19 / 08 / 2022

Herkes bu fiyatları merak ediyor! Brent petrol varil fiyatı ne kadar oldu? İşte 4 Temmuz 2022 petrol fiyatları...

Herkes bu fiyatları merak ediyor! Brent petrol varil fiyatı ne kadar oldu? İşte 4 Temmuz 2022 petrol fiyatları...

Akaryakıt fiyatlarında belirleyici rol oynayan brent petrol fiyatları herkes tarafından merak ediliyor. Peki brent petrol bugün ne kadar oldu? İşte 4 Temmuz 2022 brent petrol fiyatı...Brent petrol fiyatları milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Brent petrol ne kadar? Brent petrol kaç dolar oldu? Brent petrol yükseldi mi, düştü mü? soruları en çok merak edilen konuşar arasında yer alıyor.

Cuma günü 112,45 dolar seviyesine kadar yükselen brent petrol fiyatlarının bugün ne kadar olduğu araştırılıyor. Brent petrol haftanın ilk işlem gününe yukarı yönlü başladı.

Peki brent petrol varil fiyatı ne kadar oldu? Brent petrol bugün kaç dolar? İşte 4 Temmuz 2022 brent petrol fiyatı...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.