Veliefendi

Veliefendi

‘Yerli Central Park’ projesi, Veliefendi’nin taşınacağı söylentilerine yol açtı. Türkiye Jokey Kulübü ve Tarım Bakanlığı “Hipodrom yerinde kalacak” diyor. Hatta idman sahası ve ikinci bir hipodrom için 500 dönümlük yer aranıyor...

The İstanbul Veliefendi projesi şehir parkıyla büyük değer kazanıyor!

İstanbul'un en merkezi yerleşim noktalarından Veliefendi'de oluşturacak Türkiye'nin en büyüğü olacak 500 dönümlük şehir parkı bölgenin değerini katlarken, projenin yanı başında inşa edilen The İstanbul Veliefendi projesi de büyük değer kazanıyor...

Ağaoğlu Veliefendi projesi fiyat!

10 Mayıs 2013 tarihinde satışa çıkacak olan Ağaoğlu Veliefendi projesi fiyat kapsamında dairelerin metrekaresi KDV dahil 6 bin lira...

Veliefendi Hipodromu'na çevre düzenlemeleri için ihale yapılacak!

TJK istanbul Veliefendi Hipodromu'na arka cephe garaj, atölye, yemekhane ve çevre düzenlemeleri işi için ihale yapılacak...

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Veliefendi At Hastanesi'ne tadilat yaptıracak!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, İstanbul Veliefendi Hipodromu At Hastanesi Tadilatı işini ihaleye çıkardı. İhale, 10 Mayıs 2012 Perşembe günü saat 14:00'de yapılacak

Veliefendi Evleri fiyat!

YDA Grup ve Kuruluş İnşaat ortaklığında inşa edilen The İstanbul Veliefendi Konutları'nın satış süreci devam ediyor. Veliefendi Evleri fiyat listesi ve ödeme koşulları haberimizde bulunuyor.

The İstanbul Veliefendi Evleri örnek daire!

Zeytinburnu'nda inşa edilen İstanbul Veliefendi Evleri satılık daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşuyor. The İstanbul Veliefendi Evleri örnek daire görselleri haberimizde yer alıyor.

The Veliefendi İstanbul fiyat!

The İstanbul Veliefendi projesinde banka kredisi ile daire bedelinin yüzde 75'ine kadar vade yapılıyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. İşte The Veliefendi İstanbul fiyat...

The Veliefendi İstanbul satılık!

The Veliefendi İstanbul satılık daire teslimleri bu ay içinde başlayacak. YDA Grup ve Kurulş İnşaat tarafından hayata geçirilen proje Zeytinburnu'nda inşa ediliyor.

The İstanbul Veliefendi Konutları!

The İstanbul Veliefendi Konutları fiyatları 3 oda 1 salon dairelerde 1 milyon 200 bin TL'den başlıyor. 786 daireden meydana gelen projede banka kedisi ile 120 aya kadar vade yapılıyor.

YDA Group ile Kuruluş İnşaat - The İstanbul Veliefendi!

YDA Group ile kuruluş İnşaat tarafından hayata geçirilen The İstanbul Veliefendi projesinde 188 metrekare 3 oda 1 salon daireler 1 milyon 200 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

The İstanbul Veliefendi fiyatları ne kadar?

The İstanbul Veliefendi projesi YDA Grup ve Kuruluş İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor. İkinci etap satışlarının başladığı The İstanbul Veliefendi fiyatları ne kadar?

Zeytinburnu The İstanbul Veliefendi nerede?

The İstanbul Veliefendi projesinde 2. etap satışları başladı. Bu yılın sonunda teslim edilecek olan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Peki Zeytinburnu The İstanbul Veliefendi nerede?

The İstanbul Veliefendi satış fiyatları!

The İstanbul Veliefendi projesinde banka kredisi ile daire bedelinin yüzde 75'ine kadar kredi kullanılabiliyor. Projede 786 tane daire yer alıyor. İşte The İstanbul Veliefendi satış fiyatları...

The İstanbul Veliefendi Evleri nerede?

Toplamda 68 bin 33 metrekare alan üzerine yayılan The İstanbul Veliefendi projesi 786 adet daireden oluşuyor. Peki satış süreci devam eden The İstanbul Veliefendi Evleri nerede?

YDA The İstanbul Residence Veliefendi!

The İstanbul Veliefendi'de daire teslimlerinin yıl sonunda yapılması planlanıyor. 2+1, 3+1 ve 4 +1 daire tiplerine yer verilen YDA The İstanbul Residence Veliefendi 'de satış süreci devam ediyor.

The İstanbul Veliefendi ulaşım!

The İstanbul Veliefendi ulaşım bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. The İstanbul Veliefendi projesinde daire fiyatları 1 milyon 200 bin lira ile 1 milyon 400 bin lira arasında değişiyor...

The İstanbul Rezidans Veliefendi!

YDA Grup ve Kuruluş İnşaat imzası ile yükselen The İstanbul Rezidans Veliefendi projesi 68 bin 33 metrekare alan üzerine yayılıyor. Proje 786 adet daireden oluşuyor.

Veliefendi Haberi

Veliefendi

‘Yerli Central Park’ projesi, Veliefendi’nin taşınacağı söylentilerine yol açtı. Türkiye Jokey Kulübü ve Tarım Bakanlığı “Hipodrom yerinde kalacak” diyor. Hatta idman sahası ve ikinci bir hipodrom için 500 dönümlük yer aranıyor.


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın “Zeytinburnu’na Central Park benzeri bir park yapacağız” açıklaması gözleri bu bölgede bulunan ve nadir yeşil alanlardan biri olan Veliefendi Hipodromu’na çevirdi. Kamuoyunda Veliefendi Hipodromu’nun Zeytinburnu’ndan kaldırılacağı konuşulmaya başlandı. 


Veliefendi Hipodromu’nun mülkiyeti Tarım Hayvancılık ve Orman Bakanlığı’na ait. Hipodromu kullanan Türkiye Jokey Kulübü (TJK), Bakanlık ile kullanma sözleşmesi imzalıyor. Tarım Bakanlığı ve TJK yöneticilerine hipodromun akıbetini sorduk. Her iki kurum da “Veliefendi’nin taşınması söz konusu değil, hatta yapılacak olan yeni parkın en önemli alanlarından biri olacak” yanıtını verdi. 

KÜLTÜR VARLIĞI BAŞVURUSU YAPTI 


TJK Başkanı Serdal Adalı “Veliefendi’nin...