27 / 05 / 2022

Janaat İstanbul Real Estate Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!


Janaat İstanbul Real Estate Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün 200 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta Ahmad Amın ve Zaher Isa ortaklığında kuruldu. Janaat İstanbul Real Estate Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün 200 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta Ahmad Amın ve Zaher Isa ortaklığında kuruldu. 

Janaat İstanbul Real Estate Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kirayavermek. 2-Her türlü restoran, cafe, lokanta gibi gıda satışının yapılabileceği tesisleri kurar, işletir, kiralar, kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapar ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Janaat İstanbul Real Estate Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi adres: Akevler Mh.1069.Sk.N Tower St. F Blok Apt.No:24c/31 Esenyurt