06 / 07 / 2022

tuzlada krediye uygun daire

tuzlada krediye uygun daire

Dünün balıkçı kasabası Tuzla'da bugün rezidanslar yükseliyor. Sayfiye kimliğinden giderek uzaklaşan Tuzla satılık daire fiyatları ise 130 bin TL'den başlıyor. İşte tüm detayları ile Tuzla satılık daire fiyatları...

Tuzla satılık ev fiyatları 2013!

Birçok nitelikli konut projesinin yükseldiği Tuzla'da 68 bin TL'ye konut sahibi olmak mümkün. İşte Tuzla satılık ev fiyatları 2013...

200 Bin Liradan Ucuza Ev Almak Mümkün! İşte Krediye Uygun O Konutlar…

Ziraat Bankası tarafından satışa sunulacak olan 120 ay vadeli, krediye uygun banka konutlarının listesi açıklandı...

Son dakika fırsatı! Bu evlerin hepsi satılık ve krediye uygun!

Türkiye'nin çeşitli illerinde birçok daire satışa çıkarıldı. Krediye uygun olan evlerin fiyatları ise 35 bin lira ile 23 lira arasında değişiyor...

Ev almayı düşünenler dikkat edin!

Konut kredisiyle ev almayı düşünlerin evin krediye uygunluk şartlarını öğrenmesi gerekiyor. Peki bir evin krediye uygun olup olmadığı nasıl öğrenilir? İşte tüm merak edilenler...

İmar barışı yapıların yüzde 40’ını krediye uygun hale getirecek!

İmar barışı kanunu ile yaklaşık 13 milyon gayrimenkulün imar affından yararlanması bekleniyor.  Tapu kurucusu ve CEO'su Emre Erşahin, bu yapıların da yüzde 40'ının krediye uygun hale geleceğini söyledi.

İmar affı Meclis’ten geçti!

Türkiye’de 13 milyon gayrimenkule imar affını içeren torba tasarı Meclis’ten geçti. TÜVİMER’e göre İstanbul’da krediye uygun olan evlerin fiyatı olmayan muadillerine göre yüzde 16 daha fazla. 

700 bin konutta ucuz kredi fırsatı!

Konut kredisi faizleri devlet bankaları öncülüğünde yüzde 0.99’a düşürülüyor. Türkiye’de krediye uygun 700 bin konutluk stok mevcut.  Kampanyayla 200 bin TL kredinin geri ödemesinde 60 bin TL tasarruf olacak.

İmar barışı ile ev krediye uygun olacak mı?

Torba Yasası kapsamında getirilen imar barışı ile iskansız ev krediye uygun olacak mı? İmar barışının ne faydası olacak?

Kat irtifakı tapusu krediye uygun mu?

Bir arsa üzerinde inşa edilecek yapı için daha ortada inşaat yok iken bağımsız bölümlerin kat irtifakları kurulabiliyor. Peki, bu şekildeki bir ev için kredi kullanılır mı? Kat irtifakı tapusu krediye uygun mu?

Kat irtifakı daire krediye uygun mu?

Kat irtifakı; bir arsa üzerinde ileride kat mülkiyetine konu olmak üzere yapılacak veya yapılmakta olan yapının bağımsız bölümleri için kurulan hakka deniyor. Peki, kat irtifakı daire krediye uygun mu?

Ev kredisi için neler gerekli?

Krediye uygun bir ev için yapılan kredi başvurusu kişinin gelir ve kredi durumunun da elvermesi halinde onaylanıyor. Peki, ev kredisi için neler gerekli? İşte yanıtı..

Krediye uygun arsa ne demek?

Bankalar, arsa sahibi olmak isteyen kimseler için arsa kredisi paketleri üretiyor. Ancak, sadece krediye uygun arsalar bu paketten yararlanabiliyor. Peki krediye uygun arsa ne demek?

Konut neden krediye uygun olmaz?

Bir konutun krediye uygunluğu nasıl anlaşılıyor? Konut kredisi hangi durumlarda verilmiyor? Konuta kredi verilmesi için konutun hangi şartlara sahip olması gerekir? Konut neden krediye uygun olmaz?

Kat irtifakı krediye uygun mu?

İnşaatına başlanmamış ya da yeni başlanmış bir bina için tapu dairesinden kat irtifakı belgesi alınıyor. Kat irtifakı belgesi nasıl alınır? Peki, Kat irtifakı krediye uygun mu?

tuzlada krediye uygun daire Haberi

tuzlada krediye uygun daire

1900'lü yılların balıkçı kasabası Tuzla, bugün İstanbul'un kilit noktalarından biri haline geldi. Gerek özel sektör gerekse de belediyenin yatırımları ile hızlı yükselişe geçen Tuzla, sayfiye kimliğinden giderek uzaklaşıyor. 


Sabiha Gökçen Havalimanı ile bir anda kaderi değişen Tuzla, havaalanının yanı sıra üniversitelerin çoğalması, sanayi bölgeleri, lojistik tesisler ve tersaneleri ile birlikte gelişim basamaklarını hızla çıkmaya başlıyor. 

2000'li yılların başında bu yana büyümesini sürdüren Tuzla, bugün ulaşımdan turizme, konuttan sosyal tesislere kadar yapılan yatırımlarla adından söz ettiriyor. 


Gayrimenkul yatırımcılarının göz bebeği haline gelen Tuzla'da bugün bir çok markalı projesi yer alıyor.  Bu projelerin bir çoğu villa konseptinde tasarlanıyor, fakat normal daire projeleri de var. Daireler ise daha çok büyük metrekareli olarak yapılıyor. Halihazırda satışta olan konut projelerinde stüdyo daire hiç yok, 1+1 daire ise...