Hamdi Akın yeniden Akfen GYO'nun yönetim kurulu başkanı oldu!

Hamdi Akın yeniden Akfen GYO'nun yönetim kurulu başkanı oldu! Hamdi Akın yeniden Akfen GYO'nun yönetim kurulu başkanı oldu!

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Azası Hamdi Akın, Yönetim Kurulu Başkan Vekili ise İbrahim Süha Güçsav oldu...Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) temsil ve ilzam hakkında açıklama yaptı.

Akfen GYO'nun Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Aza olarak Hamdi Akın'ın Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak İbrahim Süha Güçsav'ın, daha önceki görev süreleri hesaba katılmaksızın 1 yıl süreyle atanmasına karar verildi.

Akfen GYO'nun KAP açıklaması: 
Şirketimizin 17.04.2019 tarihli Yönetim Kurulu  toplantısında, Türk Ticaret  Kanununun 390 (4). maddesi hükümleri  uyarınca aşağıda belirtilen  kararlar Yönetim Kurulu Üyelerimizin oybirliği  ile alınmıştır:

1.    Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Aza olarak Hamdi AKIN'ın, Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak İbrahim Süha GÜÇSAV'ın, daha önceki görev süreleri hesaba katılmaksızın 1 (bir) yıl süreyle atanmasına,

2. Şirketimiz A Grubu imza yetkilileri olarak Yönetim Kurulu Başkanı / Murahhas Aza Hamdi Akın, Yönetim Kurulu Üyeleri Pelin Akın Özalp ve Selim Akın'ın atanmasına ve herhangi ikisinin müştereken Şirketimizi her konuda ve sınırsız olarak temsil ve ilzam etmelerine karar verildi. 

Hamdi Akın kimdir?

İbrahim Süha Güçsav kimdir?