toki denizevler kentsel dönüşüm

toki denizevler kentsel dönüşüm

Kocaeli Gölcük Bayanlar Meclisi şubat ayı toplantısı gerçekleşti. Toplantıda Denizevler Kentsel Dönüşüm TOKİ konutlarının yapım ihalesi 14 Mart’ta yapılacağı söyledi.

TOKİ Efendibey Kentsel Dönüşüm Projesi meclis gündeminde!

TOKİ'nin Niğde ilinde Efendibey Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yaptığı konutlarda yaşandığı iddia edilen bazı sorunlar meclis gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

TOKİ'den 1.249 TL'den başlayan taksitlerle 2+1 fırsatı!

TOKİ tarafından kentsel yenileme uygulaması kapsamında 167 konut satılıyor. 2+1 evlerin taksitleri 1249 liradan başlangıç gösteriyor. Satışa sunulan konutlar için başvuruda bulunacak vatandaşlar başvuru şartlarını ve başvurunun nasıl yapıldığını araştırıyor. İşte tüm merak edilenler...

Keşan'a 1000 yeni konut!

Edirne Keşan'da Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılacak konutlara dair açıklama yapan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu,“Keşan olarak hedefimiz en az 1000 konut. Bunu TOKİ’yle, Kentsel Dönüşümle ve kendi imkanlarımızla kademe kademe gerçekleştireceğiz.” dedi...

TOKİ kentsel dönüşüm projelerini hazırlıyor!

Yılkanur İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nurtaç Yılmaz, TOKİ'nin kentsel dönüşüm yapılması planlanan bölgenin bütün sorunlarını çözüp kendilerine ulaştırdığını belirtti.

Turan Hançerli: TOKİ kentsel dönüşüm yerine lüks konutlar üretti!

İstanbul’da yaşanan 4.6 şiddetindeki depremle birlikte yeniden 1999 depreminin etkileti hatırlandı. Avcılar Belediye Başkanı Hançerli, Avcılar'daki durumu anlatırken, 20 yılın heba edildiğini, TOKİ’nin kentsel dönüşüm yerine lüks konutlar ürettiğini dile getirdi...

TOKİ Esenler kentsel dönüşüm ihalesi 18 Haziran'da!

İstanbul İli, Esenler İlçesi Güney Proje Alanı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. Etap, 3. Bölge 475 Adet Konut ve 26 Adet Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 18 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ Gölcük Sivritepe başvuruları bugün sona eriyor!

Gölcük Belediyesi tarafından Denizevler Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında Şirinköy Sivritepe’de hayata geçirilen TOKİ evleri için başvurular bugün sona eriyor.

TOKİ Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi'nin temeli atıldı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından başkentte yapılacak İmrahor Vadisi Millet Bahçesi ile Mamak Kentsel Dönüşüm 548 Konut'un temeli törenle atıldı.

TOKİ'den 25 bin yeni konut geliyor!

TOKİ tarafından kentsel dönüşüm kapsamında 142 bin konutun ihalesini gerçekleştirdiklerini belirten TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 2019 yılında 25 bin konutun daha ihalesinin yapılacağını söyledi.

Kaçak yapılar yıkılacak, TOKİ binaları inşa edilecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gündeme ilişkin sorulara cevap verdi. Erdoğan, Kartal'da yıkılan bina, TOKİ ve kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ayder Yaylası'nda kentsel dönüşüm Nisan ayında başlayacak!

Rize'nin Ayder Yaylası için Toplu Konut İdaresi (TOKİ) öncülüğünde 'Kentsel Dönüşüm Projesi' hazırlandı. Ayder Yaylası'nda kentsel dönüşüm Nisan ayında başlayacak.

Gölcük Denizevler Dönüşüm Projesi'nde binalar yükseliyor!

Kentsel Dönüşüm Projesi konusunda en hızlı ilerlemeyi sağlayan belediyeler arasında yer alan Gölcük Belediyesi, yılların sorunu olan Denizevler kentsel dönüşüm projesini hayata geçiriyor.  

Gölcük Denizevler Kentsel Dönüşüm projesinde kuralar çekildi!

Gölcük Belediyesi tarafından hayata geçirilen Denizevler Kentsel Dönüşüm projesinde kuralar çekildi.

toki denizevler kentsel dönüşüm

toki denizevler kentsel dönüşüm toki denizevler kentsel dönüşüm

Kocaeli Gölcük Bayanlar Meclisi şubat ayı toplantısı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Gölcük Bayanlar Meclisi Başkanı Nurten Turnalı ve Kadınlar Meclisi üyeleri katıldı.


SORULARINI CEVAPLADI

İlçedeki gelişmeler ve belediye hizmetleri hakkında önemli açıklamalarda bulunan Başkan Ellibeş, Gölcük Belediyesi Kadınlar Meclisi üyelerinden yöneltilen sorulara da cevap verdi. Başkan Ellibeş, “Bayanlarımızın talepleri her zaman olduğu gibi, çözüme kavuşturulacaktır” dedi.


“İNŞAAT TARİHİ DE BELİRLENECEK”

Mehmet Ellibeş, “Denizevler kentsel dönüşümü ile ilgili son nokta olan oradaki insanlara yapılacak evlerin yapım ihale tarihini de kesinleştirdik. 2. Dönüşüm olan Denizevlerle ilgili her şey bitti ve inşaatın yapım süresi bekleniyordu ve bu itibarla 14 Mart’ta Denizevler Kentsel Dönüşüm TOKİ konutlarının yapım ihalesi gerçekleştirilmesiyle birlikte inşaatın yapım tarihi de belirlenecek. Başladığı...