27 / 09 / 2022

İslam Memiş 'Altın pimi çekilmiş bomba' dedi. Patlama için tarih verdi

İslam Memiş 'Altın pimi çekilmiş bomba' dedi. Patlama için tarih verdi

Altın ve gümüşün ons fiyatlarında yaşanan düşüşlere dikkat çeken İslam Memiş, Geçtiğimiz hafta 1.807 dolar seviyesine yükselen altının ons fiyatının 1.759 dolar dolaylarına gerilediğini, altının gram fiyatı 1.040 liradan düştüğünü söyledi.Altın ve para piyasalarının uzmanlarından İslam Memiş haftaya düşüşle başlayan emtia fiyatlarında düşüşün devam ettiğini belirterek yatırımcıları uyardı.

Altın ve gümüşün ons fiyatlarında yaşanan düşüşlere dikkat çeken İslam Memiş, Geçtiğimiz hafta 1.807 dolar seviyesine yükselen altının ons fiyatının 1.759 dolar dolaylarına gerilediğini, altının gram fiyatı 1.040 liradan düştüğünü söyledi.

İslam Memiş Altın pimi çekilmiş bomba dedi. Patlama için tarih verdi

ALTIN REEL DEĞERİNDEN İŞLEM GÖRMÜYOR

Piyasa uzmanı İslam Memiş, altın ve gümüş fiyatlarını enflasyon gerekçeli bilerek ve isteyerek baskılandığını ifade ederken "Altın ve gümüş reel değerinden işlem görmedi. Ancak pimi çekilmiş bomba gibi kenarda bekliyor!" diye konuştu.

İslam Memiş tv100'e yaptığı açıklamada sözlerine şöyle devam etti:
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön