taksim yayalaştırma

taksim yayalaştırma

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Taksim yayalaştırma projesi kapsamında Tarlabaşı Bulvarı ve Cumhuriyet Caddesi'ndeki trafiği yer altına alan Cumhuriyet Caddesi altı geçidi 13 Eylül 2013 tarihinde açıldı

Taksim yayalaştırma çalışmaları hızlandı!

İstanbul Taksim'de geçtiğimiz aylarda başlanan Yayalaştırma Projesi çalışmaları hızla devam ediyor...

Taksim projesi nedir?

Son günlerde gündemden düşmeyen Taksim projesi nedir? Projenin detayları için haberimizi inceleyebilirsiniz...

Taksim Meydanı ve Talimhane arasına kurulan köprü kapanıyor!

Yayaylaştırma çalışmalarının devam ettiği Taksim'de ilk beton bugün atıldı. Bugünden itibaren Taksim Meydanı ve Talimhane arasına kurulan, yaya geçişini sağlayan köprü kapanıyor...

İstiklal Caddesi'nin ziyaretçi sayısı yüzde 50 geriledi!

2 aydır vedam eden Taksim Yayalaştırma Projesi, esnafın işlerinde gerilemeye sebep oldu. İstiklal Caddesi'nin ziyaretçi sayısı hafta içi yüzde 50 geriledi...

Taksim Yayalaştırma Projesi Koruma Kurulu'nu böldü!

Toplanan İstanbul 2 numaralı Kültür ve Tabiat varlıkları Koruma Kurulu'nda tartışma çıktı...

Taksim Platformu, herkesi kentine sahip çıkmaya çağırıyor! 12 Şubat'ta!

Taksim Platformu, Taksim'in yayalaştırılması ve diğer değişiklikler için vatandaşın fikri alınmadan hareket edilmesine bir miting ile cevap verecek

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeniden açıldı!

2015'te yıkılarak yeniden inşa edilen Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bugün itibariyle tekrar hizmet vermeye başladı...

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi açıldı!

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi kapılarını yeniden açtı. Hastane modern mimarisiyle dikkat çeken hastane, otel konforunda sağlık hizmeti sunuyor.

Fatsa Yayalaştırma projesinde sona gelindi!

Kentteki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa Yayalaştırma projesinde sona geldi.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakında hizmete başlayacak!

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yangın dolayısıyla hizmetlere ara verilmişti. İstanbul İl Sağlık Müdürü Memişoğlu, hizmetlerin en kısa sürede yeniden başlayacağını açıkladı. 

Ordu'da cadde yayalaştırma çalışmaları başlıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesinde Zübeyde Hanım ve Süleyman Felek Caddeleri’ni de yayalaştıracak.

Yeni Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sona doğru!

Kamuoyunda "Taksim İlkyardım" olarak bilinen Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, depreme dayanıklı ve modern şekilde inşa edilen binasıyla Nisan 2018'de hizmet vermeye başlayacak.

Fil Geçti Köprüsü Yayalaştırma Projesi'nin 2. etabı tamam!

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, şehir estetiğine yönelik peyzaj, cephe sağlıklaştırma ve prestij cadde uygulamasına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, Fil Geçti Köprüsü’nü muhteşem bir görünüme kavuşturdu.

Ordu Büyükşehir'in yayalaştırma projesi tam gaz!

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından projelendirilen 1700 metrelik alanın vatandaşın kullanımına açılacağı “Yayalaştırma Projesi” kapsamında çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Taksim projelerinde son durum ne?

Taksim'in gözde mekanlarından Gezi Parkı şantiye alanına döndü. İşte Taksim Meydanı Yayalaştırma Projesi,Topçu Kışlası Projesi, AKM Projesi gibi önemli projelerinde son durum...

Çeşme'de yayalaştırma projesi hızlandı!

İzmir’in Çeşme ilçesinde, kentin çehresini değiştirecek yayalaştırma projesi hız kazandı. Proje kapsamında Uzun Sokakta başlayan çalışmalarda, sokağın alt yapısı tamamen elden geçirilerek, elektrik ve telefon hatları da yer altına alındı.

Taksim Yayalaştırma projesinin iptal kararı kaldırıldı!

Danıştay kararıyla, İstanbul 6. İdare Mahkemesi'nin Gezi Parkı'nda Topçu Kışlası yapımına olanak veren kararın iptal istemini reddettiği ortaya çıktı.

Taksim Yayalaştırma Projesi'nin iptal kararı kaldırıldı!

Danıştay 6. Dairesi, Gezi Parkı’na Topçu Kışlası yapılmasını ve ağaçların kesilmesini içeren, bu nedenle Türkiye çapında eylemlere neden olan Taksim Yayalaştırma Projesi'ne ilişkin geçen yıl verdiği iptal kararını oyçokluğuyla kaldırdı.

Chıltern Klinik Araştırma Organizasyon Limited Şirketi kuruldu!

Chıltern Klinik Araştırma Organizasyon Limited Şirketi, Chıltern Internatıonal Lımıted tarafından 10 bin TL sermaye ile 6 Temmuz'da Taksim Kocatepe Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi 'nde kuruldu.

taksim yayalaştırma Haberi

taksim yayalaştırma


Taksim yayalaştırma projesi tamamlandı! Havadan videosu için...