01 / 07 / 2022

uşak satılık arsa

uşak satılık arsa

Uşak Belediye Başkanlığı, Uşak Dikilitaş Mahallesi'nde yer alan arsayı 43 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Uşak Belediyesi'nden 26.2 milyon TL'ye satılık 27 gayrimenkul!

Uşak Belediyesi, Uşak ili, Merkez ilçesi, Yeşil Karaağaç, Bölme, Fevzi Çakmak ve Kemalöz Mahallesi'nde yer alan 27 gayrimenkulü 26 milyon 262 bin 135 TL'ye satıyor...

Uşak Belediyesi 30 adet arsayı satışa çıkardı!

Uşak Belediye Başkanlığı tarafından 30 adet arsa satışa çıkarıldı. Gayrimenkullerin ihalesi 11 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecek.

Uşak Belediyesi'nden 8.7 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Uşak Belediye Başkanlığı, Boykuş Köyü ve Karaağaç Mahallesi'nde bulunan arsa ve akaryakıt istasyonunu satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış bedeli 8 milyon 700 bin TL olarak belirlendi. 

Uşak Belediyesi'nden 15 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Mülkiyeti Uşak Belediyesi'ne ait olan işyeri depo ve akaryakıt istasyonu vasıflı 2 adet gayrimenkul toplamda 15 milyon TL sermaye bedeli ile satışa çıkarılıyor. 

Uşak Merkez Bölme Beldesi'nde 3.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Uşak Belediye Başkanlığı, Uşak Merkez Bölme Beldesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 3 milyon 100 bin TL olarak belirlendi.

Uşak'ta 43 milyon TL'ye satılık arsa!

Uşak Belediye Başkanlığı, Uşak Dikilitaş Mahallesi'nde yer alan arsayı 43 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

İcradan ucuza satılık arsa ve daireler fiyatıyla şaşırtıyor!

Basın İlan Kurumu tarafından güncel olarak icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza ev almak isteyen on binlerce kişi icradan satılık ilanları yakından inceliyor.

Göktürk'te 7,6 milyon TL'ye İstanbul 15. Satış Memurluğu'ndan satılık arsa!

İstanbul 15. (Sulh Hukuk Mahkemesi) Satış Memurluğu, İstanbul ili, Eyüpsultan ilçesi, Göktürk Mahallesi, 7 pafta, 317 parsel sayılı, 1.912,12 metrekarelik arsayı 7 milyon 648 bin 480 TL'ye satılıyor...

Başakşehir'de 35 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, İkitelli-2 Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 35 milyon 95 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Uşak Belediyesi'nden 6.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Uşak Belediyesi, Merkez Bozkuş Köyü'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 6 milyon 100 bin TL olarak belirlendi.

Çorum Belediyesi'nden 9 milyon TL'ye satılık arsa!

Çorum Belediyesi, Gülabibey Mahallesi'ndeki arsa ihale ile satılıyor. Arsa için ihale 18 Mayıs'ta yapılacak..

Sivas Kılavuz Mahallesi'nde 8 milyon TL'ye satılık arsa!

Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı tarafından Kılavuz Mahallesi'ndeki arsa satılıyor. Arsa için ihale 13 Şubat'ta gerçekleşecek..

İzmir Menderes'te 5.5 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

İzmir İli Menderes İlçesi'nde yer alan 4 adet satılık arsa toplamda 5 milyon 532 bin 317 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

İzmir Seferihisar'da 15.3 milyon TL'ye satılık arsa!

İzmir Seferihisar'a bağlı Sığacık Mahallesi'ndeki arsa ihale usulü ile satılıyor. Arsa için ihale 1 Kasım'da gerçekleşecek...

Bursa Büyükşehir'den 40.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Nilüfer Demirci'deki arsa ihale usulü ile satılıyor. Arsa için ihale 25 Temmuz'da gerçekleşecek..

Başakşehir'de 9 milyon 340 bin TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Başakşehir İlçesi Kayabaşı Mahallesi'nde yer alan 20.756,78 metrekare yüzölçümlü arsa 9 milyon 340 bin TL bedel ile icradan satılıyor.

Uşak Belediyesi'nden 3 milyon TL'ye satılık arsa!

Uşak Belediyesi, Uşak Merkez Bölme Beldesi'nde bulunan arsayıs atışa çıkardı. Akaryakıt ve LPG alanına isabet eden arsanın satış bedeli 3 milyon TL olarak belirlendi.

Uşak Merkez Bölme Beldesi'nde 3.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Uşak Belediye Başkanlığı, Uşak Merkez Bölme Beldesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 3 milyon 100 bin TL olarak belirlendi.

uşak satılık arsa Haberi

uşak satılık arsa

Uşak Belediye Başkanlığı, Uşak Dikilitaş Mahallesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Arsanın satış bedeli 43 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

GAYRİMENKUL SATILACAKTIR
Uşak Belediye Başkanlığından:
1- Mülkiyeti Uşak belediyesine ait Dikilitaş Mah. 1033 Ada, 57 Parsel de kayıtlı ve üzerinde iki adet yapı bulunan 12431,93 metrekare arsa 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35-A ve 36 ncı maddesine göre kapalı teklif zarfı alınarak ve bilahare açık arttırmaya dönüştürülmek suretiyle satışa çıkarılmıştır.
2- Taşınmazın İhalesi, aşağıda belirtilen gün ve saatlerde belediye encümeninin huzurunda belediye encümen salonunda yapılacaktır. 

3- İHALEYE GİREBİLME ŞARTLARI:
Gerçek Kişiler;
1. İkametgâh ilmühaberi ile nüfus cüzdan sureti,
2. Vekâleten girecekler ise noter tasdikli vekâletname,
3. Belediye Gelir Tahakkuk Şefliği Sicil Servisinden Borcu Yoktur Belgesi,
4. Şartname Bedeli Alındı Makbuzu,