10 / 06 / 2023

İŞKUR'dan 70 bin işçi alımı ilanı yayımlandı! Her meslekten alım yapılacak!

İŞKUR'dan 70 bin işçi alımı ilanı yayımlandı! Her meslekten alım yapılacak!

İŞKUR 'dan milyonlarca işsiz vatandaşı yakından ilgilendiren haber geldi. İŞKUR 70 bin işçi alımı için güncel ilanlarını yayımlamaya başladı. İşte İŞKUR tarafından alım yapılacak iş ilanın detayları...İşe alım ilanları İŞKUR tarafından yayınlanmaya devam ediyor. Geçen ay yaklaşık 20 bin kişiye istihdam sağlayan İŞKUR, Şubat ayı duyurularıyla 70 bin acil çalışanı işe alacağını duyurdu. Bu gelişmelerin ardından İŞKUR'un iş ilanlarının detayları araştırılmaya başlandı. Hangi kurumlara kaç işçi alınacak merak edilirken, işçi alımının detaylarını haberimizin detaylarında ele aldık. Peki, İŞKUR personel alımı için nereye ve nasıl başvurulur? İŞKUR işe alımları hangi pozisyonlara yapılacak?

İŞKUR dan 70 bin işçi alımı ilanı yayımlandı! Her meslekten alım yapılacak!

İŞKUR personel alımına nasıl başvurulur? Ocak 2022'de yüz binlerce kişiye istihdam sağlayan İŞKUR, birçok farklı pozisyonda işçi alımına devam ediyor. En çok alım satış danışmanı, güvenlik görevlisi ve konfeksiyon pozisyonlarında yapılırken, 70 bin yeni işe alım ile hangi pozisyonlara kaç kişinin alınacağı da belirlendi. Peki, İŞKUR personel alımı için nereye ve nasıl başvurulur? İŞKUR işe alımları hangi pozisyonlara yapılacak? İşte haberin detayları...

 
https://www.ticarethaneistanbul.com/


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön