Why Invest in Turkey eğitimleri

Why Invest in Turkey eğitimleri

REIA (Uluslararası Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği), Avrupa ve ABD’den sonra körfez ülkeleri ile de yakın ilişkiler kurarak, Suudi Arabistan ve Katar’da irtibat ofisleri oluşturdu

R.E.D. Invest'in ilk yıl portföy hacmi hedefi 5 milyar TL!

Gayrimenkul sektöründe teknolojik araçların etkin bir şekilde kullanılarak doğru portföyü doğru yatırımcıyla buluşturan  R.E.D. Invest’in portföy hacmi ilk ayında 600 milyon TL’ye ulaştı. R.E.D. Invest’in ilk yıl portföy hacmi hedefi ise 5 milyar TL olarak açıklandı.

Tek durak ofis sistemi yayılıyor!

Yabancı yatırımcıya kolaylık için İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) çatısı altında hizmete giren Invest in Istanbul (Tek Durak Ofisi), Kalkınma Bakanlığı’nın belirlediği 8 kentte daha açılıyor ve yayılmaya başlıyor. 

Invest İnşaat Vadikoru projesinin inşaatına başladı!

Invest İnşaat'ın İstanbul Ayazağa'da hayata geçireceği Vadikoru projesinin inşaatı başladı. 

IPM Invest, Londra A Place in the Sun Fuarı'na katıldı!

IPM Invest, İngiltere’de 17.nci organizasyonu yapılan alanında birinci sırada olan “A Place in the Sun” fuarına katılarak, Arap pazarından sonra olan ilgiyi Avrupa’ya çevirmeye yönelik ilk adımını atmış bulunuyor...

İnvest İn Emlak Danışmanlığı Anonim Şirketi kuruldu!

İnvest İn Emlak Danışmanlığı Anonim Şirketi Hayrettin Talha Aydınbaş tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Invest Holding, GNC Türkiye'nin mağazalarını satın alıyor!

Infinity Invest Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aşur, bu satın alma ile ilgili sektörün gelişim potansiyeline duyduğu inancı vurgulayarak hızlı büyüyeceklerini belirtti.

Gayrimenkulde 2016'nın 2. çeyreği iyi geçecek!

Cityscape’in Türkiye’deki ilk fuarı gayrimenkul sektörüne hareketlilik getirdi. IPM Invest'in sahibi Kaan Borucuoğlu Cityscape Turkey 2016'yı değerlendirdi.

Neden Türkiye'ye gayrimenkul yatırımı yapılmalı?

Hürriyet’in, gayrimenkul fuarı Cityscape’de düzenlediği ‘Why invest in Turkey’ konulu panelde, Türkiye’ye yatırımın avantajları anlatıldı. Alanında uzman konuşmacılar, ‘Türkiye’ye yatırım yapan kazanır’ mesajını verdi.

Vadistanbul'da 45 milyon dolar + KDV'ye ofis blok satışı!

Vadistanbul Bulvar etabında 45 milyon dolar + KDV'ye ofis blok satışı yapıldı. Artaş, Aydınlı ve Invest'in projesi Vadistanbul Park, Cityscape Turkey 2016 Fuarı'nda yerini aldı.

0255 İstanbul Zekeriyaköy'de çatı katı daireler 400 bin dolara!

BCC INVEST'in İstanbul Zekeriyaköy'de hayata geçirdiği 0255 İstanbul projesinde satışlar başladı. Açık alanları ile hareket özgürlüğü sağlayan projede bloklar arası site peyzaj alanları dikkat çekiyor.

Invest In East Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Invest In East Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi, Musa Mırzazada tarafından 5 Haziran' da 50 bin TL sermaye ile Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi' nde kuruldu.

West Wall Marina Villaları’nın Rezidans Yönetimi için Blue Bay Group ile anlaşma imzalandı!

West Wall Marina Villaları’nın yatırımcısı Durak Plus Gayrimenkul ve İspanyol Yatırım ve Otelcilik Grubu Blue Bay Group, İstanbul Property Invest’in katkıları ile gayrimenkulde dev bir işbirliğine imza atıyor...

West Wall Marina Villaları'nın tanıtımı yarın yapılacak!

Durak Plus Gayrimenkul ve İspanyol Yatırım ve Otelcilik Grubu BB Blue Bay Group, İstanbul Property Invest’ in katkıları ile gayrimenkulde dev bir işbirliğine imza atıyor.

Why Invest in Turkey eğitimleri

Why Invest in Turkey eğitimleri Why Invest in Turkey eğitimleri

“Why Invest in Turkey?” Sloganı ile hareket eden REIA, taleplerin yoğunluğundan memnun.


Türkiye’nin 2023 yılında hedeflediği gibi;  her konuda dünyanın önde gelen ülkeleri arasında olacağını belirten REIA başkanı Kerem Bilge; ülkeler kendilerine rol model ve sığınacak liman arayışı içindeyken, Türkiye’nin büyüyen ekonomisi ve güven veren istikrarlı siyasi yapısı ile yabancı yatırımcı için çok önemli bir konumda olduğunun altını çizdi. 


REIA’nın vizyonunda belirttiği gibi “dünyanın yatırımcısı” nı Türkiye’ ye çekmek için  tüm gerekli altyapının hızla oluşmakta olduğunu sözlerine ekleyen REIA Başkanı Kerem Bilge şu şekilde konuştu:


Why Invest in Turkey adı altında düzenlediğimiz eğitimler ile ülkemize yatırım olanaklarının temsilcilerimiz tarafından tüm dünyaya tanıtılmasına ve mütekabiliyet yasası ile kentsel dönüşüm projelerinin olabildiğince çok ülkeye ulaşmasına çalışıyoruz. Amacımız oluşturduğumuz temsilciliklerimiz ve irtibat ofislerimiz ile kısa...