalısı'da dünyadaki en pahalı satılık evler listesinde yer aldı.

Bizim Evler Güzelce satılık daire!

Bizim Evler Güzelce satılık daire seçenekleri 2+1'den 4+1'e kadar değişim gösteriyor. Proje İhlas Holding tarafından Büyükçekmece'de hayata geçirildi...

Bizim Evler Güzelce satılık daire!

Toplam 688 adet daire ve 116 adet ticari alandan meydana gelen Bizim Evler Güzelce projesi İhlas Holding imzasıyla hayata geçiriliyor. Bizim Evler Güzelce satılık daire fiyatları 347 bin TL'den başlıyor.

Tuzla DKY Lokum Evler satılık!

Toplam 722 daireden oluşan Lokum Evler projesinde yüzde 10 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Tuzla DKY Lokum Evler satılık daire fiyatları 290 bin TL'den başlıyor.

DKY İnşaat Lokum Evler satılık!

Toplam 722 konuttan oluşan Lokum Evler projesinde kira öder gibi ev sahibi olabilmek mümkün. DKY İnşaat Lokum Evler satılık daire fiyatları 290 bin TL'den başlıyor.

İhlas Bizim Evler 7 satılık konut fiyatları!

İhlas Bizim Evler 7 satılık konut fiyatları minimum 585 bin TL'den başlıyor. Proje İstanbul Ispartakule'de İhlas Holding imzasıyla yükseliyor...

Bizim Evler 7 satılık daire!

Tamamı nakit ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanan Bizim Evler 7 satılık daire fiyatları 585 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler hemen yapılıyor.

Aydınlı Lokum Evler satılık!

Toplam 722 konuttan meydana gelen Aydınlı Lokum Evler projesi 52 bin 777 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Aydınlı Lokum Evler satılık daire fiyatları 324 bin TL'den başlıyor.

Tuzla Lokum Evler satılık!

Toplam 722 konuttan meydana gelen Tuzla Lokum Evler projesi DKY İnşaat imzası taşıyor. Tuzla Lokum Evler satılık daire fiyatları 324 bin TL'den başlıyor.

site satılık evler

site satılık evler site satılık evler

Özellikle çocuk sahibi olduktan sonra bir siteye yerleşen aileler, şehrin merkezine çok da yakın olmayan mesafelerde bulunan bir hayata devam etmeyi seçiyor. Bahçe ve doğal yaşamdan kopuk olmayan siteler, ebeveynler için adeta hayat kurtarıcı oluyor. Ayrıca özlenen komşuluk ilişkileri de sitelerde daha yoğun yaşanıyor. Çocuğunuzu parka götürürken ya da yürüyüş yaparken aynı ilgi alanlarına sahip olduğunuz başka annelerle tanışabilir ve komşuluk ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

BÜYÜK BİR LÜKS

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; güvenlikli site hayatında, kapıları kilitlemeden ve alarmları kurmadan geceleri uyumanın sağladığı lükse sahip olabilirsiniz. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan ve her gün haberlerde felaket senaryolarını izleyen anneler için gerçekten büyük bir lüks oluyor. Çoğu sitenin kapısında bulunuyor ve bazılarının da site içlerinde de görevlerini yapan güvenlik ekipleri yer alıyor. Siteler ortak...