Kadıköy Göztepe'de iki parsel trampa edilecek!

Kadıköy Göztepe'de iki parsel trampa edilecek! Kadıköy Göztepe'de iki parsel trampa edilecek!

Kadıköy Belediye Meclisi, Temmuz ayı toplantılarının ilk birleşiminde Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'nün Göztepe Mahallesi'ndeki iki ayrı parseldeki alanın trampa edilmesi teklifini oylayacak. İşte Kadıköy Belediyesi'nin trampa edeceği o alanlar...
Kadıköy Belediye Meclisi'nin 7. Seçim Dönemi, 1. Toplantı Yılında yapacağı Temmuz ayı toplantıları 7 Temmuz 2014 Pazartesi ile 11 Temmuz 2014 Cuma tarihleri arasında yapılacak. 


Kadıköy Belediyesi, Göztepe Mahallesi'nde 504 pafta 5 parseldeki 7,50 metrekare alan ile yine aynı mahallede 504 ada 4 parselin trampa edilmesine karar verecek. İşte Kadıköy Belediye Meclisi'nin Temmuz ayı gündemi;


GÜNDEM: 


"1.  Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün, Göztepe Mah. 504 pafta, 5 parsel 7,50 m2 alanlı taşınmaz ile Göztepe Mah. 504 ada, 4 parselin imar planında yolda kalan 44,73 m2’lik alanının trampa edilmesi için 5393 sayılı Belediye Kanununun 18.maddesinin (e) fıkrasına göre değerlendirilmesi ile ilgili karar alınması ve işlemlerin gerçekleştirilmesi için Kadıköy Belediye Başkanına yetki verilmesi ile ilgili teklifi. 


2.  Destek Hizmetleri Müdürlüğünün, Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan 87 tane cami ve kuran kursunun genel temizliğinin yapılması ile ilgili teklifi."


Trampa etmek ne demektir? Öğrenmek için tıklayın!