Çukurova Balkon

Karmod Bitlis'te 10 prefabrik okul yaptı!

Karmod Bitlis'te 10 prefabrik okul yaptı! Karmod Bitlis'te 10 prefabrik okul yaptı!

Karmod açıklamasında görüşlerine yer verilen Karmod Satış Müdürü Abdullah Yüceer, Bitlis genelinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce yaptırılan 10 prefabrik okul binasının yapımının tamamlandığını ve teslim edildiğini bildirdi.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!Karmod Prefabrik, Bitlis genelinde 10 prefabrik okulun yapımını tamamlayarak teslim etti.  Karmod açıklamasında görüşlerine yer verilen Karmod Satış Müdürü Abdullah Yüceer, Bitlis genelinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce yaptırılan 10 prefabrik okul binasının yapımının tamamlandığını ve teslim edildiğini bildirdi. 


Prefabrik okul yapılarının hızlı üretim ve kurulum kolaylığı ve ekonomik olması gibi nedenlerle derslik açığına önemli bir çözüm olarak tercih edildiğini belirten Yüceer, yapılan okulların bölge iklim koşulları düşünülerek üretildiğini vurguladı. 


Karmod Prefabrik tarafından Bitlis'te yapılan okulların 2'si 2 derslik 1 lojman, 8'i de 1 derslik 1 lojman şeklinde projelendirilerek üretildi. Prefabrik okullar, Bitlis'in Mutki ilçesinin Çatalerik, Çatalsöğüt köyleri, Merkeze Bağlı Üçkardeş köyü, Hizan ilçesinin Gayda ve Sürücüler köyleriyle Ağlak mezrası, Adilcevaz ilçesinin Esenkıyı köyü, Güroymak ilçesinin Işıklı, Gedikli ve Kekliktepe köylerinde inşa edildi


Dünya