27 / 05 / 2022

Aykutoğlu İnşaat

Aykutoğlu İnşaat

Ataşehir Finans Merkezi’ne komşu 5 blok 392 daire 42 ticari üniteden oluşan Sarissa İstanbul evlerinde satışı sona bırakılan 3700 metrekare büyüklüğündeki kıymetli ticari mülk satışa sunulmuştur.

Önder Halisdemir: Ataşehir 'finans serbest bölgesi' ilan edilmeli!

Ataşehir'de kurulacak uluslararası finans merkezinde Dubai'nin örnek alınmasını öneren Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Dr. Önder Halisdemir, Ataşehir'in fınans serbest bölgesi ilan edilmesini önerdi. İşte açıklaması...

Trendy Turizm ve Organizasyon Limited Şirketi kuruldu!

Trendy Turizm ve Organizasyon Limited Şirketi, 21 Ocak 2013 tarihinde, 10 bin TL sermaye ile, Şeyda Gülçin Bakırtaş ve Melike Aslıyüksek ortaklığıyla kuruldu...

SSC Turizm Havacılık Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

SSC Turizm Havacılık Ticaret Anonim Şirketi, Serpil Çılgın Yönetim Kurulu Başkanlığı 'nda 50 bin TL sermaye ile 15 Ekim'de Ataşehir, Mustafa Kemal Mahallesi 'nde kuruldu.

Ataşehir'e yeni hizmet merkezleri yapılıyor!

Ataşehir Belediyesi tarafından ilçeye yeni hizmet merkezleri inşa ediliyor. Mustafa Saffet Kültür Merkezi çok yakında Örnek Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayacak.

1998 yılında Ataşehir'e 8.000 konut!

1998 yılında Emlak Bankası'nın uydukent projesi olarak gerçekleştirdiği Ataşehir'e 8 bin konut daha inşa edilecekmiş. Toplam 10 bin konutun bulunduğu Ataşehir'de oturanların yüzde 65'i de kiracıymış.

Ataşehir Belediye Başkanı İlgezdi hakkında soruşturma!

Battal İlgezdi'nin, kendisi ve eşiyle ilgili basında yer alan "usulsüz şekilde mal edinerek haksız yere zenginleştikleri" iddialarının araştırılması için yaptığı suç duyurusu kapsamında soruşturma başlatıldı

Ataşehir My Newwork'te metrekaresi 5 bin 20 dolara ofis!

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de yükselen Ağaoğlu My Newwork projesinde ticari ofis, mağaza ve dükkanlar yer alıyor.Projede ofislerin metrekare fiyatı 5 bin 20 dolardan başlıyor.

Ağaoğlu My Newwork'te teslimler Mart 2017'de!

Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Ataşehir My Newwork projesinde ofislerin teslimleri 2017'nin Mart ayında yapılması planlanıyor. Projede fiyatlar metrekare bazında hesaplanıyor.

Ataşehir İçerenköy Mahallesi kentsel dönüşüme açıldı!

Türkiye’nin en büyük mahallesi olan İstanbul'un Ataşehir İlçesi, İçerenköy Mahallesi, Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun’a göre riskli alan ilan edildi. Karar yürürlüğe girdi.

Ataşehir Belediyesi'nden Emekevler Kentsel Dönüşüm Projesi açıklaması!

İstanbul Ataşehir Belediyesi, Emekevler Kentsel Dönüşüm Projesi’nde son başvuru tarihinin 30 Haziran 2015 olduğunu açıkladı. Ataşehir Belediyesi tarafından kentsel dönüşümle ilgili yapılan yazılı açıklama şöyle :

Ataşehir'in bekleyen imar planlarında son durum!

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, yüksek katlı binalarla, rezidanslarla, AVM’lerle anılan Ataşehir’in arka yüzünü anlattı: “İlçenin yüzde 70’i gecekondu, hayatında deniz görmemiş kadınlar var burada."

Ataşehir’e dev eğlence merkezi: WaterGarden

Flo markasıyla faaliyet gösteren Ziylan Grubu’nun kurucusu Ziylan Ailesi, Ataşehir’de 750 milyon lira yatırımla gastronomi, eğlence ve kültür merkezi olacak WaterGarden İstanbul projesini hayata geçiriyor.

Romanların ev sorunu nasıl çözülecek?

Ataşehir'de barakaları yıkıldığı için sıkıntı yaşayan Roman vatandaşlar, Başbakan Davutoğlu'nun Roman STK temsilcileriyle yaptığı görüşmenin ardından, kendilerine uzanacak yardım elini bekliyor. 250 prefabrik konut isteniyor

Gayrimenkulde ofis ve dükkanı olan kazandı!

2014 yılında gayrimenkul yatırımlarında en çok kazandıranların başında ticari üniteler geldi. özellikle İstanbul 'daki ofis ve dükkan sahipleri 2014'te yüzde 42'ye varan kâr elde etti.

