19 / 08 / 2022

yıldırım spor tesisleri

yıldırım spor tesisleri

Yatırımlarına son sürat devam eden Yıldırım Belediyesi Emirsultan Anadolu Lisesi’ne yeni bir spor tesisi kazandırıyor.

Aziz Yıldırım, Bodrum Yalıkavak’taki evini kızlarına bıraktı!

Şampiyonluğu kılpayı kaçıran Fenerbahçe Spor Kulübü’nün eski başkanları arasında yer alan Aziz Yıldırım, gözde tatil beldesi Bodrum Yalıkavak’ta bulunan evini kızlarına bıraktı.

Yıldırım Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi tamamlandı!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'nin inşaatını tamamladı.

Bursa Yıldırım'a iki yeni spor tesisi inşa edildi!

İlçedeki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, iki yeni spor tesisi daha hayata geçirdi.

Bursa Yıldırım'da spor tesisi yatırımları hız kesmiyor!

250 bini aşkın genç Yıldırımlıya hitap eden projeler inşa eden Yıldırım Belediyesi, spor yatırımlarında da hız kesmiyor.

İskenderun Yıldırım Tepe Spor Kompleksi tamamlandı!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada İskenderun Yıldırım Tepe Spor Kompleksi'nin tamamlandığını söyledi.

Yıldırım Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi tamamlandı!

Spor yatırımlarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi Türkiye’nin en büyük spor kompleksini ilçeye kazandırdı.

Yıldırım yatırımları için imar planları Meclis'ten geçti!

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, ilçede inşa edilmesi planlanan spor lisesi için imar planlarının Meclis'ten geçtiğini söyledi

Yıldırım Akçağlayan'a spor tesisi!

Kentsel dönüşümü ortak kullanım alanlarıyla destekleyen Yıldırım Belediyesi, Akçağlayan Mahallesi’ne 800 metrekare alana sahip spor tesisi inşa ediyor.

Aydın Yıldırım Demirören Spor Tesisleri açıldı!

Nazilli Belediyespor'a ait Spor Tesisleri açıldı. Tesise, kurulmasında katkısı bulunan TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in adı verildi..

Başbakan Yıldırım'dan Sakarya stadyumu için talimat!

Başbakan Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Bak'tan, stadyumun Sakaryaspor'un kendi sahasında 27 Eylül'de oynayacağı ilk maça yetiştirilmesini istedi.

Bursa Yıldırım'a modern spor tesisi!

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Yıldırım bölgesi için yaptırdığı Artvin Kafkasspor Spor Tesisleri ve yönetim binası açıldı.

Yıldırım Spor Kompleksi'nde inşaat hızla devam ediyor!

Yıldırım Belediyesi tarafından Bursa’ya kazandırılacak en önemli vizyon projelerinden biri olan Yıldırım Spor Kompleksi Projesi'nde inşaat tamamlanmak üzere.

Bursa Yıldırım'a yeni spor tesisi!

Yatırımlarına son sürat devam eden Yıldırım Belediyesi Emirsultan Anadolu Lisesi’ne yeni bir spor tesisi kazandırıyor.

yıldırım spor tesisleri Haberi

yıldırım spor tesisleri


Yıldırım Belediyesi spor yatırımlarına son sürat devam ediyor. Belediyenin hayata geçirdiği Emirsultan Anadolu Lisesi’nde yapımı süren spor tesisi tamamlandığında hem okul öğrencilerine hem de Emirsultan Mahallesi sakinlerine hizmet verecek. 


392 metrekarelik halı saha, 50 metrekare spor odasının yanı sıra 30 metre uzunluğunda 3 sıralı 170 kişilik tribüne sahip olacak olan tesis Yıldırımlıların yeni gözdesi olacak.  Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, konuyla ilgili yaptığı açıklamada“İlçemiz 250 bin genç nüfusumuzla spor için büyük bir potansiyele sahip. sporda marka şehir hedefini tam anlamıyla yerine getirmek için var olan potansiyeli doğru şekilde kullanarak spor tesisi yatırımlarımızı Yıldırım’a kazandırıyoruz” diye konuştu.Yıldırım...