Yeni Sanayi Sitesi Projesi

Yeni Sanayi Sitesi Projesi

Bolu Valiliği, Bolu Belediyesi, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ve TOKİ işbirliği ile ilk etap’ta 600 dönümlük arazi üzerine yapılması planlanan Yeni Sanayi Sitesi projesi, Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen toplantı ile esnafa tanıtıldı.

Bolu'daki Yeni Sanayi Sitesi Projesi için talep toplama süreci başladı!

Yeni Sanayi Sitesi için, 10 Şubat - 14 Mart 2014 tarihleri arasında talep toplama işlemi yapılacak ve hemen ardından çok kısa bir sürede TOKİ tarafından ihale gerçekleştirilecek ve yapım için ilk çalışma başlayacak.

Antalya Kemer Yeni Küçük Sanayi Sitesi'nde 51 iş yeri yapılacak!

Antalya Kemer Yeni Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı, Antalya Kemer Yeni Küçük Sanayi Sitesi'ne ait 51 iş yeri yapım işi ihale ediyor. İhale 25 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilecek.  

Aksaray Yeni Küçük Sanayi Sitesi'nin yüzde 65'i tamam!

Aksaray Belediyesi ile TOKİ iş birliğinde yapılan, istihdam başta olmak üzere bölgesel gelişmeye katkı sağlayacak 375 milyon TL'lik Aksaray Yeni Küçük Sanayi Sitesi projesi inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Beypazarı Azmak Sanayi Sitesi kuruluyor!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 104 İşyerlik Beypazarı azmak Sanayi Sitesi'nin proje çalışmalarının da devam ettiğini aktardı. Yatırım Programı'na 2019 yılı sonu itibarıyla "Yeni Proje" olarak dahil edilen sanayi sitesinin 500 kişilik istihdam sağlanmasını bekleniyor...

2020'de 7 yeni OSB ve 5 sanayi sitesi açılacak!

2020 yılında 7 yeni organize sanayi bölgesi (OSB) ve 5 sanayi sitesi daha tamamlanacak ve böylece 25 bin kişiye istihdam sağlanmış olacak...

Çorum Küçük Sanayi Sitesi'nde 116 iş yerinin yapımı tamamlandı!

S.S. Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi tarafından Çorum'un Yaydiğin Köyü civarında inşaatına başlanan yeni iş yerlerinden 116'sı tamamlandı.

Uşak’a yeni sanayi sitesi müjdesi!

Uşak Belediyesi ve Sanayi Sitesi Kooperatifi tarafından yapılması planlanan 3. Sanayi Sitesi'nin inşaatına başlandı.

Uşak Üçüncü Sanayi Sitesi çalışmaları başladı!

Kent ekonomisine yeni bir soluk getirmesi beklenen Uşak Üçüncü Sanayi Sitesi’nde ilk çalışmalar başladı. Proje, Uşak Belediyesi ve Sanayi Sitesi Kooperatifi ortaklığında hayata geçirilecek.

Gölcük eski sanayi çarşısı esnafı Yeni Sanayi Sitesi’ne taşındı!

Gölcük Hisareyn Karaköprü Mahallesi'nde inşa edilen Gölcük Yeni Sanayi Sitesi’nin tamamlanmasıyla birlikte eski sanayi sitesi esnafı yeni yerlerine taşındı.

Aksaray Yeni Sanayi Sitesi'nde teslimler 2019'da!

Aksaray'da yükselen yeni sanayi projesinde inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Proje kapsamında dükkanların 2019'da tamamlanması planlanıyor.

Kepez'e 3 küçük ölçekli sanayi sitesi geliyor!

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk’ün düzenlediği kahvaltıda sanayi esnafıyla biraraya geldi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi’nde, 300’e yakın yeni dükkânın yapılmasının önünü açtıklarını dile getirdi. 

Aksaray Yeni Sanayi Sitesi'nde inşaat tamamlanmak üzere!

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın üzerinde sıklıkla durduğu, her fırsatta yüklenici firmadan bilgi alarak kamuoyunu bilgilendirdiği yeni sanayi projesinde yükselen kolonların üzerinin kapatılması için çalışmalar başladı.

Gölcük Yeni Sanayi Sitesi teslim edildi!

Gölcük Belediyesi Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında inşa edilen Gölcük Yeni Sanayi Sitesi'nde anahtar teslimler gerçekleşti.

Gölcük Sanayi Sitesi'nde 14 esnaf tapusunu aldı!

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Gölcük Yeni Sanayi Sitesi'nde 14 tesis için tapular verildi. Bölgede, 14 esnaf törenle iş yerlerinin anahtarlarını aldı.

Yeni Sanayi Sitesi Projesi

Yeni Sanayi Sitesi Projesi Yeni Sanayi Sitesi Projesi

Bolu’da uzun süredir yılan hikayesine dönen ve ne olacağı merak konusu olan Yeni Sanayi Sitesinde sona gelindi. Bolu Valiliği, Bolu Belediyesi, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ve TOKİ işbirliği ile ilk etap’ta 600 dönümlük arazi üzerine yapılması planlanan Yeni Sanayi Sitesi projesinin inşaatlarını TOKİ yapacak. TOKİ tarafından 15 Ağustos tarihinde başlatılan Yeni Sanayi Sitesi için talep başvuruları 30 Eylül 2016 tarihinde son bulacak. Proje kapsamında 4 tip olarak planlanan dükkanlara sahip olmak isteyen sanayi esnafı, 30 Eylül tarihine kadar Belediye İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne müracaat ederek talep başvuru belgesini alacak ve her bir dükkan için 4 Bin TL ihale bedelini Halk Bankası Bolu Merkez Şubesinden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı hesabına yatıracak. Ancak yeni Sanayi Sitesi projesine karşı daha önceden...