Toya Moda ödemeleri

Toya Moda ödemeleri

Peşinatın yüzde 5 olduğu ilk 15 taksidini Toya Yapı’nın üslendiği 120 ay banka kredili ödeme planının yanı sıra, Toya Yapı fırsatıyla yüzde 25 peşinat ile 50 ay vade farksız ödeme imkanı da sunuyor.

Toya Moda Küçükçekmece lokasyon!

Toplam 426 daire ve 36’ya yakın mağazanın yer aldığı projede 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Toya Moda Küçükçekmece lokasyon bilgisi kapsamında Bakırköy’e 5 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Toya Moda Projesi ödeme tablosu!

Konum bilgisine göre Atatürk Havaalanı’na 3 dakika mesafede inşa edilen projede toplam 426 daire yer alıyor. Toya Moda Projesi ödeme tablosu kapsamında 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

Toya Moda: Ev hediyemiz krediniz!

İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspress’te, moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödeyecek.

Toya Moda ödeme tablosu!

Konum bilgisine göre Atatürk Havaalanı’na 3 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede 426 daire yer alıyor. Toya Moda ödeme tablosu kapsamında teslime kadar kredi taksitlerini Toya Moda ödüyor.

Toya Moda ödeme koşulları!

Toya Moda Konutları 'nda daire teslimlerinin 2016 yılının Aralık ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Toya Yapı imzası taşıyan proje İstanbul Avrupa Yakası Sefaköy'de inşa ediliyor. İşte Toya Moda ödeme koşulları...

Toya Moda Sefaköy adres!

Toya Moda Sefaköy adres bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Teslimlerinin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanan Toya Moda projesinde yüzde 25 peşinatta kalan tutar banka kredisi ile vadelendirilebiliyor...

Sefaköy Toya Moda resimleri!

Toya Grubu imzası ile hayata geçirilen ve İstanbul Sefaköy'de 2 bloklu bir proje olan Sefaköy Toya Moda resimlerini haberimizde bulabilirsiniz. İşte Sefaköy Toya Moda resimleri...

Toya Moda Sefaköy satış fiyatları!

Atatürk Havaalanı’na 3, Bakırköy’e 5, Yeşilköy’e 5, İDO Yenikapı İskelesi’ne 15 dakika mesafede inşa edilen Toya Moda Sefaköy satış fiyatları 189 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Toya Moda ödeme seçenekleri!

Toya Moda ödeme seçenekleri kapsamında yüzde 5 peşinat veriliyor. Kalan tutarın sıfır faizle 36 aya kadar vadelendiriliyor. Proje toplamda 486 adet daireden meydana geliyor...

Toya Moda'da 389 bin liraya 2+1!

Toya Grubu tarafından hayata geçirilen Toya Moda projesinde 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 389 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projedeki dairelerin alanları 37 metrekare ile 151 metrekare arasında değişiyor.

Toya Moda'da 559 bin liraya 3+1!

Toya Grubu tarafından hayata geçirilen Toya Moda projesinde 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları 559 bin liradan başlangıç gösteriyor. projede dairelerin alanları 37 metrekare ile 151 metrekare arasında değişiyor.

Toya Moda'da 262 bin TL'ye 1+1!

İstanbul Avrupa yakası Sefaköy'de hayata geçirilen Toya Moda projesinde 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları peşin veya kredili ödemelerde 262 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Toya Moda'da 189 bin liradan başlayan fiyatlarla!

İstanbul Avrupa yakası Sefaköy'de hayata geçirilen Toya Moda projesinde bankalı veya peşin ödemelerde stüdyo dairelerin fiyatları 189 bin liradan başlıyor. Proje Toya Grubu imzası taşıyor.

Toya Moda'da peşin ödemelerde 559 bin liraya 3+1!

Toya Grubu tarafından hayata geçirilen Toya Moda projesinin 2016 yılının Aralı ayında teslim edilmesi hedefleniyor. Toya Moda projesinde 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları banka kredili veya peşin ödendiği takdirde 559 bin liradan başlıyor.

Toya Moda Evleri'nde taksitler teslimde başlıyor!

