25 / 06 / 2022

Özlem Avcıoğlu

Özlem Avcıoğlu

MİNT sanata ve sanatçıya destek veriyor. MİNT, Welcoming Spring Break etkinliğinde ilk kez yer alacak ‘Unique&Limited’ adını taşıyan sanat ve tasarım ürünlerinin Küratör Özlem Ünsal tarafından seçilen parçalarına ev sahipliği yapıyor...

Özlem Avcıoğlu Property Awards'da en iyi iç tasarım ödülünü aldı!

HAAZ, göz alıcı tasarımı ve dekorasyonu ile dünyaca ünlü ‘International Property Awards 2012’de “en iyi iç tasarım” ödülünü kazandı

Haaz, 3+1 daireleri 90 bin euroya döşüyor!

Son yıllarda markalı konut sayısı artınca satışlarda öne çıkmak isteyen markalar dayalı döşeli örnek daireye daha fazla önem vermeye başladılar. Kimi örnek daireler için kullanılan eşyaların fiyatı 90 bin euroya kadar çıkıyor

Haaz, yere yakın ve rahat mobilya öneriyor!

Ünlü mimar Gökhan Avcıoğlu'nun eşi Özlem Avcıoğlu'nun ortağı olduğu Haaz, trendlere göre ürün gamını yeniledi. Avcıoğlu, "Bu yıl yere yakın, rahat ve tek parça mobilyalar moda. Renkleri de cesurca kullanın" dedi

Benesta Acıbadem iş ve cemiyet hayatının seçkin isimlerini ağırladı!

Lokasyonuyla dikkat çeken Benesta Acıbadem projesinde Özlem Avcıoğlu, iş ve cemiyet hayatının seçkin isimlerini ağırladı.

Yzb Yüzbaşıoğlu İnşaat Ve Reklam Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yzb Yüzbaşıoğlu İnşaat Ve Reklam Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Filiz Kara Yüzbaşıoğlu tarafından kuruldu.

Özlem Posbaşoğlu Imperial merkezleri ile 10 şubeye ulaşacak!

Diyetisyen Özlem Posbaşoğlu'nun açtığı buzlu zayıflama ve mumyalama gibi farklı tekniklerin uygulandığı Imperial merkezleri 4 şubeye ulaştı. Üç yılda 10 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen Posbaşoğlu, "Franchise ile büyüyeceğiz" dedi.

Taşoğlu Grup Yapı İnşaat Metal Hırdavat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taşoğlu Grup Yapı İnşaat Metal Hırdavat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Murat Bektaşoğlu tarafından tarafından kuruldu.

Nef Kandilli'nin özel davetinde seçkin isimler bir araya geldi!

Özlem Avcıoğlu, Nef "Luxury Living"in lüks konut segmentinde yeni bir bakış açısı ile dikkat çeken yeni projesi ‘’Nef Kandilli’’ için özel bir davet düzenledi...

Nef, Luxury Living konseptini tanıttı!

Nef, seyahat danışmanı Özlem Avcıoğlu’nun ev sahipliğindeki özel bir davet ile Luxury Living projelerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Naccar Oğlu İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Naccar Oğlu İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar’da 120 bin TL sermaye bedeli ile Ghassan Najjar tarafından kuruldu.

Pirinçoğlu Bgm Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Pirinçoğlu Bgm Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Avcılar'da 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Kenan İmirzalıoğlu: Miami’den ev almadık!

Kenan İmirzalıoğlu, yapımcı Erol Avcı ve 'İçerde' dizisine yeni katılan Uğur Yücel'le Etiler Zerafet'te bir araya geldi. Oyuncu, eşi Sinem Kobal'la gittiği Güney Amerika tatilinde Miami Beach Star Island'da ev aldıkları iddialarına da açıklık getirdi.

Gökhan Avcıoğlu Mimarlık Okulu açacak!

Biz hep bina inşa eden bir kültüre sahip olduk’ diyen Mimar Gökhan Avcıoğlu, kendi macerasının da ‘atalarının’ yaptığı gibi bu kültürden etkilenerek başladığını söylüyor.

Gökhan Avcıoğlu mimarlık vakfı kurdu!

Gökhan Avcıoğlu, kendi mimarlık ofisinin desteğiyle bir mimarlık vakfı kurdu ve okul açmaya hazırlanıyor. Mimarlık eğitiminin de sanatta olduğu gibi ‘doğuştan’ yetenekle başladığını belirten Avcıoğlu, “Yetenek keşfedeceğiz” diyor

Gökhan Avcıoğlu Mimarlık'a Green Good Design Awards'tan ödül!

Dünyanın en iyi sürdürülebilir yeşil tasarım ürünlerini onurlandırmak amacıyla düzenlenen Green Good Design Awards'ta Türkiye'den Gökhan Avcıoğlu Mimarlık iki projesiyle ödüle değer görüldü.

Gökhan Avcıoğlu: Projelerin çoğu otobana bağlı, şehre değil!

Ezberbozan bir mimar olan ödüllü Gökhan Avcıoğlu, tek tek bakıldığında çok iyi işler çıktığını ancak 100 yıl sonra bu konutların büyük bölümünün yenilenemeyeceğini ve yıkılması gerekeceğini söylüyor.

Özlem Avcıoğlu Haberi

Özlem Avcıoğlu

MİNT, projelerini ‘Yeni Nesil Şehir Apartmanları’ konseptiyle Boğaz- Haliç arasında hayata geçiriyor. MİNT, Küratör Özlem Ünsal’ın, 11-12 Mayıs tarihleri arasında Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirilecek Mert Aslan Presents’ın ‘Spring Break’ etkinliğinde ilk kez yer alacak olan ‘Unique&Limited’ sergisine sponsor oldu. 

Modern seyyah Özlem Avcıoğlu ve MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, 11 Mayıs Cuma günü saat 14.00’da ulaşılabilir sanat ve ev konsepti, günümüzde değişen trendler, future living hakkında yapacakları konuşma sonrası etkinliğe katılanlarla bir araya...