türkiyede hızla büyüyen şirketler

türkiyede hızla büyüyen şirketler

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belirlendi. Listenin 41’inci sırasında Trabzonspor yöneticisi, Zağnos Spor Kulübü Emre Aksoy’un şirketi AKS Grup İnşaat yer aldı.

Mobilyacılar 2020'ye kadar 233 bayilik verecek!

Özellikle bayilik sistemiyle hızla büyüyen yatak ve mobilya markaları, bu sayede yeni girişimcileri de ekosisteme kazandırıyor. Sektörde faaliyet gösteren dokuz marka, 2020 sonuna kadar 233 bayilik verecek.

Birevim'in müşteri memnuniyeti ödüllendirildi!

Ev alımı konusunda ön plana çıkarak hızla büyüyen faizsiz çözümler yurtdışı ve yurtiçi platformlarda dikkatleri üzerine çekerek, ödüllendirilmeye devam ediyor.

Kocaeli'de hafriyatlarla yeni dinlenme alanları oluşturuluyor!

Hızla büyüyen ve gelişen kent Kocaeli’de inşaatların, yolların, elektrik, su hatlarının, parkların yapımı esnasında ortaya çıkan hafriyatlar kentin güzelleştirilmesinde rol alıyor.

İstanbul mega projeleriyle dünyanın gözdesi oldu!

Ülkemizin hatta dünyanın da en yoğun araç ve yaya trafiğine sahip olan İstanbul her geçen gün dev projelere start veriyor. Bu projeler sayesinde hızla büyüyen kent, dünyanın en gözde mekanı halini alıyor.

Haldız İnşaat Türkiye'de hızla büyüyen 100 şirket listesinde!

TOBB, Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketini açıkladı. Haldız İnşaat gibi tanınmış şirketlerin de olduğu Kocaeli'nden de 8 firma bu listede yer aldı.

AKS İnşaat, Türkiye'de hızla büyüyen 100 şirket listesine girdi!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belirlendi. Listenin 41’inci sırasında Trabzonspor yöneticisi, Zağnos Spor Kulübü Emre Aksoy’un şirketi AKS Grup İnşaat yer aldı.

Gayrimenkul sektörünün 2017 gündemi çok yoğun olacak!

Gayrimenkul ve inşaat sektörleri Türkiye’nin en hızla büyüyen sektörleri arasında yer alıyor. Yatıranların tam gaz devam ettiği sektörün 2017 yılı gündemi de çok yoğun. Gayrimenkul sektöründe 600 bin konutluk bir stok bulunduğu tahmin ediliyor.

Karabük'teki yeni yerleşim alanlarına yeni yollar açılıyor!

Karabük’ü yaşanabilir bir kent haline getirmek için gece gündüz demeden çalışan Karabük Belediyesi, hızla büyüyen ve gelişen Karabük’te, eksik görülen her bölgede yol açma çalışması yapıyor.

Antalya'da konut ve arsa fiyatları yükselişini sürdürüyor!

EVA Gayrimenkul Değerleme'nin Antalya'da gerçekleştirdiği araştırma, özellikle son yıllarda göçle birlikte hızla büyüyen kentte konut ihtiyacı ve yapılaşmanın da hız kazandığını ortaya koyuyor.

Şehitkamil Belediyesi'nden modern park!

Şehitkamil Belediyesi, hızla büyüyen ve gelişen Fıstıklık Mahallesi’nde vatandaşların ihtiyacını karşılayacak yeni bir parkın yapımına başladı.

Öznur Yapı İnşaat'ta anahtar teslimi gerçekleşti!

Kırklareli’nde inşaat sektörüne girdiği günden itibaren hızla büyüyen vizyonu ile hizmet veren Öznur Yapı İnşaat A.Ş Akalar Mahallesi Acem Sokak üzerindeki 5. Binasını tamamlandı.

Efe Bezci: Türkiye’de konut açığı uzun yıllar kapanmayacak!

BESA Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, ekonomideki tüm dalgalanmalara, güven düşüşlerine rağmen hızla büyüyen sektörlerinin Türkiye’de konut açığının uzun yıllar daha kapanmayacağını gösterdiğini kaydetti.

Marka Rezidans'ta nakitte yüzde 10 indirim sağlanıyor!

Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi, Bursa’nın en gözde ve hızla büyüyen semti Nilüfer’de yükselen, her noktadan ulaşımı çok kolay bir alışveriş ve yaşam merkezi.

türkiyede hızla büyüyen şirketler

türkiyede hızla büyüyen şirketler türkiyede hızla büyüyen şirketler

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliği ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belirlendi. Listenin 41’inci sırasında Trabzonspor yöneticisi, Zağnos Spor Kulübü Emre Aksoy’un şirketi AKS Grup İnşaat yer aldı. 


Ödül Töreni TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin de katılımıyla Ankara’da bulunan TOBB Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. İlk 100’deki şirketlerin, Türkiye’den 12 kat daha hızlı büyüdüğü listede yer alan AKS Grup İnşaat’ın patronu Emre Aksoy ödül törenine katılarak şirketi adına sahip olduğu ödülü aldı. Aksoy Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketinden biri olmanın kendilerini son derece mutlu ettiğini belirterek, hedeflerinin çıtayı her geçen yıl daha da yükselterek en tepeye yükselmek olduğunu ifade etti.


Ödül töreninde konuşan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, düzenledikleri...