03 / 07 / 2022

Kripto para yatırımcıları dikkat! Yeni dalga geliyor!

Kripto para yatırımcıları dikkat! Yeni dalga geliyor!

Kripto para piyasasında hareketlilik devam ediyor. The Zeberg Report’un yazarı ekonomist Henrik Zeberg, kripto para piyasasında yaşanacak son gelişmeleri değerlendiren analizlerini paylaştı.Kripto para piyasasında hareketlilik devam ediyor. The Zeberg Report’un yazarı ekonomist Henrik Zeberg, kripto para piyasasında yaşanacak son gelişmeleri değerlendiren analizlerini paylaştı.

The Zeberg Report’un yazarı ekonomist Henrik Zeberg, büyük hisse senedi endekslerinin, Bitcoin’nin ve diğer kripto para birimlerinin 5. Dalga’da yükselmeye hazır olduğunu üç grafik üzerinden açıklarak değerlendirdi. 

Kripto para yatırımcıları dikkat! Yeni dalga geliyor!

Henrik Zeberg sosyal medya hesabı Twitter'da paylaştığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

" VIX’in hala düşüşte olduğunu ve SPX’in (ve Nasdaq, IWM vb.) haftalık grafiklerde Ters Boğa Mumları koyduğunu gözlemleseydim, muhtemelen ayı duruşumu sorgulardım! Hisse senetleri, kripto ve diğer risk varlıkları son 5.dalgada yükselecek!" 

Kripto para yatırımcıları dikkat! Yeni dalga geliyor!

Bu sebeple, ünlü ekonomist, gelecek zamanda Elliott modelinin beşinci (4-5) dalgasına gireceklerini tahmininde bulunuyor. Söz konusu yükseliş orta vadede etkileyici bir artıiın olacağı anlamına geliyor. 

Henrik Zeberg, kripto para birimlerinin hisse senetleri ve diğer riskli varlıklarla birlikte artabileceğini ifade ediyor. Bilindiği üzere ‘Beşinci dalga’, popüler Elliott döngüleri modeline göre büyümenin son dönemin olarak ifade ediliyor.

Bitcoin'de zaman daralıyor! Dikkat! Dip geliyor mu?

Kripto para sistemindeki merkeziyetsiz platformlar nasıl işliyor?

Bitcoin'le ilgili şok tahmin! Dikkat! Şubat sonunda...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.