Kiralık villalara Kovid-19 rağbeti!

Kiralık villalara Kovid-19 rağbeti!Yurt dışında daha fazla popüler olan ancak ülkemizde de son senelerde rağbet artan kiralık villa, otel veya pansiyonlarla karşılaştırıldığında sunduğu fırsatlarla dikkat çekiyor.


Yurt dışında daha fazla popüler olan ancak ülkemizde de son senelerde rağbet artan kiralık villa, otel veya pansiyonlarla karşılaştırıldığında sunduğu fırsatlarla dikkat çekiyor.

Ses Gazetesi'nde yer alan habere göre; villaların en önemli niteliği sakin ve huzurlu bir seyahat geçirmek. Kalabalığı sevmeyen ve nizami kurallardan hoşlanmayan kişiler villa kiralayabilir. Muğla'da villa kiralayarak harika bir manzara eşliğinde özel havuzu eşliğinde lüks bir tatil yapılabilir. 

Kiralık villalara Kovid-19 rağbeti!

Kiralık villada istenilen zaman, özgürce yemek yenebilir, şezlongda keyifle güneşlenilebilir. 

Kiralık villaların çok pahalı olduğuna ilişkin düşünceler bulunsa da aslında düşünüldüğü kadar pahalı bir maliyete sahip değil. Villaların maliyetleri kişi sayısıyla bağlantılı olarak azalabiliyor, kişi sayısı çoğaldığında maliyet azalır. 

Kiralık villalara Kovid-19 rağbeti!

Kiralık Villa Hangi Bölgelerde Popülerdir?

Bilindiği üzere yaz mevsimi geldiğinde insanlar Akdeniz ve Ege bölgesine akın ediyor. Bütün ünlü tatil mekanları bu bölgelerde yer alıyor. Antalya’ da en çok rağbet gösterilen şehirlerden. Hem yur tiçi hem de yurt dışından birçok turisti bu iller yaz boyu ağırlıyor.  

Kiralık villalara Kovid-19 rağbeti!

Coğrafi konumu ve denizi gözde yerlerden olan Kalkan'da kiralık villaların fiyatları oldukça ekonomik. 

İstanbul'da müstakil konutlara salgın piyangosu!

Kiralık villalarda talep patlaması!