HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi sil baştan!

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi sil baştan!Etra Holding tarafından Silivri'de hayata geçirilen HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesinde pandemi nedeniyle değişikliğe gidildi.


Etra Holding tarafından Silivri'de hayata geçirilen HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesini pandemi vurdu. 

6 Mart 2018 tarihinde Swissotel The Bosphorus'ta görücüye çıkan HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi baştan aşağı değişti. 55 yaş üzerindeki vatandaşlara satılacak olan projenin konseptinde pandemi nedeniyle değişikliğe gidildi.

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi sil baştan!

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınıyla başlayan yasaklar HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesinin satışlarını da etkiledi. 65 yaş üzeri vatandaşlara gelen sokağa çıkma yasağı nedeniyle projede satışlar yavaşladı. Konsepti baştan aşağı değişen HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi, Mola İstanbul adıyla satışa çıktı. 

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi sil baştan!

Devre mülk projesi olarak tasarlanan Mola İstanbul'da 42 konak ve 493 daire yer alıyor. İstanbul Avrupa Yakası Silivri'de yükselen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri mevcut. 

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi sil baştan!

Mola İstanbul devre mülk projesinde fiyatlar 19 bin 700 TL'den başlıyor, 60-70 bin TL'ye kadar yükseliyor. Yüzde 80'lik kısmı tamamlanan projedeki 1+1'ler 60 metrekare, 2+1'ler 90 metrekare, 3+1'ler ise 110 metrekare olarak tasarlandı.

Silivri Selimpaşa'da yer alan projede dev bir Aqua Park'ın yanı sıra; festival alanı, açık ve kapalı havuz, sauna, çocuk oyun alanı, hamam, SPA ve spor sahaları bulunuyor. 

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi sil baştan!

55 yaş üzeri vatandaşlar hedeflenmişti

Gayrimenkul-yatırım, sanayi imalat, sağlık-hizmet, turizm, lojistik ve bilişim olmak üzere 6 ana sektörde faaliyet gösteren Etra Holding, HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesini 2018 yılında tanıtmıştı. Projeyle 55 yaş üzeri vatandaşlar hedeflenmişti. HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü’nde her konakta 14 bağımsız hane ve 100 metrekare iç avlu bulunuyordu. 


Mola İstanbul satışta! Yeni proje!

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri'nin lansmanı yapıldı!

Devremülk alırken nelere dikkat etmeli?

Ceren YÖRÜK-Pınar Demircan/Emlakkulisi.com