NYN Tavukçuoğlu İnşaat'ın acı günü! Neşat Tavukçuoğlu vefat etti! 

NYN Tavukçuoğlu İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Neşat Tavukçuoğlu hayatını kaybetti. 

Kayaoğlu İnşaat'ın acı günü! Faruk Türköz vefat etti!

Kayaoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin değerli danışmanlarından Faruk Türköz vefat etti. Kayaoğlu İnşaat taziye ilanı yayınladı. 

Eyüpoğlu İnşaat'ın konkordato talebi reddedildi!

Demir çelik, kağıt, inşaat, taşımacılık ve eğitim sektörlerinde faaliyette bulunan Eyüboğlu İnşaat hakkında yeni karar çıktı. Şirketin konkordato başvurusu reddedildi.

Eminönü Bayramoğlu İnşaat Gayrimenkul Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eminönü Bayramoğlu İnşaat Gayrimenkul Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Ayhan Bayram tarafından kuruldu.

Raci Şaşmaz'ın şirketi Selimoğlu İnşaat davayı kaybetti!

Fikirtepe’de 13 kişi hakkında ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçundan hazırlanan iddianameden sonra yargı, bir kentsel dönüşüm mağdurunun açtığı davada Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcısı Raci Şaşmaz’ın şirketi Selimoğlu İnşaatı haksız buldu...

Kayaoğlu İnşaat'ın acı günü! Cuma Yıldızhan vefat etti!

Kayaoğlu İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketinin koordinatörlerinden İnşaat Mühendisi Cuma Yıldızhan vefat etti. 

Akçaoğlu İnşaat Hafriyat ve Yıkım İşlemleri Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akçaoğlu İnşaat Hafriyat ve Yıkım İşlemleri Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Zeynep Akçaoğlu tarafından kuruldu...

Nuhoğlu İnşaat'ın acı günü! Fatma Nuhoğlu Babaoğlu vefat etti!

Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu'nun kız kardeşi Fatma Nuhoğlu Babaoğlu vefat etti...

Köroğlu İnşaat işçilerinin eylemi 60'ıncı gününde!

Ücretlerini alamadıkları nedeniyle 25 Eylül’den beri eylem yapan Köroğlu İnşaat'ın işçileri, paralarını almadan inşaattan ayrılmayacaklarını söyledi.

Hasanoğlu İnşaat’ın Türkiye için kazanç vakti kampanya stokları tükendi!

Hasanoğlu İnşaat 2 projesi ile destek verdiği ‘Türkiye için kazanç vakti’ kampanyasına dahil olan tüm dairelerini sattı.

Hasanoğlu İnşaat uygun metrekare fiyatlarıyla yatırımcısının yanında! 

Hasanoğlu İnşaat ise Banu Evleri Ispartakule 2 ve Banu Evleri Ispartakule 3 projelerinde 2018 yılı konut metrekare ortalamasından daha uygun metrekare fiyatlarıyla her zaman olduğu gibi yine yatırımcısının yanında yer alıyor.

Hasanoğlu İnşaat dev indirim kampanyasını uzattı!

Hasanoğlu İnşaat, tüm peşin ve konut kredili satışlarda yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat kampanyasını 15 gün daha uzattı. 

Selimoğlu İnşaat'ın eski yöneticileri serbest bırakıldı!

Selimoğlu İnşaat'ın eski yöneticilerine yönelik yürütülen soruşturmada karar az önce çıktı. Sulh Ceza Hakimliği, şüphelilerin tamamını adli kontrol şartı ile serbest bırakılmasına karar verdi. 

Aykutoğlu İnşaat Haberi

Aykutoğlu İnşaat

Ataşehir tem yan yol ana çarşısı içinde bulunan expertiz değeri 16,7 milyon TL olan dükkânın anayola 41 metre cephesi ve 73 metre derinliği bulunmaktadır. Tek hisseli tapusu bulunan 3700 m2’lik alan; 370 m2, 580 m2 ve 1540 m2’lik 3 adet dükkân ve 1210 m2’lik net kullanım alanlı bir adet depo alanı olarak bölümlendirilmiştir. Bu alanların 370 m2’lik bölümünde Firunn pasta cafe, 1540 m2’lik alanında Carrefour, 580 m2’lik kısmında 536 konuttan oluşan Emporia İstanbul projesinin satış ofisi kiracı olarak bulunmaktadır. 

Firunn’un kontrat süresi 10 yıl olup bunun 2 yılı geçmiş, Carrefour ile ise yine 10 yıllık kontrat yapılmış olup bunun 2,5 yıllık süresi geçmiştir. Emporia satış ofisi ise satış işlemi sonrasında 2 yıllık kontrat yapacaktır. 

Mevcut durumda taşınmazın toplamda 65.000 TL +...