Timuroğulları Metal İnşaat iletişim

Timuroğulları Metal İnşaat iletişim

Timuroğulları Metal İnşaat Otomotiv İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ramazan Niğdelioğlu tarafından kuruldu.

Toker Geri Dönüşüm Metal İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Toker Geri Dönüşüm Metal İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 2 milyon TL sermaye bedeli ile Mustafa Çelik tarafından kuruldu.

Metropol Metal İnşaat Geri Dönüşüm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Metropol Metal İnşaat Geri Dönüşüm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Köksal Akıncı tarafından kuruldu.

Alf Metal İnşaat Elektrik Reklam Turizm Ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alf Metal İnşaat Elektrik Reklam Turizm Ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Arif Öztürk tarafından kuruldu.

Karabıyık Metal İnşaat Yapı Malzemeleri Hırdavat Reklam Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karabıyık Metal İnşaat Yapı Malzemeleri Hırdavat Reklam Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 400 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Yiğit tarafından kuruldu.

Zübeyr Yiğit Metal İnşaat Malzemeleri Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zübeyr Yiğit Metal İnşaat Malzemeleri Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece’de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Zübeyr Yiğit tarafından kuruldu.

Msl Metal İnşaat Elektrik Nakliye Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Msl Metal İnşaat Elektrik Nakliye Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Avcı tarafından kuruldu.

Barışcan Geri Dönüşüm Metal İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Barışcan Geri Dönüşüm Metal İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 2 milyon TL sermaye bedeli ile Sinan Akdemir tarafından kuruldu.

Purut Metal İnşaat Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Purut Metal İnşaat Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Caner Burukçu tarafından kuruldu.

Çağla1 Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çağla1 Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 700 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Şahin tarafından kuruldu.

Çamlı Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Ve Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çamlı Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Ve Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 450 bin TL sermaye bedeli ile Dursun Midilli tarafından kuruldu.

Volkan Metal İnşaat Madencilik Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Volkan Metal İnşaat Madencilik Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 800 bin TL sermaye bedeli ile Vedat Soran tarafından kuruldu.

Marina Metal İnşaat Yapı Malzemeleri Elektrik Orman Ürünleri Nakliye Limited Şirketi kuruldu!

Marina Metal İnşaat Yapı Malzemeleri Elektrik Orman Ürünleri Nakliye Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Oruç tarafından kuruldu.

Alaçam1 Metal İnşaat Elektrik Kimya Otomotiv Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alaçam1 Metal İnşaat Elektrik Kimya Otomotiv Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Hayri Barlık tarafından kuruldu.

Timuroğulları Metal İnşaat iletişim Haberi

Timuroğulları Metal İnşaat iletişim

Timuroğulları Metal İnşaat Otomotiv İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ramazan Niğdelioğlu tarafından kuruldu.

Timuroğulları Metal İnşaat Otomotiv İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
GERİ DÖNÜŞÜM - Şirketin sanayi, kentsel ve evsel atıklarının geri dönüşümüne ilişkin olarak; her türlü sanayi, kentsel ve evsel atıkların birer değerli hammadde olarak ait oldukları sanayilere geri dönüşümlerini sağlamak amacıyla şehir çöplerinin içinde bulunan hurda, hurda kağıt, karton, alüminyum içecek kutuları, pet şişeler, plastik kutu ve kaplar, tekstiller vs toplanarak alınıp satılması yada modern teknolojilerle organik atıklardan ayrıldıktan sonra granül hale getirilmesi, bunların granül halde veya ham olarak ilgili sanayilere alım, satımı, ithali , ihracı, - Evsel ve kentsel atık ayrıştırma ve geri dönüşüm işlerini yapmak,...