sur yapı altan elmas kentsel dönüşüm

sur yapı altan elmas kentsel dönüşüm

Sur Yapı Başkanı Altan Elmas “Kentsel dönüşümdeki en büyük problem hak sahiplerinin ‘Evet’ demesi. O noktada bazı formüller geliştirdik. Para isteyen vatandaşa para istemeyene hasılattan fazla oran veriyoruz” dedi

Sur Yapı’dan yeni konut kredi paketine yüzde 20 indirimle tam destek!

Sur Yapı, kamu bankaları tarafından açıklanan yeni kredi paketine tüm projeleriyle destek oluyor. İstanbul’da teslime hazır projeler de kampanya kapsamına alındı. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, "Sur Yapı olarak tüm projelerimizde uygulamaya koyduğumuz oldukça avantajlı bir ödeme pla

Sur Yapı 23 bin 400 konutluk portföye ulaştı!

Sur Şirketler Grubu’nun İstanbul ve Antalya’da yer alan 16 farklı projede 23 bin 400 konutluk portföye ulaştıklerını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ve KONUTDER Başkanı Z. Altan Elmas projelerini devam edeceklerini açıkladı.

Sur Yapı projelerinden ev alanın ödemesi seneye!

Sur Yapı 13 projesinde başlattığı yeni kampanyayla alımlarda ödemeleri 1 yıl erteledi. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Yılın kampanyasını yapmaya çalıştık” dedi...

Sur Yapı gurbetçiye 6 ayda 500 gayrimenkul sattı!

Yurt dışı tanıtımına ağırlık veren Sur Yapı, son 6 ayda gurbetçilere 500 konut, ofis ve dükkan satışı gerçekleşti. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşları, projelerimize yoğun ilgi gösteriyor” diye konuştu.

2019 Sur Yapı için teslim yılı olacak!

KONUTDER ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Türkiye ekonomisinin güçlü yapısına dikkat çekerek, gayrimenkul sektörünün her zaman işbirliği yapmaya özen gösterdiğini belirtti.

Sur Yapı'nın 2018 portföyü 11 milyar TL!

2017 yılının yatırım yılı olduğunu belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, 2018'in de üretim ve satış yılı olacağını söyledi..

Sur Yapı'dan Sancaktepe ve Ümraniye'ye yeni proje geliyor!

2018 hedeflerini açıklayan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Sancaktepe ve Ümraniye'de konut ve ticari alanlardan oluşan iki yeni proje yapacağız" dedi.

Sur Yapı'nın 2018 ciro hedefi 1,7 milyar TL!

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas yaptığı açıklamada, Sur Yapı'nın 2018 portföyünün 11 milyar lira olacağını ve gelecek yıl 1,7 milyar TL ciro hedefi koyduklarını belirtti.

Sur Yapı 3 projesinde gayrimenkul sertifikası ihraç edecek!

Sur Yapı, 2018’de 3 projesinde gayrimenkul sertifikası ihracı yapmaya hazırlanıyor. Sur Yapı Başkanı Altan Elmas, Antalya ve İstanbul’da yer alan 3 projede en az 200 milyon TL’lik sertifika ihracı planladıklarını dile getirdi.

Sur Yapı Katar'dan 100'ün üzerinde ön talep anlaşmasıyla döndü!

Doha'daki Expo Turkey by Qatar Fuarı'na 13 projeyle katılan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, açıklamalarda bulundu. Elmas, 100'ün üzerinde ön talep anlaşması yaptıklarını açıkladı.

Sur Yapı, Katar'da 10 milyon TL sipariş aldı!

Gelecek dönemde yabancıya konut satışının Türkiye için önemli bir gündem maddesi olacağını ifade eden Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Sur Yapı olarak 10 milyon TL civarında bir sipariş aldık" dedi.

Sur Yapı basın toplantısı 21 Şubat'ta!

Yeni projelerini art arda hayata geçiren Sur Yapı, Koşuyolu’ndaki yeni konut projesini 21 Şubat'ta tanıtacak. Toplantı Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Altan Elmas'ın katılımıyla gerçekleşecek.

Sur Yapı Marka AVM projesinden 3 bin yeni istihdam!

Sur Yapı'nın Bursa Nilüfer'de yapımına devam ettiği Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi 13 Nisan 2017'de açılacak. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas,Bursa Marka AVM ile 3 bin kişiye istihdam sağlanacağını da belirtiyor.

sur yapı altan elmas kentsel dönüşüm Haberi

sur yapı altan elmas kentsel dönüşüm

Kentsel dönüşümde her vatandaşın farklı isteklerde bulunduğunu dile getiren Sur Yapı Başkanı Altan Elmas “Kentsel dönüşümdeki en büyük problem hak sahiplerinin ‘Evet’ demesi. O noktada bazı formüller geliştirdik. Para isteyen vatandaşa para istemeyene hasılattan fazla oran veriyoruz” dedi


İstanbul’un birçok ilçesinde kentsel dönüşüm kapsamında inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Kentsel dönüşümde, riskli yapı kararının kesinleşmesinden sonra, yeniden bina yapılması, arsa paylarının satışı, kat karşılığı veya hasılat paylaşımı gibi çeşitli yöntemler ile yapılıyor. Kentsel dönüşümde her vatandaşın farklı isteklerde bulunduğunu dile getiren Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Kentsel dönüşümdeki en büyük problem hak sahiplerinin ‘Evet’ demesi. Orda 5-10 kişi ‘Hayır’ dediği zaman süreç çok uzuyor. Hak sahiplerinin “Evet” dediğinden sonra gelen her süreç bir şekilde çözülebiliyor. Neticede işin yürüyüp...