Toya Yapı imzasını taşıyan Toya Moda Evleri'nde aylık taksit ödemeleri teslim zamanı başlıyor. Toya Moda Evleri projesinde ödeme kampanyası 24 Nisan'a kadar sürecek...

Toya Moda'da teslimat garantili kampanya!

Toya Moda'da teslimat garantili kampanya kapsamında kredi ve kira ödenmiyor. Dairelerin 267 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede teslimlerin 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Toya Moda'da evini bugün al, banka kredini Toya ödesin!

İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspress’te, moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödeyecek.

Toya Moda Evleri!

Toplam 426 daire ve 36’ya yakın mağazadan meydana gelen proje İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy'de inşa ediliyor. Toya Moda Evleri Aralık 2016 teslim edilmesi planlanıyor.

Toya Moda'da ödeme kolaylığı sağlayan kampanya!

İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspress’te, Moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödeyecek.

Toya Moda'da kampanya!

Toya Grubu tarafından Sefaköy'de yapılan Toya Moda projesinde ev sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuluyor. İşte, Toya Moda'da kampanya!

Toya Moda krediniz bizden kampanyası!

Toya Moda krediniz bizden kampanyası kapsamında Toya Moda’dadan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödüyor.

Toya Moda Küçükçekmece ödeme planı!

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy'de inşa edilen projede teslimler Aralık 2016 yapılması planlanıyor. Toya Moda Küçükçekmece ödeme planı kapsamında 120 aya varan vade imkanı sunuluyor.

Toya Moda'da banka kredisi 15 ay Toya Yapı'dan!

İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspress’te, moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödeyecek.

Toya Moda yeni bir kampanya düzenledi!

Banka faiz oranlarını düşüren TOYA Moda, 50 ay vade farksız ödeme imkanı sunmasının yanı sıra , % 5 peşinat ve teslimde % 20 ödeme ile 120 aya varan taksitli ödeme planı da sunuyor.

Toya Moda'da faiz düştü!

Banka faiz oranlarını düşüren TOYA MODA, 50 ay vade farksız ödeme imkanı sunmasının yanı sıra , % 5 peşinat ve teslimde % 20 ödeme ile 120 aya varan taksitli ödeme planı da sunuyor.

Toya Moda’da faiz düştü vade uzadı!

Yüksek faiz artışları ve kur dalgalanmaları sürerken kredi faiz oranlarını düşüren Toya Moda, hazırladığı kampanyada pek çok seçenek de sunuyor. Proje toplam 426 daireden oluşuyor.

Toya Moda Evleri'nde 50 ay vade farksız taksit imkanı!

Yüksek faiz artışları ve kur dalgalanmalarının yaşandığı bugünlerde, ev sahibi olmak için büyük fırsat. TOYA MODA vade farksız ödemeden fırsatı ve kredi faiz oranlarında kaydadeğer düşük oranlarıyla konut sahibi olmak isteyenlere nefes aldırıyor.

Toya Moda ödemeleri Haberi

Toya Moda ödemeleri

Anlaşmalı bankalar ile 60 aya % 0,59, 120 aya % 0,79 olan cazip faiz oranları ve %5 peşinat ödemesini de ayrı bir seçenek olarak sunmaya devam eden TOYA MODA, ister yaşamına ister geleceğine yatırım yapacakları kaçırılmayacak fırsatlarla donatıyor.


Böylece  Toya Moda  sakinleri, Toya Yapı’nın hediyesi sayesinde, 15 ay sonra evlerini teslim aldıktan sonra banka taksitlerini ödemeye başlayacaklar.


Erken alan kazanıyor!

Toya Moda’nın  Aralık 2016 teslimat garantili kampanyası ile ev alanlar, ne kadar erken davranırsa o kadar çok kazanıyor; teslimata kadar tüm kredi taksitlerini Toya Yapı ödüyor.


Peşinatın %5 olduğu ilk 15 taksidini Toya Yapı’nın üslendiği 120 ay banka kredili ödeme planının yanı sıra, Toya Yapı fırsatıyla %25 peşinat ile 50 ay vade farksız ödeme imkanı da sunuyor.   


Anlaşmalı bankalar ile 60 aya %...